Olbryś Dariusz Usługi Remontowo-Budowlane

Nasielsk

Opinie o Olbryś Dariusz Usługi Remontowo-Budowlane

Jonasz

Prowadzi nową firmę pod nazwą DARIOR-BUD sp. z o.o. w Nasielsku , ul. Piłsudskiego 42

były praconik

Oprócz tego że zalega już 5 lat to komornik też nic nie robi z majątkiem jaki posiada

dc

wydawało mi się, że to forum dotyczy Wrocławskiej firmy Olbryś Dariusz Usługi Remontowo-Budowlane. a więc nijak nie rozumiem :)

Oszukany

Mi nie wypłacił zalega już 4 lata.

oszukany

Uwaga, nie płaci za wykonane prace, zalega powyżej 6 miesięcy, nie odbiera telefonów o nie przejmuje się niczym. Nie tylko nie polecam ale ostrzegam.

wierzyciel

Faktycznie pan Olbryś znów narobił długów, proszę się trzymać od niego z daleka, wykręca te numery od paru lat, najpierw w firmie Dornar a teraz na własną rękę.....

podwykonawca 2

Czy ktoś mógłby udzielić informacji na temat prowadzonych przez tę firmę budów.

Podwykonawca

Gość kompletnie olewa swoich kontrahentów. Nie płaci w ogóle lub z wielkim opóźnieniem. Telefon odbiera tylko jego mało rozgarnięta sekretarka. Oczywiście nigdy szefa nie ma ale przekaże. Warto odwiedzić Krajowy Rejestr Długów, gdzie Pan Olbryś ma bogate historię wpisów.

ciekawe od kogo naprawdę wpłynęła ta opinia?

Zostaw opinię o Olbryś Dariusz Usługi Remontowo-Budowlane - Nasielsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Olbryś Dariusz Usługi Remontowo-Budowlane