Balcer Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jarosław Balcer

Bydgoszcz

Opinie o Balcer Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jarosław Balcer

dynia

Jak zatrudnia to musi dać najniższa krajowaą na poczatek.

mu

2500 zl to aż 570euro tyle to zarabia sprzątaczka na pół etatu w biednej Grecji jak widac polska to bambustan europy

No nie wiem, czy to wynagrodzenie jest ok...Żenada raczej a nie wynagrodzenie. A [usunięte przez moderatora], zresztą razem z żoną... hańba i wstyd... sposób wyrażania się do współpracowników? klną gorzej od szewców... i wykorzystują na maxa za psie pieniądze.

rc

nie najniższe? czyli 50 zł powyżej najniższej krajowej dla ciebie jest już OK?

Zostaw opinię o Balcer Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jarosław Balcer - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Balcer Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jarosław Balcer