Inster Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Waldemar Stefaniuk

Biała Podlaska

Opinie o Inster Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Waldemar Stefaniuk

alter

jakość usług przeciętna, klient jest istotny do podpisania umowy, obsługa kiepska i nierzetelna tak jak cała firma

Hej! Coś nowego dzieje się u Inster Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Waldemar Stefaniuk, bo nie widzę nowych informacji. Może ktoś z osób zatrudnionych powie nam co się dzieje u nich?

Zostaw opinię o Inster Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Waldemar Stefaniuk - Biała Podlaska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inster Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Waldemar Stefaniuk