Flandria Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy

Inowrocław

Opinie o Flandria Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy

wezwac PIP

O Flandrii pisać można byłoby długo, w skrócie: 1) dyrektorka i główni belgowie- poniżej jakiejkolwiek krytyki- chamstwo, mobbing, absurd za absurdem, marnotrawstwo funduszy, brak pojęcia o prowadzeniu firmy, a o zarządzaniu ludźmi to już nie ma w ogóle co komentować (wyzwiska, krzyki, poniżanie, groźby, ośmieszanie). Wice-dyr. stosuje spychologię i całą firmę ma w poważaniu. Dwulicowa i nielojalna, sprzeda współpracowników za trzy grosze i zawsze się wykręci jeśli wina leży po jej stronie. 2) warunki pracy- bardzo niska pensja, brak podstawowych artykułów typu tusz, papier do drukarki (trzeba sobie na nie zarobić, pracując w biurze sic!), brak listy obecności, brak wypłat za nadgodziny, marne "biura" i nadmiar obowiązków (od grafiki, informatyki i promocji przez prace administracyjne przez organizacje badań (stary sprzęt), prowadzenie klubów seniora, zajęć dla dzieci i robienie za gejsze dla belgów), brak służbowego samochodu do pracy w terenie. 3) bycie polaczkiem dla każdego jaśniepana belga...

Troi

Serdecznie nie polecam! Wyzysk, zle warunki pracy, bezczelna dyrektorka, bujająca glowa w chmurach i myśląca że stworzyła potężną organizację, a do pracy brakuje podstawowych materiałów. Chamstwo totalne, służalczość wobec Belgów, praca po godzinach i zwykły mobbing. Kto mądrzejszy szybko ucieka. I oczywiście beznadziejne pensje.

lenny

kochani, nie wiem czy byliście na ich stronie internetowej ale jest ostrzeżenie, firma ostrzega że nie wrzucała do sieci info że szukają kierowcy, ktoś się podszywa podobno i próbuje wyłudzić kasiorkę.

on

i wszędzie na każdym kroku oszukują, sekretariat z poprzedniej epoki a pracownicy no cóż każdy kto mądrzejszy ucieka do normalnej pracy. I nie ma równego traktowania płac

ja2

Brak kultury to mało powiedziane, chamstwo i karygodne traktowanie pracowników

ja

Brak kultury, [usunięte przez administratora] pracowników

Zostaw opinię o Flandria Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy - Inowrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Flandria Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy