Kraków

Opinie o Translation Street

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

@HIPOKRYZJA - Twoja wypowiedź sugeruje, że może masz doświadczenie z pracą w Translation Street? Wszelkie aktualne informacje o pracodawcy będą bardzo pomocne dla osób chcących uzyskać informacje na temat pracy w tej firmie.

AR

Nie polecam współpracy z tym biurem. Chwalą się jakością tłumaczeń, a mogliby przede wszystkim popracować nad jakością kontaktów z tłumaczami, czyli swoimi współpracownikami, oraz nad atmosferą w biurze.

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

Zastanawiasz się nad podjęciem pracy w Translation Street? Sprawdź, jakie osoby firma poszukuje do swojego zespołu - http://www.translationstreet.pl/kariera/ Co więcej możecie napisać o swoich doświadczeniach z Translation Street?

francuski

Jestem tłumaczkà. TS to niezła firma: mają bardzo ciekawe zlecenia, pracownicy są bardzo pomocni i elokwentni, klienci im dopisujà, że często z czymś nowym dzwonià. Płacą zawsze w terminie, co jest motywujàce i i tej branży to coś ekstra! Pracujé z nimi co najmniej 8 lat, sà supersolidni.

HIPOKRYZJA
@francuski 19.05.2017, 23:23

Po pierwsze - kłamiesz Tłumaczko. Translation Street działa od 5 lat. Po drugie - koniecznie popracuj nad poprawną polszczyzną.

Startup

Profesjonalna ekipa z pasją. Współpraca z nimi jest przyjemna, bo nigdy nie musiałem się o nic upominać; wyprzedzali trochę moje potrzeby. Poza tym są ambitni: zmienili stronę po dość krótkim czasie, zrobili sobie sesję – co widać na stronie. Mają nowe biuro, dopieszczają pracowników.

Translation Street

Dziękujemy za jasny komentarz. Nie ma to jak w sieci napisać: kłamiecie. Pozdrawiam - nie kłamię :) Translation Street

Michał
użytkownik zarejestrowany

@Translation Street konkretne odpowiedzi, fajnie, że wszystko wyjaśniacie :)

@Michał 07.07.2016, 18:22
@Translation Street konkretne odpowiedzi, fajnie, że wszystko wyjaśniacie :)

dziękujemy! Translation Street

Translation Street

Panie Aleksandrze, Witamy serdecznie! Bardzo dbamy o dopasowanie stawki do jakości tłumaczenia. Jeśli redakcja/ weryfikacja/ korekta kosztuje nas dodatkowo - nie możemy płacić bardzo wysoko. Poza tym staramy się negocjować dla naszych oddanych Klientów. Pozdrawiamy, Translation Street

mailto

@konik czyli rekrutacja raczej po znajomości?

Translation Street

Kochani! 1.Nie zatrudniamy Znajomych Królika. Nawet jeśli Królik jest przystojny. Nawet jeśli Królika lubimy. Zatrudniany „po kompetencjach”. 2.Mamy wspaniały zespół, który jest merytorycznie świetnie wyszkolony. Praca wewnętrzna dla nas oznacza sprawdzenie się w testach, w rozmowach po polsku i w j. obcym – jest sito z drobnymi okami, naprawdę. 3.Stawiamy na jakość, więc to jedyne wyjście. Pozdrawiamy! Translation Street

mailto

mnie ciekawi jak wygląda praca wewnątrz firmy, bo opinii o współpracy ze zleceniodawcami podejrzanie dużo tego samego dnia w ciągu jednej godziny, ale o tym jak się tam pracuje nic

@TakaPrawda:) 24.10.2016, 20:01
Kłamiecie. Opinie pojawiają się na bieżąco. Więc po prostu umieszczaliście jedna po drugiej :)

@mailto 16.02.2015, 13:04

Zapraszamy do wykonania telefonu do zespołu, wszystkie się Pan(i) dowie, pozdrawiamy! Translation Street

olek
użytkownik zarejestrowany

no chyba żartujecie, że praca u nich nie jest pracą stałą.. to są w końcu tłumaczenia i oni tam raczej pracują na zlecenie jakieś, mają już swoich pracowników konkretnie to wiadomo, ale oni raczej zdalnie pracują tak mi się wydaje przynajmniej... no i też jestem bardzo ciekawy jak z wynagrodzeniem w takim biurze tłumaczeń jest.

Adams

Warto zostawić u nich pieniądze. Jako wiodący producent kosmetyków tłumaczymy dużo tekstów marketingowych, ulotek, tekstów do druku - w różnych formach. Nie zawodzą. Duński, szwedzki, serbski, rumuński, kazachski, fiński, estoński, bułgarski, chiński, arabski, włoski, hiszpański, francuski, angielski, niemiecki, rosyjski i jeszcze parę innych - zależy, gdzie eksportujemy. W TS mamy tłumaczenia, korekty, sprawdzają nasze teksty po wlewkach. Polecam, bo szukałam wiele lat takiego partnera

PZ

Mają native speakerów chyba wszystkich języków. My u nich zamawiamy fiński, chorwacki,  estoński, szwedzki głównie, ale zdarza się macedoński i koreański (dokumenty firmy, NIP, REGON, zaświadczenia, certyfikaty itede). Podoba mi się, że tłumaczą  i zapewniają też pełną obsługę post-, to znaczy używają zaawansowanych programów  graficznych, wiedzą, co to  korekta, nie oddają czegokolwiek. Oceniam ich usługi wysoko.

M

Warto, naprawdę warto. Wszystko zgodnie z ustalonymi wcześniej terminami, na bardzo wysoki poziomie (widać, że nad tekstem pracuje nie tylko tłumacz), a przede wszystkim w bardzo przyjemnej atmosferze.

adhoc

Rzeczowo i kompetentnie. Dobre ceny za ekstra produkt. Próbowalismy innych rozwiazan ale koniec końcow trafiamy do Translationstreet. Warto.

Sandra

Tłumaczymy masowo, tłumaczymy dużo. TS spełnia nasze oczekiwania, a są zwykle duże: chcemy przetłumaczyć szybko, teksty są łatwiejsze i trudniejsze, ale zwykle wymagające (finanse, bankowość). Deklarują, że pracują ze specjalistami i to widać. Warci polecenia.

ES

Moim zdaniem najlepsze tłumaczenia na rynku. Zamawiałam, pracując w Narodowym Centrum Kultury i Krajowej Izbie Gospodarczej. Polecałam znajomym. Szybko, profesjonalnie i - jako że firma z Krakowa - o wiele taniej niż w Warszawie. Mucha nie siada. A spersonalizowane i ciekawe kartki na każde święta to naprawdę miły bonus.

NoWa

Reprezentuję branżę IT. W TRANSLATION STREET łączą jakość z super obsługą klienta. Zawsze wiem, co się da i na kiedy zrobić - erfekcyjnie Profesjonalnie prowadzone projekty, takiego partnera szukalem :).

Marco

Tłumaczymy w TS książki. Nigdy nie mam z nimi problemów: jest jakość, są terminowi. Podoba mi się, że zawsze doradzają (tłumaczenia, redakcje, terminy, ustawiają modele). Sam pracuję pod presją czasu, zależy mi na perfekcjonistach i w tym biurze tłumaczeń na takich trafiam. Poza tym wysoka kultura kontaktów. Polecam zdecydowanie!

ICN POLFA

Pracujemy razem już 5. rok i nie żałuję. 100% tłumaczeń oddanych na czas. Nigdy nie dali mi odczuć zniecierpliwienia, a pytań, przed rozpoczęciem współpracy, mieliśmy wiele. Tłumaczymy moim zdaniem naprawdę trudne teksty (medycyna, farmacja, ulotki, zawieszane w Internecie teksty i masa innych spraw na bieżąco) i się sprawdzają. Jasno oceniają ryzyka, niejednokrotnie pracowali dla nas w weekend. Mają też w ofercie skład, korekty, wszystko jasne, rozpisane. Z miłą chęcią zostawiam pozytywny komentarz.

Zostaw opinię o Translation Street - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Translation Street