Opinie o Juwentus Łódż w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Juwentus Łódż. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Juwentus Łódż na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Juwentus Łódż w Łódź

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Julita

08.01.2024 02:01

Julitaikona wywiad

Pracowałam w tej firmie kilka miesięcy. Mam grupę inwalidzką, dlatego dano mi umowę o pracę tymczasową, czyli byłam pracownikiem bardziej agencji pracy niż bezpośrednio tej firmy. Drugą umowę - zlecenia - miałam już osobno, na nadgodziny.

Julitaikona wywiad

Pracownik ochrony. Ta praca to dozór osób i mienia.

Julitaikona wywiad

Zwolniłam się, ponieważ miałam dość pracy po 220 godzin miesięcznie. Często pracowałam przez dwa tygodnie bez dnia wolnego, a jedynym wolnym dniem był ten, w którym zeszłam z nocnej zmiany. Grafik przygotowywał jeden z nas, pracowników, więc w święta zawsze miał wolne on i jego koledzy - ja nie.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

2700-2800 złotych.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

6 miesięcy.

Julitaikona wywiad

Pozytywnych aspektów niestety brak.

Julitaikona wywiad

Dużo nadgodzin, zły grafik, donosicielstwo wśród kolegów. Brak wiedzy u koordynatorów, którzy nie potrafili odpowiedzieć na żadne pytanie i kazali dzwonić do osób "wyżej", brak kontaktu z koordynatorem, wypłacanie wynagrodzenia co drugi miesiąc i w kilku transzach.

Julitaikona wywiad

Nie było planowanych szkoleń.

W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynikało? W jakich obszarach chciał(a)byś być szkolony/-a i dlaczego?

Julitaikona wywiad

Myślę, że wynikało to z oszczędności i tego, że firma nie chciała inwestować w pracowników.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Julitaikona wywiad

Atmosfera była zła, ponieważ współpracownicy donosili na siebie wzajemnie.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Julitaikona wywiad

Atmosfera raczej słaba, brakowało kontaktu z koordynatorami.

Julitaikona wywiad

Poleciłabym poprawić stan wiedzy u koordynatorów oraz wypłacać należne wynagrodzenie co miesiąc, zamiast co dwa miesiące i w kilku transzach.

Miko Nowy wpis

Czemu szukają bo nie płacą chyba oczywiste tam nic się nie zmieniło

@Pracodawca Nowy wpis

A ile można wam pisać, że jesteście oszustami? Nie douczonymi koordynatorami po znajomości?

Jak w Juwentus Łódż wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Juwentus Łódż? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Dziadek

To nie prawda że stawki za pracę obniżają dziadki. Przypominam że każdy dziadek z tytułu dodatkowej pracy mogą dorobić około 2000 PLN i każdy dziadek chętnie taką kasę by wziął bo obecnie za 240 godzin otrzymują około 1000 PLN. Juwentus zatrudnia dziadków na umowę zlecenie podczas gdy w rzeczywistości jest to umowa podlegająca Kodeksowi Pracy ze względu na charakter wykonywanej pracy jak też to że pracownicy sa pod ciagłą kontrolą. Umowa zlecenie polega na tym że okreslony jest data rozpoczęcia i zakończenia wykonywanego zlecenia tymczasem ochroniarze muszą się wstawić na określoną godzinę i na wyznaczonym posterunku. Ponadtto muszą się meldować w okreslonym czasie w stacji monitoryngu przy pomocy urzadzenia GPS pod groźbą kary finansowej o ile w wyznaczonym czasie się nie odmelduje. Takie urządzenie moze być stosowane tylko do wezwania pomocy w pzrypadku jakiegoś zagrożenia. Dlatego ja jako dziadek zamierzam zwrócić się do sądu o uznanie wykonywanej pracy jako na umowę o pracę i w zwiazku z tym o zapłatę za godziny nadliczbowe oraz za nie wykożystany urlop wypoczynkowy. Zachęcam do tego aby to uczynili inni ponieważ jest relna szansa na to aby pracownicy Juwentusu zaczęli być traktowani w sposób cywilizowany i uczciwy a przy załatwieniu wszelkich formalności przy przyjeciu do pracy byli żetelnie informowani o warunkach i możliwościach zarobkowych bo na dzień dzisiejszy tego nie ma.

Julita
@Dziadek

Ja właśnie jestem na etapie, podania ich do sądu.osxikali mnie na ostatniej wypłacie i obraził mnie ten ich koordynator naubliżał i zastraszają mnie już od lipca.

Mateusz

Uważajcie na nich nie wypłacają kasy mówią ze wypłata pod koniec następnego miesiąca czyli robicie za darmo 2 miechy a oni inkasują za was kasę lepiej omijacie z daleka bo to banda cwaniaków jeszcze potrafią naubliżać Ci przez telefon niech sobie wsadzą w trepy te parę złoty karma do was wróci prędzej niż się spodziewacie bajo

Masa
@Mateusz

Przez telefon to jeden z tych cieci (usunięte przez administratora) dzwoniących dlaczego nie mają grupy inwalidzkiej :)) . Firma ochrony :)) juwentus z grupą specjalną.

Arecki
@Mateusz

Rozmowa z tymi ludźmi z biura na temat pracy to jest dramat, mówią że najważniejsza jest ekonomia i na umowę o pracę to normalnego nie mogą przyjąć, a nawet w ogóle nie mogą przyjąć. Z tego co piszą w necie wynika że omijają płacenie zusu co miesiąc na te zlecenia. Jak to jest możliwe (usunięte przez administratora) wtym kraju???

Czy Juwentus Łódż organizuje staże dla studentów?

Masa

Staży to nie, oni zadrudniają tylko studentów i inwalidów. Dla normalnych ludzi uwowy zlecenie i ZUS płatny co dwa miesiące. A te praktyki są niezgodne z prawem. Każdy, czy to pracownik, czy zleceniobiorca musi mieć składkę ZUS odprowadzaną co miesiąc chociaż od najniższej krajowej. W przypadku składek co dwa miesiące nie będą mieli prawa do najmniejszej emerytury. Juwentus to pseudofirma pseudoochrony.

kandydat

witam napisze krótko zostałem zaproszony na rozmowe jako osoba do ochrony na osiedle w łodzi ok pojechałem na miejscu od razu zmiana tematu ze maja lepsza oferte za lepsza kase ok jade zobaczyc zapoznałem sie ze stanem pomyślałem ze na tak wielkim obiekcie nie podołam dzwonie i pytam o to osiedle jednak o którym była mowa dostaje wiadomosc ze moge jeszcze jechac na fedex na miejscu od pracowników dowiadujesz sie ze jest to ich najgorszy punt w łodzi dzwonie wiec raz jeszcze i pytam co z osiedlem na jakie sie umawialismy dostaje w koncu adres od juz rozjuszonego pracowanika jade na miejsce okazuje sie ze tak jak myslałem obiekt fajny robota spokojna wszystko dogadane wychodze z tamtad dzwonie i co sie okazuje niema komu odebrac niema grupy niema pracy nie polecam nikomu normalnemu tracenia czasu na kontakty z ta firma bo to czysta kpina . finalnie dostajesz sms ze maja innych kandydatow i jak cos to beda sie kontaktowac smiech szkoda czasu i nerwów banda cwaniaczków szukajacych frajera

Dan
@kandydat

Stary numer, w ogłoszeniu fajny objekt a po przyjeździe do biura proponują ci najgorszy, którego nikt nie chce. Dobre miejsca gdzie śpisz obstawia się rodziną a gdzie trzeba tyrać szukają naiwnych za najniższą stawkę. Juventus codziennie daje ogłoszenia mając nadzieję że ktoś się nabierze,albo chociaż zostawi swoje dane do kontaktu.

Anonimowy
@kandydat

Ten fedex to te pajace oferują każdemu co przyjdzie z ulicy. Reszta obiektów to student lub grupa. Tak pozaniżali ceny że państwo im musi dopłacać. Do tego ZUS co dwa miesiące i umowy śmieciowe. Trzeba tym tematem zainteresować PIP i ZUS. Niech się walooo janusze biznesu.

młody

Dziadek. Każdy by wziął 2000 tysiące, ale nikt tyle nie da, bo godzicie się na 1000, a godzicie się bo wam wszystko jedno i tak macie emerytury i macie za co żyć, a co ma zrobić młody?

Zostaw merytoryczną opinię o Juwentus Łódż - Łódź

• Jak się pracuje w Juwentus Łódż?

Zobacz opinie na temat firmy Juwentus Łódż tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Juwentus Łódż?

Juwentus Łódż