Balcer Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jarosław Balcer

Bydgoszcz

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Balcer Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jarosław Balcer
1 1 6 1

Opinie o Balcer Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jarosław Balcer

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Balcer Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jarosław Balcer? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

dynia

Jak zatrudnia to musi dać najniższa krajowaą na poczatek.

anonim

(usunięte przez administratora)

mu

2500 zl to aż 570euro tyle to zarabia sprzątaczka na pół etatu w biednej Grecji jak widac polska to bambustan europy

anonim

No nie wiem, czy to wynagrodzenie jest ok...Żenada raczej a nie wynagrodzenie. A [usunięte przez moderatora], zresztą razem z żoną... hańba i wstyd... sposób wyrażania się do współpracowników? klną gorzej od szewców... i wykorzystują na maxa za psie pieniądze.

rc

nie najniższe? czyli 50 zł powyżej najniższej krajowej dla ciebie jest już OK?

Zostaw opinię o Balcer Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jarosław Balcer - Bydgoszcz

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Balcer Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jarosław Balcer