Wesoła Kraina Przedszkole Sylwia Lupa

Kiełczów

Wesoła Kraina Przedszkole Sylwia Lupa

Opinie o Wesoła Kraina Przedszkole Sylwia Lupa

Rodzice

Witam serdecznie, powiem szczerze że moje dziecko chodzi do tego przedszkola trzeci rok tylko dlatego ze nie chciałam mu po pierwszym roku zmieniać grupy, wyżywienie jest przeciętne, zajęć jest dużo ale po co takie maluszkom dwa języki to doprawdy nie wiem, brak możliwości uczęszczania na,terenie przedszkola np na,piłkę nożną, personel taki sobie, mam wrażenie ze panie pracują bo jakoś zarobić muszą a praca z dziećmi nie jest ich powołaniem a pani dyrektor obchodzisz o tyle o ile pieniążki przelewasz, jak masz jakieś uwagi to żadnych nie przyjmuje ot bardzo przeciętne miejsce

@Rodzice 23.06.2015 08:28

Trafna ocena. Mini Bambini jest o niebo Lepsze

anonymous
@Dick 26.07.2018 23:09

Witam, CZy Pan/Pani DICK może podac swój nr tel. Chciałbym porozmawiać, gdzyż chce oddać dzieci a przedszkole ma bardzo skrajne opnie co nie jest możliwe. Koś mija się z prawdą.... pozdrawiam Robert

Zadowolona mama ;)
@anonymous 30.07.2018 21:34

Panie Robercie, proponuję pojechać do placówki, zobaczyć, Pani Dyrektor pozwala wejść nawet na zajęcia. My jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziecko szczęśliwe, zadowolone, zauważyliśmy spory skok od kiedy uczęszcza do Wesołej Krainy. Wycieczek było kilka, zajęć dodatkowych i atrakcji jest dużo. Co do jedzenia, kuchnia na miejscu Panie kucharki gotują smacznie, ale nasz syn to niejadek i niestety preferuje tylko kanapki z masłem. Panie zachęcają bo do spróbowania, ale nie jest przymuszany. Często ma wybór np. Kiedy jest spaghetti, dostaje suchy makaron bo to lubi. A co do opinii kogoś kto podpisuje się słowem " dick" bez komentarza, my sądzimy, że lepiej nie mogliśmy trafić

Paulina

Ten wątek forum został poświęcony firmie Wesoła Kraina Przedszkole Sylwia Lupa w celu poznania opinii dotyczących pracy w tym miejscu. Dlatego nie jest to najlepsze miejsce na zażalenia związane z funkcjonowaniem placówki. Rozumiem, Wasze niezadowolenie spowodowane opisywanymi sytuacjami, jednak nie jest to tematem tego forum. Zachęcam pracowników do dzielenia się wszelkimi informacjami, które mogłyby być przydatne kandydatom do pracy.

Martyna

Czy tak dobrze pracuje się w przedszkolu i nikomu nie chce się już pisać? Szkoda!

tata

Każde z moich dzieci chodziło do innego przedszkola najstarsze do Kubusia Puchatka, środkowe do Wesołej Krainy a najmłodsze teraz uczęszcza do mini bambini z powodu braku miejsc w Kubusiu i powiem ze wesoła kraina wypada najsłabiej

@tata 11.06.2015 21:48

Popieram

mama,

witam serdecznie, ja właśnie z wesołej krainy zabrałam dziecko bo mówiło ze boi się tam chodzić a w obecnym miejscu jest szczęśliwe i z uśmiechem wchodzi do sali. wesoła Kraina to według mnie czysty biznes który ma przynieść pieniądze, z miłością do dzieci nie ma nic wsilnego, Pani Sylwia roztacza piękne historyjki na temat temat przedszkola ale nie jest szczera. Skusić mnie piękny budynek, sale, plac zabaw ale już wiem że to nie jest ważne, najważniejszy jest personel który podejmuje zatrudnienie w przedszkolu bo kocha dzieci a wesola,kraina z miłością do dzieci nic wspólnego nie ma. Przepisałam dziecko po 4 miesiącach do innego przedszkola w Kiełczowie i kiedy widzę jego uśmiech przy rozstaniu to wiem ze była to dobra decyzja chociaż ponownie zaufać było ciężko, dziekujesag

@mama, 29.04.2015 08:23

Nic dodać nic ująć . Mieliśmy to samo wrażenie

Dick

Mało kreatywnych zajęć, dyrektorka nie przyjmuje krytyki, jedzenie za naszych czasów było tragiczne

Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia dotycząca Wesoła Kraina Przedszkole Sylwia Lupa. Jak aktualnie wygląda praca w niej?

Stach

Szkoda, że nikt z pracowników przedszkola nie pisze. Czy potrzebujecie pracowników?

Lila

Moje jedno dziecko skończyło już to przedszkole drugie rozpoczęło. Przedszkole jest bardzo przyjazne dzieciom, panie zaangażowane.. zawsze chętnie dają feedback. Przedszkole jest BARDZO kolorowe I bardzo o to dbają by każda wręcz ściana była piękna I przyozdobiona . Myślę że taka dbałość o szczegóły wymaga dużo pracy I zaangażowania wszystkich Pań jak I Pani Dyrektor. Najlepszą recenzję wystawiają same dzieci. Moje nie chcą wychodzić z przedszkola a są odbierane pod koniec dnia a drugie dziecko będąc w szkole wspomina jak było fajnie w przedszkolu . Poza tym Panie rano zanim dzieci się rozdzielą do swoich sal czytają bajki, siedzą na dywanie z nimi itp. Poza tym co jest ważne ( a wiem że przynajmniej jedno przedszkole w Kiełczowie to przerobiony dom jednorodzinny ) było budowane od początku jako przedszkole, m.in. stopnie na piętro są niższe niż normalnie , metalowe poręcze, nie ma drewna co jest wymogiem przeciwpożarowym , są czujniki dymu. Zajęć i atrakcji jest sporo.. dwa języki wg mnie ok. .. zawsze dziecko ćwiczy pamięć i zapamiętuje. Moje starsze dziecko śpiewało piosenki po hiszpańsku a z angielskiego znało kolory, liczby , podstawowe słowa oraz zwroty . Szkoda że nie ma zerówki.. to jedyny mały ‘-‘

anonymous

Dziwią mnie te negatywne opinie. Córka chodzi tam trzeci rok, synek dołączył we wrześniu. Z opiekunkami można spokojnie porozmawiać i dowiedzieć się jak dzieciom minął dzień, dzieci chętnie do przedszkola chodzą, robią postępy, rozwijają się, mają dużo ciekawych zajęć. Szkoda, że w tym roku nie będzie zerówki, bo najchętniej zostawiłabym tam córkę na kolejny rok.

Mira

Bardzo dziwne, że od tak dawna nikt nie pisze. Jest tak dobrze?

Paulina

A co możecie napisać o Wesoła Kraina Przedszkole Sylwia Lupa jako pracodawcy? Kto z Was jest zatrudniony w tej firmie? Jakie dostrzegacie plusy pracy w tym miejscu, a co według Was wymaga zmiany?

goid

Na pewno dobrze dzieci się tutaj rozwijają, ale też i bawią

zkielczowa

Zachecamy do czytania opini na mieszkamwkielczowie.pl

Mama z grupy 3latki

Dziękuje również wszystkim Paniom za tak wspaniałą opieke. Moje dziecko jest szczęśliwe w Wesołej Krainie !!!!!

Mama z grupy 3latki

Dziś w naszym przedszkolu odbył się dzień Mamy i Taty.....to co przeżyłam kolejny raz zaparlo mi dech w piersi ☺ Dzieci przygotowały wspaniale przedstawienie (jeszcze kiedy o tym myślę chce mi się płakać ) Bardzo,bardzo dziękuje P.Monice wychowawcy grupy za tak wspaniałą prace,dekoracje i przygotowanie dzieci i ten błysk w oku

rodzic

Zgadzam się z przedmówcą, Pani Dyrektor nie przyjmuje żadnej krytyki i wciska rodzicom bzdury na temat rzekomo szczęśliwych dzieci

Kasia

Przeniosłam tam syna pod koniec roku z innego przedszkola i był to strzał w 10 ;)...dziecko lubi tam chodzić i zasadzie od pierwszego dnia się zaklimatyzował. Uważam, że każdy znając swoje dziecko, zauważy czy jest mu gdzieś źle czy dobrze...W tym przedszkolu dzieci mają dużo fajnych zajęć, nie ma czasu na nudę. Uczą się przez zabawę. Syn z przejęciem codziennie opowiada co i z kim robił, recytuje wierszyki i śpiewa piosenki (w poprzedniej placówce z cała stanowczością stwierdzono, że on nie potrafi i nie będzie potrafił bo "się nie nadaje"). Ostatnio otrzymaliśmy nagranie (wykonane za naszą pisemną zgodą) z zajęć dzieci. Jest im poświęcane dużo uwagi i troski. Przede wszystkim dużo czasu (w miarę możliwości pogodowych) spędzają na świeżym powietrzu. Świetnym pomysłem jest rozdzielenie ogrodu na dwie strefy- dzieci młodszych i starszych- specjalnie dostosowanych do potrzeb maluchów i zachowania bezpieczeństwa. Bardzo dużą uwagę przywiązuje się do umożliwienia dzieciom nauki samodzielności i uwierzenia w to, że potrafią. Dba się o to, żeby dziecko miało poczucie bezpieczeństwa i wierzyło w siebie. Mogę z czystym sumieniem polecić

wawa

Wierzę, że Pański syn ma koszmary nocne ale jak wiemy, jest to wynikiem Pańskiej postawy (może choroby) i sytuacji, jaka się przez to wytworzyła. Nie przeniósł Pan swojego dziecka, tylko dostał Pan wypowiedzenie, bo Pański syn zagrażał bezpieczeństwu naszych dzieci. Uważam, że ta sprawa nie została najlepiej załatwiona: tam powinien wkroczyć kurator z policją i psychologiem. A przedszkole jest bardzo w porządku, opiekunki również.

Ronnie

Nie polecam! Dość duża rotacja - co lepsze Panie uciekają, bo rządzą dwie wytatuowane i wykolczykowane ( kolczyk w języku!) małolaty bez doświadczenia. Pani Dyrektor nie przyjmuje żadnej krytyki tych pań a one robią, co chcą. My postanowiliśmy przenieść nasze dziecko, bo nie chciało tam chodzić ( ma koszmary nocne ).

mama

Moje dziecko uczęszcza do tego przedszkola, jestem bardzo zadowolona z tego faktu. Pani dyrektor jest przemiłą osobą, która oddaje się swojej pracy całym sercem. Wita dzieci od rana miłym uśmiechem, zawsze ma czas porozmawiać a nawet pobawić się z dzieciakami. Panie w przedszkolu są bardzo pogodne, uśmiechnięte i skore do pomocy. Moje dziecko nie chce wychodzić z przedszkola, a kiedy je już zabiorę do domu do końca dnia słyszę piosenki, wierszyki i różne niesamowite historie jakie wydarzyły się danego dnia. Dzieci naprawdę się tam nie nudzą, jest mnóstwo ciekawych zajęć, koncerty, wycieczki, bale i wiele wiele innych imprez zorganizowanych przez Panią Sylwie. Każda cena jest warta, miło spędzonego czasu dla mojego dziecka kiedy ja muszę być w pracy.

Zostaw opinię o Wesoła Kraina Przedszkole Sylwia Lupa - Kiełczów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wesoła Kraina Przedszkole Sylwia Lupa