Bossy F.H.U. Beata Bosy

Opinie o Bossy F.H.U. Beata Bosy

Ona

Nie mila bardzo osoba...

Czekająca na wypłatę

Nie przestrzega po prawa pracy, omijać szerokim łukiem. W dodatku bezczelna zlodziejka.

xzy

Jak się odpowienidnio "sypnie" to i w magistracie można mieć reklamę.

Firam BOSSY wyróżniona przez Prezydenta Miasta Rybnika. Poczytajcie, poszukajcie w intenecie na stronach Urzedu Miasta, Urzedu Pracy i dowiecie się prawdy o firmie Bossy. Poniższe negatywne opinie zawdzieczamy konkurencji i osobom zazdrosnym. Ps. wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas \\\\\\\"W ubiegły czwartek w rybnickim magistracie odbyła się organizowana przez Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku konferencja dla pracodawców pod nazwą \\\\\\\"Współpraca się opłaca\\\\\\\". Rybnicki PUP nagrodził pracodawców, z którymi efektywnie współpracuje oraz osoby, które stworzyły miejsca pracy dla innych bezrobotnych. Wśród laureatów znalazła się nasza firma - FHU Bossy, a gratulacje od Prezydenta Miasta otrzymała właścielka przedsiębiorstwa [usunięte przez moderatora]\\\\\\\"

Zostaw opinię o Bossy F.H.U. Beata Bosy - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bossy F.H.U. Beata Bosy