Opinie o Aso Diesel Wachowiak Adam Wachowiak w Krotoszyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Aso Diesel Wachowiak Adam Wachowiak. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aso Diesel Wachowiak Adam Wachowiak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aso Diesel Wachowiak Adam Wachowiak w Krotoszyn

Jakby nie patrzeć minęły ze dwa lata i po przejrzeniu tych ostatnich komentarzy zastanawiam się czy cokolwiek zmieniło się w warunkach zatrudnienia? czy ktoś kto teraz pracuje by się odniósł? Mam prawie dwuletnie doświadczenie jako mechanik i po prostu ciekaw jestem ile by mi teraz tu zaproponowano? Na stronie nie piszą stawek

Były pracownik Nowy wpis

Długo zastanawiałem się czy napisać tu opinię, lecz myślę, że może uchroni ona kogoś kto chce zacząć pracę w tej firmie. Na początku dodam, że opinia nie ma na celu obrażania firmy ASO DIESEL WACHOWIAK, lecz jest faktem jak szef oraz jeden z pracowników traktują ludzi. Zacznę od tego, że dzięki tej firmie zdobyłem dość dużą wiedzę na temat wtryskiwaczy oraz przez rok mogłem pracować na naprawdę dobrym sprzęcie. Co do pozostałych osób tam pracujących - nie mogłem mieć zastrzeżeń. Kierownik serwisu oraz szefowa to naprawdę wspaniali ludzie - wyrozumiali i przyjaźnie nastawieni do pracowników, zawsze pomocni i potrafiący wysłuchać. Pan z Ukrainy natomiast, który zajmuje się tam reklamacjami itp na początku udawał fajnego gościa, ale jak się później okazało po ok 3 miesiącach stał się manipulantem, który próbował robić ze mnie (usunięte przez administratora) na każdym kroku. Głupie uwagi w stylu 'źle trzymasz klucz i tracisz przez to 5 sekund pracy' albo że się garbię, stały się można rzec standardem. Do tego próby ośmiaszenia mnie w oczach innych pracowników, odnoszenie się do mnie, jak i styl oraz ton głosu sprawiały atmosferę mobbingu. No i na koniec Crème de la crème .. właściciel warsztatu. Bardzo mądry facet, posiadający bardzo dużą wiedzę na temat motoryzacji i... to w sumie tyle jeśli chodzi o zalety. Nie panujący nad emocjami, przeklinający na każdym kroku cham. Mobbing, jaki stosuje na pracownikach, woła o pomstę do nieba. Wyzywanie pracowników od najgorszych, rzucanie przedmiotami (osobiście tego doświadczyłem kiedy szef rzucił mnie kablem w szyję) i spojrzenia jakbyś mu nie wiadomo co zrobił, są na porządku dziennym. Dodatkowo wypominanie, że kończysz pracę o 16 (co było zgodne z podpisaną umową). Myśli, że jak ma kasę to może ludzi traktować jak (usunięte przez administratora) Wieczne uwagi i brak dopuszczenia do słowa podczas rozmowy był tam standardem. Podsumowując - w tej firmie atmosfera pracy nie istnieje, jest się poniżanym psychicznie i na każdym kroku są wypowiadanie jakieś bezsensowne uwagi, do tego brak szacunku dla drugiej osoby. Nie polecam

Mariusz Nowy wpis

A jaki przykład daje szef, też pracuje od rana do wieczora, z zakasanymi rękawami, gdy trzeba? Bo jeśli tak, to pełen szacun.

Byly pracownik Nowy wpis

Najgorszy pracodawca u ktorego bylem. Szef to by chcial zeby robic od rana do wieczora a jak czlowiek wychodzil tak jak powinien to juz mu nie pasowalo w(usunięte przez administratora)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Aso Diesel Wachowiak Adam Wachowiak? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Zdecydowanie odradzam tego pracodawcę. Pracowałem jako doradca serwisowy i z tym szefostwem wytrzymać się nie dało. Zero przyjemności z pracy. Tam tylko można osiwieć i dostać załamanie nerwowe , a atmosfera tam nie istnieje. Zdecydowanie odradzam.

Staszek

Szanowny klienci to jest forum pracownicze więc nie wiem co ma wspólnego ten wpis z opinią o pracy?

Agata
@Staszek

to jest serwis referencyjny, więc każdy ma prawo się wypowiedzieć !

Rolnik

Nie polecam tego zakładu proszę Koledzy rolnicy omijajcie szerokim łukiem ceny kosmosu jeszcze nie zrobiony silnik deutz fahr od ładowarki dwa razy bym kupił sobie silnik, normalnie szok, i do tego (usunięte przez administratora) na 200% nie polecam

Stefek

A jak z tym zakwaterowaniem w Niemczech? Jakie warunki? Z kim się mieszka, w ile osób, czy wszystko opłacone przez szefa?

Arek

Wachowiak robił mi remont silnika deutz po dotarciu silnika tj było około 65 mtg. Obsługa motoru a po jeszcze paru mtg silnik sie zacierał nie polecam tego zakłady

Jakub

Czy w tym ASO zatrudniają na umowę o pracę? Czy personel często się zmienia?

Dudzio

Potrzebuję informacje o tym warsztacie tyle za oddział w Poznaniu. Ponoć praca od pon-pt 8-16. Umowa o pracę i wynagrodzenie na czas. Czy jest tak w rzeczyswistosci. Ile może zarobić mechanik na start i jak tam jest z atmosfera i praca? Pozdrawiam

Tomasz

Czy jesteście pewni, że nic pozytywego nie można napisać?

Renault scenic

Zdecydowanie nie polecam. Przy uszczelnieniu pompy odkryto ze trzeba wymienić klocki hamulcowe z tyłu. Auto oddala kobieta wiec uznano ze można kroić bo i tak się nie zna. Klocki wymienione wraz z tloczkami oraz uszczelnieniami bo niby gumy były sparciałe. Koszt 1750 zł wraz z uszczelnioną pompą a hamulce nie działają co okazało się przy wyjeździe z serwisu gdy trzeba było gwałtownie hamować. Płatni mordercy a nie serwis! !! Kto oddaje auto z zapowietrzonyn układem hamulcowym ?!! Oczywiście za wykonaną robotę brak wystawionej faktury ale tym juz się zajmie urząd skarbowy!

olek

debile z was kutasy jebane z was

myslący wilk
@olek

Szef?

leszek

no dokładnie, tutaj sa raczej tylko merytoryczne informacje dodwane przez pracowników i to widac od razu z tego co widze, wiec nie wiem skąd taki pomysł..

Pompiarz

Chciałbym szczerze przeprosić firmę ASO Diesel Wachowiak za moja negatywną, krzywdzącą opinię, która została napisana pod wpływem niezdrowych emocji. Prostuję również z tego miejsca swoje zdanie na temat tej firmy i samego właściciela. Uważam, że jest to firma dla ludzi, którzy pragną się uczyć, rozwijać i stawiać przed sobą nowe wyzwania. Pracowałem tam 3 lata, nauczyłem się dużo a przede wszystkim profesjonalnego podejścia do tematu. Była to moja pierwsza poważna praca i dziękuję również za danie mi szansy abym mógł się gdzieś wykazać i pokazać co potrafię. Sprzeczki, momenty spięć zdarzają się wszędzie i trzeba sobie z tym radzić, ta sytuacja bardzo dobrze mi to pokazała i dała nauczkę na całe życie. Pozdrawiam

V_pek

Wszystko wyżej to prawda.zmarnowałem tam parę lat i sporo zdrowia. Chcesz sprawdzić jak żyje się w Kołchozie to zatrudni się tam i zmarnuj sobie i rodzinie życie. Duźo by pisać. ..koszmar

seleniarz. Idz tam na miesiąc. tylko kup farbe do włosów bo osiwiejesz w 30 dni z tym szefem i tą atmosferą. a 2 tys tzn powyzej 2 tys zarobisz jak jeszcze weżmiesz drugi etat w innej firmie. u Wachowiaka robisz po 12 h i max to 2 tys

Pompiarz

Chyba ze mówisz o największym człowieku w firmie bez zasad i godności, który by dla szefa matkę i ojca za 5 zl sprzedał, to tak, on ma spokojnie ponad 2000 z tym ze zamienił prace na dom. A poza tym kolego nie staraj się naprawiać wizerunku tej firmy, bo go nie ma, on zginął już dawno temu i znam co najmniej 10 osób, które tam pracowało i może to z ręką na sercu potwierdzić. Pozdrawiam

Pompiarz

Ploteczki? :-D Napisz chociaż pierwsza literę imienia i nazwiska tego , który tam te kokosy zarabia to sprawdzimy chociaż Twoją wiarygodność.;-) A poza tym ponad 2000 to jest według Ciebie adekwatna pensja to pieniędzy które zarabia na Tobie szef, za przychodzenie co 15 minut i wypytywanie, za calodniowe wdychanie oparów płynu probierczego i innej chemii? Jak tak Cie "kolega" zachęca to czemu jeszcze tam nie pracujesz?

Zostaw merytoryczną opinię o Aso Diesel Wachowiak Adam Wachowiak - Krotoszyn

• Jak się pracuje w Aso Diesel Wachowiak Adam Wachowiak?

Zobacz opinie na temat firmy Aso Diesel Wachowiak Adam Wachowiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aso Diesel Wachowiak Adam Wachowiak?

Aso Diesel Wachowiak Adam Wachowiak
1.5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • ul. Osadnicza 30
    63-700 Krotoszyn