Hotel Topaz

Poznań

Opinie o Hotel Topaz

Iwona
użytkownik zarejestrowany

Jak wygląda praca w Hotel Topaz? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników firmy. Czy zaszły w niej jakieś istotne dla pracowników zmiany? Na jakie warunki pracy mogą obecnie liczyć pracownicy? Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które myślą nad przesłaniem swojej aplikacji.

mik
użytkownik zarejestrowany

gero, z tego co wiem to teraz w hotelu nikogo nie potrzebują. Sam chciałem się załapać ale nawet oferty się nie pojawiły. Dajcie znać czy na sezon będą kogoś potrzebować

NieWiadomoKto

czy dzieje sie tak na każdym stanowisku??? Jak wyglada w dziale kadrowym czy księgowym?

Mary

Ani [usunięte przez moderatora] nie potrafia zarzadzac firma ani pracownikami. Dlatego sa takie slabe wyniki firmy i zarowno wielka rotacja pracownikow. Szkoda slow, ale nie znam ani jednego pracownika bylego ani terazniejszego, ktory bylby zadowolony ze wspolpracy. Nie polecam nawet skladac cv do tej firmy.

( usunięte przez administratora )myśla ze za ochłapy jakie płacą znajdą nie wiadomo jakich pracowników... żal...wiele ludzi źle tam potraktowano co chcieli sie wybić i wiele robilo dla firmy a tym czasem mieli ich gdzieś... brak szacunku dla pracownika ( usunięte przez administratora )nie wspomnac o gastronomi...

Pokojówka

pracowała bym tam dalej ale( usunięte przez administratora )... zero wdziecznosci za to co robie... w ogole nie doecenial czyjes pracy... wrecz( usunięte przez administratora )..nie wiem czy 35 pokoji w 8 godzin to jest za wolno...chciala bym widziec jak on sprzata skoro nawet u siebie w chacie nie potrafi...

Była pracownica

ten Hotel jest masakryczny!!! Pracowałam w wielu Hotelech ale nigdy nie spotkałam się z tym żeby sciany były tak obleśne i co druga kafelka w łazienka popękana...aż się dziwie ze ktoś nie złożył skargi że dostał grzybicę korzystając z prysznica...co do pracy niska płaca a trzeba pracować jak w mrowisku . ( usunięte przez administratora ) tam również sprzątają itp ...absurd

trzadzik

jak można pracować gdzieś gdzie człowieka traktują jak rzecz nabyta z lat \'80 (PRL) do tego sam wygląd odstrasza zielone budki posklecane w całość napisem nic porostu ciekawego istne( usunięte przez administratora )

jakiego masz tam kolegę?

Zostaw opinię o Hotel Topaz - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Topaz