Elmur Firma Remontowo-Budowlana Włodzimierz Hańc

Bydgoszcz

Opinie o Elmur Firma Remontowo-Budowlana Włodzimierz Hańc

karol

mozesz wyslac cv albo przejdz sie do nich, byc moze na miejscu czegos sie dowiesz

aneczka89

ja też jako osoba bezrobotna zainteresowałam się firmą Elmur Firma Remontowo-Budowlana Włodzimierz Hańc i niestety mam problem ze znalezieniem czegokolwiek w internecie o nich. czy ktokolwiek z was proszę może mi podać jakieś źródło informacji gdzie będę mogła cokolwiek się więcej dowiedzieć o tej firmie?

ŁUKASZ KUCZYŃSKI

Firma Elmur oraz Elmur Complex to bardzo nierzetelne i nieprofesjonalne firmy, nie wykonują powierzonych im inwestycji, naciągają terminy, są niesłowni, po przedpłacie za wykonanie robót budowlanych nie została dokończana inwestycja, niestety sprawa trafiła do sądu! Nie radze nikomu zawierać z nimi żadnych transakcji, Firma prowadzona jest teraz przez syna(usunięte przez administratora) przestrzegam wszystkich inwestorów oraz osoby prywatne przed jakimkolwiek kontaktem z tymi typami. Szczegółowe informacje mogę udzielić na maila biuro@sklepmotonet.pl

maciej

Panowie odwagi cywilnej trochę jak krytykujecie. Nie wiem skąd bierze się ludzka zawiść i tego rodzaju opinie. Jeśli ktoś nie ma odwagi napisać imienia i nazwiska to niech nie pisze bzdur na temat firmy czy wypłat. Chętnie bym przeprowadził konwersacje z "opiniodawcami" tylko , że nikt z nich nie ma odwagi żeby się ujawnić.

abc

pracowalem w tej firmie i powiem tylko to ze szkoda waszego zachodu! stawka godzinowa ktora oferuje wlasciciel to smiech na sali a i za wyplata tez mozna sie zaczekac! nawet jest ciezko odebrac swa wyplate bo wlasicel unika swoich pracownikow oraz nie odbiera od nich telefonów.

w skrucie

w firmie tej ludzie pracuja po pare miesiecy i odchodza ze wzgledu na brak wynagrodzen w terminie.

______

firma nie wyplaca pracownikom wynagrodzenia na czas!!!

muraz

firma ciagle szuka nowych pracownikow.

tomasz

proponuja na rozmowie w sprawie pracy zlote gury mila atmosfere w pracy i pieniadze adekwatne do wykonywanej pracy tylko ze to nie jest prawda .

...

nie polecam tej firmy oszukuja pracownikow nie wyplacajac wynagrodzenia na czas! oraz oszukuja potencjalnych klijetów.

duzy

jak pujdzie sie na rozmowe w sprawie pracy do tej firmy to obiecuja zlote gury !!!!! a pierwszego dnia w pracy juz mozna zobaczyc co sie dzieje i wyprawia w tej firmie pensja na czas ! to bzdura co wlasciciel opowiada nawet ciuchow roboczych sie nie mozna doprosic .

to prawda odkad zmienil sie wlasciciel to pensje dostaje sie w ratach oczywiscie jak sie o nie dopominasz non stop ,a oszukiwanie na robotach to podstawa w tej firmir , zreszta zaklad czesto i gesto sie oglasza ze potrzebuja pracownikow do pracy. LEPIEJ OMIJAC TEN ZAKLAD Z DALEKA.

Pracownik123

Nie polecam tego pracodawcy,odkąd firmę prowadzi[usunięte przez admina]. Brak wypłat dla ludzi,długie terminy oczekiwania za wynagrodzeniem nawet do 3 miesięcy,w ogóle nie reaguje na telefony,unika pracowników,daje najniższe stawki a do tego oszukuje kontrahentów kasując za czynności których nie kazał robić np podczas malowania ścian,powinno być malowane 3 razy a kazał raz,skasował oczywiście za 3 razy.Nie polecam tego pracodawcy to zwykły oszust i krętacz.

Zostaw opinię o Elmur Firma Remontowo-Budowlana Włodzimierz Hańc - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elmur Firma Remontowo-Budowlana Włodzimierz Hańc