Hs Profile Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Rzeszów

Opinie o Hs Profile Sp. z o.o. Oddział w Polsce

gocha

Firma ok, co ważne mamy wolne weekendy i kawkę prosto z ekspresu. Co cieakawe i chyba rzadko spotykane, mają tu fajne podejście do pracownika, powiedziałabym że takie "prozachodnie".

Tomma

Pracuję tam od roku. Ogolnie rzecz biorac jestem nawet z niej zadowolona. W pracy nie ma nudy, dużo się dzieje. Dużo też obowiązków ale też i możliwość awansu jeśli ktoś się stara i dobrze pracuje.

daniel

duże możliwości rozwoju, fajni ludzie, przyjazna atmosfera. work life balance, którego tak brakuje w korporacjach

Macie nowe informacje o rekrutacji w firmie Hs Profile Sp. z o.o. Oddział w Polsce? Co trzeba zrobić, by się do nich dostać? Czekamy na komentarze!

Zostaw opinię o Hs Profile Sp. z o.o. Oddział w Polsce - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hs Profile Sp. z o.o. Oddział w Polsce