Balcer Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jarosław Balcer

Bydgoszcz

Balcer Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jarosław Balcer

Opinie o Balcer Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jarosław Balcer

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Balcer Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jarosław Balcer? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

dynia

Jak zatrudnia to musi dać najniższa krajowaą na poczatek.

mu

2500 zl to aż 570euro tyle to zarabia sprzątaczka na pół etatu w biednej Grecji jak widac polska to bambustan europy

No nie wiem, czy to wynagrodzenie jest ok...Żenada raczej a nie wynagrodzenie. A [usunięte przez moderatora], zresztą razem z żoną... hańba i wstyd... sposób wyrażania się do współpracowników? klną gorzej od szewców... i wykorzystują na maxa za psie pieniądze.

rc

nie najniższe? czyli 50 zł powyżej najniższej krajowej dla ciebie jest już OK?

Zostaw opinię o Balcer Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jarosław Balcer - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Balcer Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jarosław Balcer