Marwen G.W.

Andrespol

Opinie o Marwen G.W.

Kapsel

Polecam dobra firma. Stała praca. I bardzo dobra atmosfera.

obi

Ale prosferuja juz od lat ako składy budowlane granitów i marmurów, wiec to dizwne,...

m.chojnacki113@interia.pl

Od kiedy zmienił się prawowity właściciel firmy, dzieją się tam niestworzone rzeczy. Pseudo szefowa w ogóle nie interesuje się firmą. Pracownicy rządzą się sami.Robią co chcą i jak chcą. Pseudo szefowa bardzo rzadko zagląda do firmy twierdząc że pracownicy ciągle coś od niej chcą, a chcą swoje pieniądze za pracę które wypłacane są w drobnych transzach i ciągle się o nie muszą wypraszać.Rządy sprawuje jej zięć który kręci sobie własne interesy, olewając działalność firmy

mika

Z tego co wiem to cieńko przedzie odkąd zmienił się głównie rządzący.

magister

Zgadzam się z przedmówcą,omijać szerokim łukiem marwen gw.Gw to chyba znaczy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wart.

Nowy

Niekompetenta nierzetelna firma.

JAN

Przedmówczyni jest chyba jedyną pracująca tam kobietą - sekretarka szefa, bo inni pracownicy - mężczyźni mają inne zdanie na ten temat. Nie polecam.

Zostaw opinię o Marwen G.W. - Andrespol

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marwen G.W.