Witka Przedsiębiorstwo Budowlane Mirosław Witkowski

Olsztyn

Opinie o Witka Przedsiębiorstwo Budowlane Mirosław Witkowski

ja

brak słów.Tylko tam nauczysz się szalować odpadami z drzwi robić podsybkę z gliny robić bez narzędzi i wiele jeszcze innych.Idziesz na murarza super zamiast murować pojeździsz taczka.Podstawa + premia premia niby 15% stała ale pójdź popracuj zobaczysz jak to wygląda w rzeczywistości. Błędem tej firmy jest to, że tam liczy się biuro, a Ci co zarabiają na te biuro ją w tej firmie nie istotni.

Zostaw opinię o Witka Przedsiębiorstwo Budowlane Mirosław Witkowski - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Witka Przedsiębiorstwo Budowlane Mirosław Witkowski