Kielce

Opinie o Best 4 You

cavaleros

Jeśli chodzi o odział w Kielcach to naprawdę nie polecam.

@cavaleros 20.12.2013 19:44
Jeśli chodzi o odział w Kielcach to naprawdę nie polecam.

Pragniemy poinformować, że Best 4 You Mobilna Szkoła Językowa zajmuje się nauczaniem języków obcych oraz tłumaczeniami. Jesteśmy kielecką firmą działającą na terenie woj. Świętokrzyskiego - nie mamy na chwilę obecną oddziałów w innych miastach. Być może Pan "cavaleros" pomylił firmy? Jeśli nie chętnie wysłuchamy pełnej opinii na nasz temat. Cenimy sobie wszelkie merytoryczne opinie, dzięki nim stajemy się lepsi - dla Was :)

gość

naprawdę solidna firma

anonymous

Profesjonalne podejście do nauczania oraz terminowo wypłacane wynagrodzenie. Nie mogę powiedzieć złego słowa.

Zostaw opinię o Best 4 You - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Best 4 You