Proxer Firma Usługowo-Handlowa Piotr Gałkin

Białystok

Opinie o Proxer Firma Usługowo-Handlowa Piotr Gałkin

frnk

Firma, zbiera bardzo dobre i pochlebne opinie na swoj temat, wiec znaczyc to musi ,że panują tam bardzo dobre i przyjzane warunki pracy dla pracowników, zajmują się sprzedaża i produkcja artykułów biurowych wiec podejrzewam,że teraz na okres wakacyny może bedzie jakas rekrutacja?

potwierdzam bardzo dobra opinię o firmie PROXER, atmosfera miła i przyjemna.. manager dba o pracowników, jest wymagająca ale docenia czyjąś pracę.. stabilna firma, można im zaufać!

Zostaw opinię o Proxer Firma Usługowo-Handlowa Piotr Gałkin - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Proxer Firma Usługowo-Handlowa Piotr Gałkin