IGALO S.C.

Poznań

Opinie o IGALO S.C.

Geniusz

Przedtawicieli handlowych tutaj w IGALO nigdy dość, mam wrażenie, że powinno się więcej mówić o tej firmie, bo jest naprawdę wyjątkowa, nie sądzicie tak?

Anonim

Anonim to żadna "Pani[usunięte przez administratora]" tylko osoba która miała przyjemność pracować w tej firmie przez właśnie miesiąc. Jak widać często się tam takie sytuacje odbywają. Pozdrawiam

Anonim do Natalii :) cd...

Może tutaj jej wiedza okaże się bardziej prawdziwa niż jej domniemane sukcesy zawodowe jako Przedstawiciel Handlowy. Niestety to że koleżanka nie dała sobie rady jest smutne w czasach gdy tak ciężko jest zdobyć pracę. Rozumiem żal że się nie udało, nie rozumiem dlaczego brak dystansu do siebie i brak własnej samooceny swoich umiejętności jak w tym przypadku stał się tak żenującym akcentem. Pozdrawiam i życzę znalezienia pracy, najlepiej w firmie jednoosobowej. Niedoszła koleżanka :)

Anonim do Natalii :)

Dziwię się bardzo Pani, która to napisała (że jest to kobieta o imieniu[usunięte przez administratora] jest oczywiste). Po niespełna dwóch dniach pracy zwolniła się do domu nie uprzedzając że się więcej nie pojawi tym samym dyskredytując się w oczach szefostwa co doprowadziło do podziękowania Pani za dalszą "współpracę" i dalszych poszukiwań pracownika. Umowa na stałe podpisywana jest po trzech miesiącach próbnych co chyba nie jest niczym niecodziennym. Pracownicy w firmie pracują od samego początku jej powstania a ponieważ pojawiają się kolejne stanowiska pracy wynikające z rozwoju firmy zmienia się albo raczej powiększa grono pracowników. Atmosfera w firmie jest rodzinna i bardzo miła o czym może powiedzieć każdy kto tutaj pracuje :). Ciekawi mnie skąd wiedza mojej przedmówczyni na temat gg i poruszanych tam zagadnień. Zatrudniona na dwa dni próbne na co sama się zgodziła okazała się nie tylko niby Przedstawicielem Handlowym ale także jasnowidzem. Gratuluję ! Może tutaj jej wiedza okaże się bardziej pr

Anonim

Nie polecam tam zatrudnienia. Piszą "umowa na stałe" a w rzeczywistości jest tak że przez pierwsze trzy mies. umowa zlecenie podpisywana co miesiąc. Do tego pracownicy zmieniają się co miesiąc. Zwłaszcza jako Przedstawiciel Handlowy (praca stacjonarna). Atmosfera w biurze niby swobodna ale tak na prawdę sztuczna. Osoby tam zatrudnione ciągle piszą między sobą na gg obgadując pozostałe osoby. Pozytywne pierwsze wrażenie tej firmy jest zwykłym złudzeniem. Niestety stosowanym w dzisiejszych czasach przez większość firm. Jeśli szukacie długotrwałego zatrudnienia skierujcie swoje CV do innej firmy.

Zostaw opinię o IGALO S.C. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IGALO S.C.