METAL-TRANS Piotr Maraj

Oława

Opinie o METAL-TRANS Piotr Maraj

Miron

Zawsze powtarzam, że jak się lubi to co się wykonuje to jest już połowa sukcesu. Zadowolenie z pracy sprzyja lepszej pracy a to daje inne korzyści!!!

Iwona

@bolek goralczy dalej pracujesz w METAL-TRANS? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Czy zaszły w niej ostatnio jakieś zmiany? Czego mogą teraz oczekiwać jej pracownicy?

kuma

popieram, trzeba się po prostu ludzie do roboty wziąć! ja wiem że to dla niektórych "tylko" sługi z zakresu wyburzeń oraz rozbiórek budynków itd. ale ja uważam że nawet tutaj są możliwości rozwoju zqawodowego a zatrudnienie jest stabilne chociaż. pozdro

bolek goral

te zle opinie na temat firmy pana piotra to sa nie uzasadnione i kretyni to pisza. robie tam pare lat i zawsze mam pieniaszki i nie male. tak ze ludzie nie wymyslajcie bo zal wam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sciska i tyle.

kierowca

Szukają kierowców i operatorów.

młody

To zależy, teraz na szczęćsie paliwo do gury poszło to i 3,8zł można od jeleni wziońć, normalnie to po trzy pieńdziesiont a dla swoich po trójaku gonie. Tera z ogólnie na Strykowie siedzimy.

kirowca

Kostka pracujesz jeszcze?

kirowca

młody, a po ile sprzedawałeś paliwo? gdzie teraz pracujesz? daj jakiś namiar na siebie jak masz jeszcze dostęp do paliwa

młody

firma ta powina sie nazywac wyzysk samochody to złomy wysłuzone kola odpadaja okradaja z urlopów sa dwie listy do podpisu jedna dla ciebie jedna dla URZEDU SKARBOWEGO A jedna fałszywa banda zlodzieji

wujek

A teraz po ile paliwo ?

kierownik

Jak ktoś pracuje w tej firmie (czytaj pracuje a nie zbija bąki) to ma wszystko na czas i premia też jest. Zapytajcie o Sebastiana on robi robotę i nie narzeka.

kierownik

Witam Współpracowałem z firmą, sprzętu mają dużo, ludzi jak wszędzie niektórzy pracują niektórzy zbijają bąki, Wszyscy operatorzy kradną paliwo, cena u nich to 3,5zł/l. Szef raczej wporzo, szefowa trzayma kasę, podwykonawcą zawsze płacą, jest to uzależnione jak inwestor im zapałci

Pensja nie jest na czas,[usunięte przez moderatora]!

?

I nie płacą podwykonawcom

dominik

nie polecam - zalegają z płatnościami, kręcą i [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o METAL-TRANS Piotr Maraj - Oława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie METAL-TRANS Piotr Maraj