Fabryka Urządzeń Mechanicznych CHOFUM S.A

Chocianów

Opinie o Fabryka Urządzeń Mechanicznych CHOFUM S.A

Dziadkownia nic dodać nic ująć.. ludzi w ciul a robią że wszystkim.. obiecują i obiecują gamonie

Nikt nie pisze w temacie, a na pewno coś dzieje się w firmie. Macie informacje o tym jak aktualnie wygląda zatrudnienie w firmie Fabryka Urządzeń Mechanicznych CHOFUM S.A?

mieszkaniec okolicy
@admin 25.06.2015, 03:37

Dobromir
@mieszkaniec okolicy 25.10.2016, 22:24
Idą w upadłość. Zarobki katastrofa, trzeba szukać pracy w KGHM albo VW czy każdy inny normalny pracodawca...

Vw jest ok, ale na produkcji z automatu traci si godność i staje się tani wydajnym narzędziem, wysokie normy, wręcz nie ludzkie!, przez 8 godz robi się 13 czynności w 16 sekund!! mozna poczuć co czuje chińczyk w pracy!, Związki nic nie robią bo są na garnusdzku koncernu, zmianowi czują się jak b y byli celybretami lub synami szejków! atmosfera pracy jak w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] strach. od kąd Polacy przejeli stery w kierownictwie , dzieje się tam tragedia, tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] folksdojcze) hehe mają tam dobrze a po za tym jeżeli chcesz mieć ludzkie warunki i atmosfere bardziej do zg preferuje niż zostawiać swoją godność i człowieczeństwo przed bramą i jak szmaciarz zasuwać z mokr [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i czuć się jak żyd w nazistowkich niemczech . pracowałem tam 11 lat i odszedłem bo nie mogłem znieść tego co zaklad robi z młodymi nieznającymi swoich praw pracownikami i jaką polityką kieruje się ten wyzyskujący chściwy multikoncern. fajnie że dają prace tylko szkoda że odbierają to co czyni ludzi ludzmi. Kolorowo jest jak się zna tylko z opowiadań, lub z mediów bo tak naprawde to jest chłam niszczący młodzież! ludzie pracujący na produkcji spowrotem wchodzą na drzewo nieświadom niczego

Zostaw opinię o Fabryka Urządzeń Mechanicznych CHOFUM S.A - Chocianów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Urządzeń Mechanicznych CHOFUM S.A