Cornette Underwear

Sieradz

Opinie o Cornette Underwear

Natalia

A jak wygląda praca w pozostałych działach firmy? Pojawiła się oferta pracy jako Pracownik działu księgowości. Ktoś z Was wie coś więcej o tym jak wygląda praca na tym stanowisku? Co warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV?

no to faktycznie

No to faktycznie by się zgadzało. Jeden ze znajomych mówił mi że spora część obsługi krojowni też odchodzi. Wskazuje to że będą zapotrzebowania, ale z drugiej strony gdyby było tam jakkolwiek dobrze to nikt by nie odchodził z krojowni

Ola81

Porażka... szwaczki mają przymusowe urlopy. Magazyn ponoć to jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z aktualnym kierownikiem (podobno zwolnionym z poprzedniej pracy) Pracy dla sieradzanek niema bo ukraińców sprowadzają już a żeby się tam dostać to mąż musiałby mieć firmę budowlaną (podobno właściciel chce w ten sposób trzymać konkurencję krótko bo chyba zaczął biznesy budowlane w stolicy http://www.krs-online.com.pl/atrio-development-sp-z-o-o-krs-6001894.html) Niestety mąż pracuje na tirach a oni wolą wysoko postawionych pracowników.

Natalia

@g00Śek83próbowałaś skontaktować się z firmą i przedstawić swoją propozycję? Ciekawa jestem Twoich dalszych doświadczeń z Cornette Underwear. Od kilku miesięcy nie było nowych komentarzy pokazujących jakim firma jest pracodawcą. Czy w tym czasie zaszły jakieś istotne dla pracowników zmiany? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć obecnie?

g00Śek83

Jakiś czas temu złożyłam tam swoje CV ale podpytałam znajome które tam pracują, jedna na szwalni druga jest chyba na pakowaniu jak tam jest zarobkowo i jaka atmosfera. Niestety komentarze zamieszczonej tutaj są jak najbardziej prawdziwe :/ a szkoda bo mogłaby być chociaż jedna porządna firma w okolicy. Właściciela firmy znam z widzenia i wydaje się być miłym człowiekiem. Wracając do tematu zarobki na najniższej ale tylko szwaczki i to nie wszystkie a reszta zleceniówki i akord na pakowaniu i składaniu bokserek koleżanka miesięcznie zarabia 450 zł pracując po 8 godzin dziennie. Ogólnie po porównaniu cena do jakości wychodzi na to, że myślą że są drugim adidasem lub nike. Małą firma z wielkim ego, po fb widać jakie mają podejście, wstawiają byle co co się nie trzyma ani ładu ani składu. Z chęcią przyjmę tam pracę aby rozruszać ich fanpage bo teraz jest naprawdę słabo. Ktoś widział gdzieś ich reklamy ? mają kogoś od marketingu i reklamy czy umieszcza to wszystko jakaś przypadkowa osoba ? Kogo z Sieradza nie podpytać o pracę tam to doradzają omijać szerokim łukiem. Ale no cóż może będą potrzebowali kogoś do działu marketingu i PR

onatupracowała

Jedna wielka paranoja , każą pracować w warunkach nie spełniających normy , temperatura na hali pakowania siega poniżej 14 stopni i nic nie robią zeby bylo cieplej .. Człowiek się stara a w ogóle nie jest doceniany , o brygadzistce na pakowaniu juz nie wspomnę chyba nie ma osoby tutaj ktora by nie narzekała na nią

Slonce
@onatupracowała 29.12.2016 08:48

I masz rację zimą strasznie zimno A latem taki upał ze z 40 jest na hali.Kiedy była Kaśka brygadzistka było lepiej odkad jest nią Bożena każdy lepszy pracownik odchodzi bo ciągle obrabia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wszystkim i ciągle jest jej zle

On sieradz

Witam. Cały czas w internecie poszukują do działu przygotowania produkcji bądź magazynu? Jakie sa obowiązki jacy ludzie no i realne wypłata???

Slonce

Praca na pakowaniu to jeden wielki wyzysk i lizanie tyłka kierowniczece Bozenie Wawrzyniak ona robi co chce i z kim chce jak ktoś jej nie podpasuje to zneca się psychiczne. Jeśli nie musisz to omin to miejsce szkoda zycia

ypaooa

Hej, a wiecie jakich średnich zarobków można się spodziewać jako przedstawiciel handlowy? Podobno oprócz podstawy dorzucają jeszcze jakieś premie do urozmaicenia.

Olala

Niech ktoś napisze, na jakim stanowisku można się tam zatrudnić oprócz magazynu i produkcji?

Lusia
@Olala 20.02.2016 02:41

Pewnie tylko na dziewiarnię, bądź handlowca

zduńskowolanin

Dać się da, ale sądząc po przedmówcach wiele się tam pozmieniało na gorsze nie polecam ogólnie, już ostatnio dwa lata temu była tam kicha a teraz już musi być kicha do potęgi ntej

pko

@guten wydaje mi się ze to pseudo reklama ceny są naprawdę wysokie jak na tą jakość. Towar tej samej jakości kupisz na ryneczku za 10 zł za sztukę. Kiedyś mieli dobrej jakości dzianiny teraz lecą tylko w cenę aby wszędzie zrobić cięcia. Kupiłem kilka rzeczy od nich i początkowo jest ok po pierwszym praniu albo się kurczą albo rozwlekają albo farbują. @kacpi zgodzę się z tobą praktycznie w każdej kwestii. Najbardziej jeśli chodzi o nową panią "kierownik" magazynu. Pracowałem z nią w poprzedniej firmie i tam też się na wszystkich możliwych wyżywała. Ryczy w wniebogłosy. Nie powiem, nic do niej nie mama zbytnio bo jak czegoś potrzebuje to jest na ból przyłóż. Takich ludzi nie powinno się zatrudniać do pracy ewentualnie powinno się im robić testy psychologiczne. Wracając do tematu to słyszałem co tam się wyprawia koleżanka jest na produkcji więc wiem też, że robocze niedziele to tam norma i to za grosze. Niech nikt nie pakuje się na magazyn, produkcję też odradzam.

aaaaaa
@pko 25.01.2016 14:33

No teraz to już kogoś poniosło z tymi 10zł na ryneczku, owszem piżamy w I gat. są drogie jak na sieradzkie warunki ale jakość jest naprawdę dobra, nic nie farbuje ani się nie rozciąga, chyba wam się coś pomyliło, mam kilka tych piżam i podkoszulek i pranie po praniu nic kompletnie się z nimi nie dzieje. Kupuję wszystko w III gat. za naprawdę śmieszne pieniądze, jakąś tam dziurkę można zacerować i ma się naprawdę porządną rzecz za marne grosze i sorry ale jak ktoś pisze, że jakość jest marna to mija się z prawdą po prostu. Co do zarobków to z własnego doświadczenie nie mogę nic napisać, ale mama koleżanki tam pracowała i bywały miesiące, że podobno nawet 2500zł dostawała,co prawda nie wiem za ile godzin, wszystko zależy od tego co kto uważa za marną czy dobra pensję, taka prawda, jedni wezmą z pocałowaniem w rękę, innym nie opłaca się za tyle z pomocy mopsu rezygnować, wiadomo

kacpi

Firma z trdycjami oszukiwania ludzi, nikomu nie polecam pracy tam, szwaczka dostaje na akord kilka groszy, na obieraniu bokserek i piżam po szyciu dostajesz 3-4 grosze za sztukę, na pakowaniu 5 gorszy za sztukę , dziennie zrobisz tylko max 600 sztuk przy dobrej wprawie, pracownicy na magazynie zmieniają się jak rękawiczki, staży pracownicy odchodzą przez nową Panią kierownik magazynu, odeszli najlepsi pracownicy ja też odszedłem, nacisk, ciągłe krzyki, i cięcia w wypłatach. do tego nie płacą za nadgodziny bo po co. Dwóch nowych stażystów z UP zwolnili bo za wolno pracowali mimo że pracowali jak mogli. Uciekajcie stamtąd i trzymajcie się od tej firmy z dala bo zwolniłem się miesiąc temu i tego nie żałuje

Nowy

Witam Cornette poszukuje Logistyka-magazyniera wiecie może jakie są widełki płacowe i czy warto startować?

dynia

slyszałam ze teraz tam mają zatrudniać nowe osoby - czy to jest prawda, czy tylko plotka i kolejna miejsca legenda? ewentualnie napiszcie tez na jakie stanowiska można się teraz u nich ubiegać i jakie pieniądze się wiążą netto z każdym z nich to będę wiedziała jak dokładnie napisac list motywacyjny, pozdrawiam

rafał

Szkoda że nikt Ci aced nie opowiedział, bo mnie też to by bardzo interesowało no... ale możek toś jeszcze się trafi kto opowie. Prócz powyższych mnie to jeszcze interesuje jak z rozmową kwalifikacyjną? jest czy nie ma? a jeśli jest to jak wygląda i o co pytają? jeśli udam isię dostać do Cornette to chciałbym dobrze wypaść no nie

wiki

Ja się zastanawiam czy tam nie iść. :p Wie ktoś może czy kogoś szukają?

bdbdbd

Rozmowa w cornette: - ile chciałby Pan zarabiać? + tu pada moja kwota (nie wiele powyżej minimalnej) - wie Pan u nas nie ma tyle pracy Hehe. chyba szukają frajerów za minimalną. omijać szerokim łukiem.

oliwka

jeżeli szukasz pracy już na teraz to odradziłbym Ci szczerze mówiąc czekanie tu. To może troszeczkę potrwać

kimo

jak już przy tym jesteśmy to czy w Cornette można w ogóle się obecnie jakoś załapać? jeśli tak to na jakie stanowiska?

savić

przynajmniej widać jak to wszystko wygląda na człowieku. Ale wróćmy może teraz do tematu pracy w Cornette :)

MAM DOŚĆ

(usunięte przez administratora)Tam pracowała masa ludzi i zawsze się gdzieś czegoś dowiesz.Na zdrowiu psychicznym swoich pracowników wam nie zależy nooo fizycznym też .Fortuna kołem....

MAM DOŚĆ

(usunięte przez administratora)ale jest światełko w tunelu ,pamiętajmy że:fortuna kołem sie toczy ,był shim ,siertex itp i już ich nie ma nie życze nikomu, żle ale jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie -zawsze następują jakieś zmiany ,po słońcu będzie deszcz a takim ludziom to się należy

Anonim

Praca beznadziejna robisz za robota (usunięte przez administratora) pracuje tam nie cały miesiąc ale odchodzę z tamtąd nie polecam nikomu a ludzie którzy tam pracują szkoda gadać po prostu (usunięte przez administratora)

anonimowo
@Anonim 12.02.2014 22:19

Z jakiego stanowiska odchodzisz jeśli można wiedzieć?

ooo

i co z tego? programy unijne są dla szefów nie dla pracowników, pensje na poziomie min. krajowego, czasem nawet trzeba dopłacić bo zus odprowadzony od najniższej, a szef przecież stracić nie może... bo z czego ??? z własnej willii na którą pracują zwykli robotnicy ???

Darek

Ktoś. - 2012-02-05 16:02:02 Ceny od sztuki były 10 lat temu takie same jak teraz. Więc jak można zarobić? Mimo że nie można zarobić to 10 lat pracujesz na tym samym stanowisku? Żal

ktoś

kadrowa AN

szukająca pracy

Naprawdę jest tam tak źle ? Może ktoś podać inicjały kadrowej ?

atlanta
@szukająca pracy 26.02.2013 16:23
Naprawdę jest tam tak źle ? Może ktoś podać inicjały kadrowej ?

Pracowalam tam. Jest 2016 r. sytuacja nie uległa poprawie, wręcz odwrotnie. Tylko ( usunięte przez administratora ) mogą się czegoś dorobić.

Kosik

W firmie zima cieplej jest na dworze.Atmosfera okropna,najbezpieczniej trzymac jezyk za zebami.Kto nie musi niech omija z daleka.

Ktoś.

Ceny od sztuki były 10 lat temu takie same jak teraz. Więc jak można zarobić?

Ktoś

Straszna nędza!!! szefostwo jak by mogło to nic by nie płacili, zgadzam się że nic nikomu nie można powiedzieć, bo zaraz jakiś kabel doniesie komu trzeba. Firma godna pożałowania !!!!!!!

Zostaw opinię o Cornette Underwear - Sieradz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cornette Underwear