Blot Technologie Informatyczne

Łódź

Opinie o Blot Technologie Informatyczne

majoropmidoro

to może spróbuj dostać się do nich na staż właśnie i zdobyć doświadczenie

Rozreklamowali się na darmowych portalach (od dawna ukazują się ogłoszenia), gdzie sie tylko dało i co, nie znalaz się nikt chętny do pracy za 4 tysiące!!!! Bzdura, bo rzeczywistość szybko pokazuje co innego.

Mac

Żeby złowić jelenia firma napisze wszystko i obiecuje cuda! Popracuj tam to się sam przekonasz na własnej skórze (już po miesiącu!) Gdyby to była prawda nikt by nie odchodził z firmy, a właściciel nie szukałby ciągle nowych pracowników. Ludzie ostrzegają następnych, aby nie dali się nabrać na te "oferowane luksusy".

a oferta pracy za 4 i pol tysiaca sie pojawila w tej firmie, więc? bida jest czy nie?

(usunięte przez administratora) Ty coś bierzesz, że takie bzdury piszesz? Właściclel firemki (z zespołem maniaklanym), chociaż młody człowiek, to zachowuje się jak stary esbek: totalna inwigilacja, kontrola, spowiadanie się pracownika z każdego dnia z tego co się zrobiło w każdej godzinie (a przecież nie zawsze dane zadanie da się wykonać w jednym dniu, często z przyczyn od nas niezależnych!), i wtedy następuje spowiadanie. Jak komuś pasuje taki sposób traktowania, to jego sprawa. Normalny człowiek długo tam nie wytrzyma, tymbardziej, że zarobki, to żadna rewelacja (minimum ustawowe).

Jak się lubi kontrolę i inwigilację na każdym kroku.

Zostaw opinię o Blot Technologie Informatyczne - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blot Technologie Informatyczne