Opinie o City Plus Taxi w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie City Plus Taxi. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie City Plus Taxi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Plus Taxi w Gdynia

wykidajło

Cześć , szukają łosic które będą dymać po 12 h, za 7,5 pln. Po wczesniejszych 3 miesiącach za 5 pln/h. No i jeszcze trzeba popracowac za darmo 3 dni.Toalety nawet nie ma na miejscu. Robisz za dyspozytora i kelnerkę.Miejsce pracy to pokój 2x3 m, z trzema biurkami, jakas porażka.

karola
@wykidajło

Jesli chodzi o wyglad centrali- kazda firma taksowkowa ma centrale ze pozal sie boze, bylam w kilku firmach na rozmowie czasem 12h pracy czasem 8, swieta nie swieta, za najnizsza krajowa, nocki najgorsze, brak szacunku do dyspozytorow, jedzenie w biegu, nie ma przerw...

asux

Jeśli na rozmowie kwalifikacyjnej słyszę,że mam zadzwonić,bo pan chce mi dać szansę,a potem nagle nie odbiera moich telefonów,bo nie ma odwagi,powiedzieć,że mnie nie chce.Wystarczyło na rozmowie powiedzieć,że jest kilka osób chętnych i zadzwonimy do wybranych. Zero klasy.

Polecam!!! Ale omijać szerokim łukiem. Szukam kontaktu z byłymi kierowcami delikatnie mówiąc zrobionymi w trąbę. mareczek.gd@gmeil.com

Kierowca

NO NO Daniel nie spodziewałem się, że tak będziesz opluwał swoją dawną firmę dzięki której zarabiałeś na życie. Niestety nie każdy potrafi pracować w zgranym gronie kierowców City Plus. Jak zostanie wyrzucony za nadużycia (pewnie każdy spotkał się z zawyżoną ceną w taksówce) lub odejdzie wtedy dopiero wychodzi słoma z butów.City to dobra korporacja w której naprawdę można zarobić. Kierują nią w miarę młodzi Prezesi i czują ten temat. Za cały komentarz wystarczy, że obsługują najważniejsze wydarzenia i obiekty w Trójmieście i to chyba wystarczy za cały komentarz. Złośliwych języków i kąsliwych opini zawsze jest dużo zwłaszcza od tych co sami nic nie zbudowali, a tylko krytykować potrafią. POLECAM PRACĘ W TEJ KORPORACJI , naprawdę niezłe zarobki.

Dozorca

pieknie bajka oby wszycy tak bajerowali to swiat byl by cudowny i jehowi by nie mieli nic do roboty

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Daniel

Nie rób tego bo popełnisz życiowy błąd Dla pasażerów super spoko ale dla kierowców jest strasznie Kary umowne za zerwanie umowy przed upływem 24 miesięcy 3 miesięczny okres wypowiedzenia zabierają za przejazdy bezgotówkowe albo płatność kartą po 10-20 % i chyba najwyższa składka w Gdyni !!!!! 350zł

matel
@Daniel

Nie bardzo rozumiem zarzuty wypisywane poniżej,jeśli ktoś może coś powiedzieć na temat City Plus Taxi Gdynia to napewno nie ci domorośli taksówkarze, którzy myśleli, że przyjdą do pracy na taxi i w 10-15 dni w miesiącu zarobią 8-10 tysi. Niestety taksówka od dawna jest zwykłą usługą i należy się do tego przyzwyczaić.Zarobki są przyzwoite dla ludzi pracowitych dla leni niestety miejsca w tym zawodzie nie ma. W dobie ogromnej konkurencji ta firma i tak jest najlepsza na rynku, pracuję w niej kilkanaści lat i wiem co mówię. Zarząd inwestuje pieniądze na promocje, wielkopowierzchniowe reklamy, konkursy dla klientów, a składka jest wysoka bo zleceń dla pracowitych jest dużo. Można nic nierobić i brać małą składkę jak w innych firmach, a tak pozatym czy róznica 50 zł w składce to jest być lub nie być w czyimś życiu. Ja wolę zapłacić trochę więcej i mieć zlecenia. Pozatym część postów poniżej nie dotyczy tej firmy, ktoś pomylił City Plus Taxi Gdynia z City Plus Taxi Neptun w Gdańsku. Natomiast umowa o współpracy jak każda zawierana przewiduje okres wypowiedzenia ( 3 miesiące )i jest to normalny okres biorąc pod uwagę , że nie wpłacasz żadnej opłaty wejściowej tak jak w innej firmie.Podsumowując więcej kozyści i pozytywów niż negatywów i żadne opluwanie przez konkurencję tego nie zmieni. Pozdrawiam

carson
@matel

Bzdury wypisujesz. Szczerze się uśmiałem -" ta firma i tak jest najlepsza na rynku, pracuję w niej kilkanaści lat i wiem co mówię." Nieuchronnie zbliża sie koniec dla tej firmy i jest to wina właścicieli nastawionych na swój zysk. Z miesiąca na miesiąc coraz mniej zleceń. Co porządniejsi taksówkarze już się ewakuowali, zostana tylko pseudotaksówkarze co nie znają zupełnie topografi a tylko chamskie i gburowate zachowanie zarówno do klientów jak i do siebie nawzajem. Zupełny brak dyscypliny i przyjmowanie kierowców jak popadnie, bez żadnej weryfikacji. Liczy się tylko osoba płacąca skladkę. c.d.n.

Zostaw merytoryczną opinię o City Plus Taxi - Gdynia

• Jak się pracuje w City Plus Taxi?

Zobacz opinie na temat firmy City Plus Taxi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w City Plus Taxi?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy City Plus Taxi?

Kandydaci do pracy w City Plus Taxi napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

City Plus Taxi
2.9/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Stryjska 24
    81-506 Gdynia