Atika Jerzy Staniszewski

Poznań

Opinie o Atika Jerzy Staniszewski

Pracowałam w firmie ATIKA Jerzy Staniszewski przez 1,5 roku i bardzo polecam tą firmę ludziom, którzy lubią rodzinną atmosferę. Trzeba jednak mieć wiele samodyscypliny, ponieważ szef nie ingeruje w pracę podwładnych i jak nie umiecie sami się kontrolować, nie dacie sobie rady, ponieważ każdy rozliczany jest z efektów pracy, a nie jak i kiedy ją wykonuje. To jest firma dla ludzi samodzielnych i lubiących spokój i systematyczność. Szef jest SUPER człowiekiem. Bardzo uczciwy. Polecam

Zostaw opinię o Atika Jerzy Staniszewski - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Atika Jerzy Staniszewski