Paweł Krajewski Rzedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Patex

Paweł Krajewski Rzedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Patex
1 1

Opinie o Paweł Krajewski Rzedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Patex

bączek

Teraz to rządzi kochanka prezesa,nawet żona tańczy jak ona zagra.Nierozumiem dlaczego on poniża tak własną żone a ona na to się zgadza.Udają,że nikt nie wie,ale wszyscy wiedzą.Ta firma zrobiła się jakaś chora.Ci ludzie nie mają za grosz wstydu.Strach co kolwiek powiedzieć,żeby nie być zwolnionym.Nawet kierowniczkę zwolnili,która wyciągneła ich z kryzysu finansowego,bo pokłuciła się z kochanką.Nie proponuje tej firmy,sama jak tylko znajdę inną prace odchodzę.

możesz iść śmiało,rzeczywiście fajny prezes zalicza wszystkie pracownice,na oczach I ZA ZGODĄ własnej rodziny :) które nie chcą to zwalnia,Tak ta firma jest jak jedna wielka rodzina:)

Zostaw opinię o Paweł Krajewski Rzedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Patex - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Paweł Krajewski Rzedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Patex