Color Print Serwice Wojciech Lorenc

Bydgoszcz

Opinie o Color Print Serwice Wojciech Lorenc

Elbo

Zero szacunku dla ludzi. - sprzątaczka która dostaje najniższe wynagrodzenie myje prezestwu drogie samochody nawet na mrozie - pracownicy produkcji koszą trawnik wokół firmy albo załatwiają prywatne sprawy właścicieli tego folwarku - kierowcy są zmuszani do przewozu przeładowanym oraz zdezelowanym autem dostawczym ponad 2T towaru! - pracownik który choruje "okrada firmę" - zero BHP - totalny chaos organizacyjny - nie mają nawet kierownika produkcji bo nikt nie chce zarządzać tym bałaganem - archiwizują porysowane i pogięte płyty poligraficzne, a następnie straszą karami pomocników drukarzy za "niedomycie" O prezesowej nie wspomnę bo szkoda słów. UNIKAJCIE TEGO MIEJSCA SZEROKIM ŁUKIEM.

opa

ich działalnośc jest określona jako przemysł maszynowy i faktycznie wydaje mi się, ze teraz wchodza na międzynarodowy rynek, bo mają strone w kilku językach.

dUzy

Brak szacunku do pracowników a prezesowa wyraza opinie tak . to po co prowadzi firme

Zostaw opinię o Color Print Serwice Wojciech Lorenc - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Color Print Serwice Wojciech Lorenc