Mikro-System Tomasz Guzy Paweł Witkowski

Opinie o Mikro-System Tomasz Guzy Paweł Witkowski

użytkownik zarejestrowany

zami
użytkownik zarejestrowany

jeśli chodzi o zarobki to tak jak napisaliście najniższa krajowa jak najbardziej , praca przy tym też w standardowych godzinach, ale ciężko liczyć na awanse itp

St0ne

Ktoś się pomylił we wpisie ale człowiek inteligentny a nie ynteligętny wie o co chodzi. 1200 zł to ja zarabiałem w 1999 roku. Dajecie się w tych Kielcach kantować - to miasto już dawno powinno stać się powiatem bo niczego tam nie ma oprócz rozkopanych ulic.

Luzak

jak płaca 1200zł za 12godzinny miesiac pracy to super firma

karol

dokładnie jak ania powiedziala, tyle ze placa swoim pracownikom po 1200zł miesięcznie za 12 godzinny miesiąc pracy

Zostaw opinię o Mikro-System Tomasz Guzy Paweł Witkowski - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mikro-System Tomasz Guzy Paweł Witkowski