Kurson Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mularczyk Dariusz

Bydgoszcz

Opinie o Kurson Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mularczyk Dariusz

yakao

Nie ma przestojów z tego co wiem, zawsze jak coś jest nie tak to pojawia się komunikat ze strony właśnie firmy, ale jak patrze na och stronie to nie ma takich rzeczy na pewno. Zastanwiam się tylko jaka jest kasa u nich?

Firma \"Kurson\" Dariusz Mularczyk jest kompletnie nieprofesjonalna. Pracodawca [usunięte przez moderatora] jest arogancki w stosunku do pracowników i swoich partnerów. Bardzo nierzetelny, nieodpowiedzialny. Obym już nigdy nie miała do czynienia z takimi \"przedsiębiorcami\"

Zostaw opinię o Kurson Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mularczyk Dariusz - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kurson Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mularczyk Dariusz