Schulz Infoprod Sp. z o.o.

Poznań

Schulz Infoprod Sp. z o.o.

Opinie o Schulz Infoprod Sp. z o.o.

Ewelina

@Andrzej, na jakie stanowiska szukają pracowników? Jesteś zainteresowany pracą w firmie? Będziesz aplikował? Czy ktoś z obecnych pracowników mógłby napisać o warunkach zatrudnienia w firmie? Jakiego rodzaju umowy są proponowane? Czy można liczyć na stabilne zatrudnienie? Jak wygląda atmosfera w pracy i relacje z pracodawcą? Każda informacja, którą tu zostawicie pomoże w zatrudnieniu nie tylko @Andrzejowi, ale też innym osobom poszukującym pracy.

Ewelina

@CEO, jako pracownik firmy mógłbyś napisać więcej informacji na temat warunków pracy? Pracownik może liczyć na premie, szkolenia podnoszące kwalifikacje lub pakiet socjalny? Czy pracownik z odpowiednim wykształceniem i dłuższym stażem pracy może liczyć na awans lub podwyżkę? Zachęcam Cię do zostawienia opinii.

Andrzej
@Ewelina 14.07.2018 14:11

Szukaja pracowników, jestem zainteresowany, ktoś coś wie i podpowie?

Ewelina

@Michał, czy mógłbyś dodać jeszcze parę słów na temat relacji i stosunków międzyludzkich panujących w Schulz Infoprod? Czy Twoim zdaniem jest to dobre miejsce do rozwoju zawodowego? Jak myślisz, jaka pozytywna cecha charakteryzująca pracę w tej firmie zasługuje na szczególne podkreślenie?

CEO
@Ewelina 10.06.2018 23:16

Dane o wynagrodzeniu zaniżone i niepełne. Zachęcam kandydatów do bezpośredniego kontaktu.

Michał

Pracownik IT,można przejrzeć sobie ich stare oferty pracy na pracuj.pl i sprawdzić w ten sposób rotację pracowników na dane stanowisko pracy. Umowa zlecenie lub na okres próbny. Wynagrodzenie od 3 tys.zł(netto/ nowi pracownicy) max 6 tys.zł (netto/starzy pracownicy).

Ewelina

Zachęcam osoby związane z firmą Schulz Infoprod oraz te które w przeszłości pracowały dla tej firmy, do napisania świeżych opinii na temat tego pracodawcy. Najnowsze informacje dotyczące obecnego zatrudnienia oraz kwestii płac, będą tu niezwykle pomocne. Zapraszam do dodawania nowych komentarzy!

Jeżeli ktoś z Was jest pracownikiem SCHULZ INFOPROD Sp. z o.o. lub z nią współpracował kiedyś, to może moglibyście napisać od siebie kilka słów na temat swojej pracy w niej? Każda opinia na tym forum będzie przydatna wszystkim zainteresowanym wzięciem udziału w procesie rekrutacyjnym.

eko

chyba szukali i to dawno temu :) ja powiem wam, że jak na firmę zatrudniająca automatyków, to małą mają rotację pracowników u siebie, a to chyba duży plus

automatyk

Firma szuka Inzynierow Automatykow Rok temu szukala rowniez. Moze ktos polecic ta firme jako pracodawce.

Jeżeli współpracowałeś z firmą SCHULZ INFOPROD Sp. z o.o. to opowiedz nam o tym. Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Schulz Infoprod Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Schulz Infoprod Sp. z o.o.