Magado Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Włodzimierz Gajewski

Łowicz

Opinie o Magado Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Włodzimierz Gajewski

IKasia

To Ty chyba w jakimś innym "magado" pracujesz. Zarobki nienajgorsze? No jak najniższą krajową nazywasz dobrą wypłatą to fajnie :)

Zostaw opinię o Magado Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Włodzimierz Gajewski - Łowicz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Magado Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Włodzimierz Gajewski