Schulz Infoprod Sp. z o.o.

Poznań

Schulz Infoprod Sp. z o.o.

Opinie o Schulz Infoprod Sp. z o.o.

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Ewelina

Zachęcam osoby związane z firmą Schulz Infoprod oraz te które w przeszłości pracowały dla tej firmy, do napisania świeżych opinii na temat tego pracodawcy. Najnowsze informacje dotyczące obecnego zatrudnienia oraz kwestii płac, będą tu niezwykle pomocne. Zapraszam do dodawania nowych komentarzy!

Jeżeli ktoś z Was jest pracownikiem SCHULZ INFOPROD Sp. z o.o. lub z nią współpracował kiedyś, to może moglibyście napisać od siebie kilka słów na temat swojej pracy w niej? Każda opinia na tym forum będzie przydatna wszystkim zainteresowanym wzięciem udziału w procesie rekrutacyjnym.

eko

chyba szukali i to dawno temu :) ja powiem wam, że jak na firmę zatrudniająca automatyków, to małą mają rotację pracowników u siebie, a to chyba duży plus

automatyk

Firma szuka Inzynierow Automatykow Rok temu szukala rowniez. Moze ktos polecic ta firme jako pracodawce.

Jeżeli współpracowałeś z firmą SCHULZ INFOPROD Sp. z o.o. to opowiedz nam o tym. Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Schulz Infoprod Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schulz Infoprod Sp. z o.o.