SKR

Nasielsk

Opinie o SKR

kuj

niesttey @Szacunek SKR od dawna nie rekrutowali i nie przyjmowali nowych ludzi do pracy. Mają stabilny zespół

elle7elle

19.09.2015 ( sobota ) nie było kursu z Dworca PKP do Nasielska o godz. 17:45, pomimo, że kurs jest zapisany na rozkładzie jazdy. W poniedziałek, gdy rano zadzwoniłam do Prezesa z pytaniem dlaczego kurs się nie odbył - spotkałam się z bardzo nieprzyjemnym odzewem ze strony Prezesa. Pan Andrzej z pretensją do mnie co to ja w ogóle chcę, że on za to nie odpowiada. Wydaje mi się, że stanowisko Prezesa zobowiązuje. Pan Prezes polecił mi napisać skargę, opinię w Internecie i.... odłożył słuchawkę, nawet się nie przedstawiając. Karygodne zachowanie Prezesa!

Uważasz, że o firmie SKR nie powiedziano jeszcze wszystkiego? W takim razie wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o SKR - Nasielsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKR