Aso Diesel Wachowiak Adam Wachowiak

Krotoszyn

Opinie o Aso Diesel Wachowiak Adam Wachowiak

Renault scenic

Zdecydowanie nie polecam. Przy uszczelnieniu pompy odkryto ze trzeba wymienić klocki hamulcowe z tyłu. Auto oddala kobieta wiec uznano ze można kroić bo i tak się nie zna. Klocki wymienione wraz z tloczkami oraz uszczelnieniami bo niby gumy były sparciałe. Koszt 1750 zł wraz z uszczelnioną pompą a hamulce nie działają co okazało się przy wyjeździe z serwisu gdy trzeba było gwałtownie hamować. Płatni mordercy a nie serwis! !! Kto oddaje auto z zapowietrzonyn układem hamulcowym ?!! Oczywiście za wykonaną robotę brak wystawionej faktury ale tym juz się zajmie urząd skarbowy!

olek

debile z was kutasy jebane z was

myslący wilk
@olek 07.02.2017 22:13
debile z was kutasy jebane z was

Szef?

leszek

no dokładnie, tutaj sa raczej tylko merytoryczne informacje dodwane przez pracowników i to widac od razu z tego co widze, wiec nie wiem skąd taki pomysł..

Pompiarz

Chciałbym szczerze przeprosić firmę ASO Diesel Wachowiak za moja negatywną, krzywdzącą opinię, która została napisana pod wpływem niezdrowych emocji. Prostuję również z tego miejsca swoje zdanie na temat tej firmy i samego właściciela. Uważam, że jest to firma dla ludzi, którzy pragną się uczyć, rozwijać i stawiać przed sobą nowe wyzwania. Pracowałem tam 3 lata, nauczyłem się dużo a przede wszystkim profesjonalnego podejścia do tematu. Była to moja pierwsza poważna praca i dziękuję również za danie mi szansy abym mógł się gdzieś wykazać i pokazać co potrafię. Sprzeczki, momenty spięć zdarzają się wszędzie i trzeba sobie z tym radzić, ta sytuacja bardzo dobrze mi to pokazała i dała nauczkę na całe życie. Pozdrawiam

V_pek

Wszystko wyżej to prawda.zmarnowałem tam parę lat i sporo zdrowia. Chcesz sprawdzić jak żyje się w Kołchozie to zatrudni się tam i zmarnuj sobie i rodzinie życie. Duźo by pisać. ..koszmar

seleniarz. Idz tam na miesiąc. tylko kup farbe do włosów bo osiwiejesz w 30 dni z tym szefem i tą atmosferą. a 2 tys tzn powyzej 2 tys zarobisz jak jeszcze weżmiesz drugi etat w innej firmie. u Wachowiaka robisz po 12 h i max to 2 tys

Pompiarz

Chyba ze mówisz o największym człowieku w firmie bez zasad i godności, który by dla szefa matkę i ojca za 5 zl sprzedał, to tak, on ma spokojnie ponad 2000 z tym ze zamienił prace na dom. A poza tym kolego nie staraj się naprawiać wizerunku tej firmy, bo go nie ma, on zginął już dawno temu i znam co najmniej 10 osób, które tam pracowało i może to z ręką na sercu potwierdzić. Pozdrawiam

Pompiarz

Ploteczki? :-D Napisz chociaż pierwsza literę imienia i nazwiska tego , który tam te kokosy zarabia to sprawdzimy chociaż Twoją wiarygodność.;-) A poza tym ponad 2000 to jest według Ciebie adekwatna pensja to pieniędzy które zarabia na Tobie szef, za przychodzenie co 15 minut i wypytywanie, za calodniowe wdychanie oparów płynu probierczego i innej chemii? Jak tak Cie "kolega" zachęca to czemu jeszcze tam nie pracujesz?

Pompiarz

Tak jak kolega napisał, szef to absolutny wieśniak i cham, do tego nie wychowany, bo w końcu wszystko się wynosi z domu a tego niestety nie da się już naprawić. Dorobił się pieniędzy tylko i wyłącznie dzięki pomocy rodziców i wykorzystywaniu ludzi, sam w życiu by do tego nie doszedł, dlatego też mu wydaję, że jest kimś lepszym i ani trochę nie szanuje ludzi. Potrafi wyzwać od najgorszych a za 5 minut przyjść i udawać tak jakby nic się nie stało. Większość osób tj. kierownik wartszatu, szef, szefowa i paru innych wyżej sra ni [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ma, najchętniej by nic nie robili a pracowników gnali jak szczury. Słowa: przepraszam, proszę, dziękuję są im zupełnie obce. Jeśli chcecie zobaczyć jak się nie powinno prowadzić firmy i traktować ludzi to proszę bardzo, idźcie tam pracować.

włodek

Oddałem pompę do naprawy bo lata. Wymienili wszystko- zapłaciłem . po założeniu komputer diagnostyczny wykrył "GRANICZNE POŁOŻENIE WAŁKA POMPY". Wystawiłem ją do reklamacji a oni powiedzieli , że to wina paprochów w środku i chcą mi ją skasować za ponowną naprawą. Idę z tym do sądu. PRZESTRZEGAM PRZED OSZUSTAMI .

miałem (nie)zaszczyt Tam pracować. warunki pracy skandaliczne. kamera w szatni i na stołówce. SAM SZEF TO CHAM I PROSTAK słoma z papci.Jak nie robisz po 12 godzin to już źle patrzy i potem wypomina. Sam byłem światkiem jak jednego młodego pracownicza chwycił za ubranie i nim trząsał po całym warsztacie.Nie cenzuralne teksty do pracowników to norma Cytuje : Ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] o ci sie w tej pustej głowie? to jedno z delikatniejszych(usunięte przez administratora) szef ma swojego przydupasa z Ukrainy Sergieja który jest dwulicowym prostakiem który sieje tylko zament wsród pracowników.Sprzet mają profesjonalny ale ludzi niestety nie nie licząc pana (usunięte przez administratora)młodego studenta który robi tak jak trzeba i dwóch pań z biura pani (usunięte przez administratora)i pani (usunięte przez administratora)( zony szefa) która jest naprawde przesympatyczną szefową Zwalniając sie zwolniły sie ze mna również 4 lub 5 osób bo nikt nie wytrzyma wielkiego mobbingu w pracy i to za 2 tys do ręki.Rotacja pracowników jest przeogromna W skrócie nie polecam tej firmy jako pracy. Szkoda sił i nerwów. pracowałem tam około pół roku a po 3 miesiacach miałem dosyć i wiele mógłbym jeszcze tu napisać ale szkoda mi na to czasu. Przestrzegam nie idźcie tam pracować !!!

uczciwy klient
@pracownik 14.11.2014 18:03

potwierdzam nie polecam tego warsztatu ani pracownikom ani klientom

Zostaw opinię o Aso Diesel Wachowiak Adam Wachowiak - Krotoszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aso Diesel Wachowiak Adam Wachowiak