ZPP ŚWIT ZPCHR

Zielona Góra

Opinie o ZPP ŚWIT ZPCHR

Reks

Proszę zwrócić uwagę na komentarze. Te dobre kończą się kilka lat temu. Od tej pory już kicha. Daje do myślenia?

kacper

Właśnie zetknąłem się z ofertą na portalu Urzędu Pracy: "Pracownik wykańczalni produkcji". Wykreślcie ostatnie słowo i będziecie mieli gotową opinię o tej firmie.

Babcia

FORSA, FORSA, FORSA... JESZCZE, JESZCZE, WIĘCEJ I WIĘCEJ!!! Ludzie...? To tam pracują ludzie? Hm... Szefostwo chyba tego nie zauważyło.

Olek

Wystarczy sprawdzić opinię na alleglo o produktach "zppswit" Neutralne ciągle opisują te same wady produktów. A pozytywne tylko ''Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.''

krawcowa_z_góry

Firma jak firma , płacą trochę lepiej niż w innych zakładach krawieckich na terenie Zielonej Góry , w zasadzie najlepiej , wiem bo przerobiłam już cztery a to mój piąty. Pracować trzeba tak jak piszecie dosyć ostro ale jak ktoś nie chce może się zwolnić , w sumie tempo pracy we wszystkich zakładach krawieckich jest takie samo. Dziewczyny zastanówcie się na paroma osobami niepełnosprawnymi, nie bedzie pisania nazwisk- czy wg Was one znalazly by pracę w innych firmach? Niektorzy przyjęci są do pracy chyba z litości. Pozdrawiam tych narzekających i tych którzy po prostu wiedzą po co przyszli do pracy -PRACOWAĆ !!! Na plusy weźmy to że w firma jest w miarę nowoczesna , nie szyjemy na trupach tylko nowe maszyny, wypłata zawsze parę dni przed 10-tym nigdy po terminie (pracuje 3 lata) i to wszystko ,sprawdźcie jak jest w innych firmach a nie piszecie głupoty bo w końcu ktoś to zacznie czytać i zrobi nam po prostu gorzej , nie ma co drażnić Lwa :)

Perwol
@krawcowa_z_góry 11.01.2017 18:54

Twoja wypowiedż jest właśnie kwintesencją atmosfery tam panującej. Zapieprzaj, nie gadaj, nie myśl! "NIE DRAŻNIĆ LWA!!!"

Krawcowa
@krawcowa_z_góry 11.01.2017 18:54

Sprawdziłam jak jest w innych firmach. Nigdzie tak nie pomiatają ludżmi. Nigdy nie wrócę do "Świtu".

Balbina

Tam pracuje coraz mniej polaków. Część sama się zwolniła, część została zwolniona. Warunki pracy urągają wszelkim standardom. Jesteś potulny i godzisz się, aby tobą pomiatano-może się uchowasz. W przeciwnym razie nawet nie aplikuj. Bogaczem na pewno nie zostaniesz, a stracisz kupę nerwów.

Ja tam nie pójdę!

Zakład pracy chronionej. Chronią Cię przed radiem (zakaz słuchania w czasie pracy), przed telefonia komórkową ( telefon zostaje w szatni) i przed stosunkami międzyludzkimi ( nie rozmawiać, brać się do roboty). Nawiasem mówiąc, niedługo będziesz się porozumiewać tylko w języku wschodnich sąsiadów ( Nie mam nic przeciwko nim, ale w ostatnim czasie nawet oni zwalniają się znalazłszy dużo lepsze oferty). Jeśli przyjmujesz się tam do pracy jako osoba niepełnosprawna spytaj jakie warunki otrzymujesz od razu, a co będzie "mile widziane" po kilku miesiącach. Mam wrażenie, że jak Unia otworzy się przed pracownikami z Ukrainy, staną przed nie lada problemem. Choć, z drugiej strony : pewien gatunek zawsze na wierzch wypłynie.

Ceres

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę właścicielom i kierownictwu firmy, abyście zechcieli zauważyć, że pracują dla Was ludzie, nie roboty. Abyście zapewnili im w końcu godziwe warunki pracy ( o płacach nawet nie wspomnę ). Ps: Może warto zajrzeć do słownika, przeczytać hasło "niepełnosprawność", a następnie przejrzeć kodeks pracy i zorientować się co przysługuje, a czego nie wolno wymagać od pracowników z orzeczonym stopniem niepełnosprawności. Wesołych i Spokojnych Świąt

Bąbel

Zwalniają z dnia na dzień! Za nadgodziny nie płacą. A taniej wychodzi zatrudnianie ludzi z Ukrainy więc Polaków do kosza. No chyba że masz grupę, wtedy jesteś niepelnosprawny a musisz pracować więcej niż człowiek w pełni sprawny! Wyzysk!

Bąbel

gf

@broda nie no w sumie tak nie powinno jednak być..

broda

Owszem, tylko że często wygląda na to, że Twoją niepełnosprawność mają gdzieś. Z tego co wiem, niejeden w pełni sprawny wyrywałby stamtąd w trymiga.Warunki pracy również fatalne. Ciasnota i totalny bałagan.

broda

Jedno jest pewne. Tam potrzebują bardzo sprawnych niepełnosprawnych. Mam wrażenie, że niepełnosprawność pracowników potrzebna jest tylko i wyłącznie po to, aby móc wydusić jeszcze parę złotych dopłat

pracownica

Pozdrawiam tych którzy piszą prawdę na początek dają w miarę zarobić a potem coraz więcej roboty a mniejsza płaca inwestują wrozbudowe firmy ale kosztem pracowników karzystaja z dopłat pefronu a pracowników mają za nic pracowni z 2 grupą powinien pracować 7 godzin dziennie 35 tygodniowo a powinien mieć płacone za 8 godzin i nie może pracować żadnych nadgodzin i należy się 36 dni roboczych w roku płatny urlop organizacja do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mają bałagan totalny

xxx

Witam malizna tu xxx masz rację jak można się z tobą skontaktować na prv. Pozdrawiam

malizna2

Witam kobiety które pracują tam ponad 5 lat nie piszą prawdy jak tam jest w tej firmie.Załoga owszem zajebist..... kobiety ale reszta do ........ na poczatku płacą ,ale potem zaczynają się problemy za nadgodziny nie płacą a do tego obciążają pracowników kosztami utraconymi czylii za spóżnienia w wysyłkach,braki, itd tak to tłumaczą.Zakład Pracy Chronionej a robią z ludzmi co chcą.Tych inteligentnych i myślących ludzi którzy nie dają sobą pomiatać to się wyzbywają.

xxx

Piszecie załoga super, praca również ok ale nie płacą za nadgodziny.

mala
@xxx 16.12.2014 19:22
Piszecie załoga super, praca również ok ale nie płacą za nadgodziny.

Firma tragedia placz nerwy pomiatanie ludzmi mobing pracowalam tam stracilam zdrowie ze jeszcze sie za ta firme nie wzieli moze ktos w koncu zrobi tam porzadek

pracownica

jest jak w innych firmach płaca na poziomie NISKIM wymagania wielkie a organizacja na Trójkę żeby zarobić to musisz zapierdzielać jak wielbłąd nic za darmo nie płacą

Monika

Po prostu jestem krawcową i zarabiam 2500 zł a moje koleżanki z branży w innych firmach ledwo 2000 zł ,

Monika

Potwierdzam firma super , jestem tu 5 rok

kasia

a jak można wysłać cv? na jaki adres?

karolina

Polecam kazdemu , godne zarobki , firma sie rozwija

k......

mam jeszcze pytanie czy tam sie pracuje na 1 zmianę czy na 2?

K-xxxxxx

Zadzwoń 068 324 28 61 może potrzebują , ja pracuję 11 lat i jestem mega zadowolona , są ludzie którzy pracują tylko miesiąc jak się nie nadają to lecą ale większość zostaję , Pani Iza to złota kobieta, było parę trefnych brygadzistek np Pani Rudowłosa Pani Ela ale te czasy minęły , teraz jest Super . Dla niekumatych - Pani Iza to Szefowa najlepsza na świecie można z nią iść w dym. Niektórych krawcowych nie pozdrawiam ale nie ja kompletuje załogę , Praca 10/10 Lekka miła i przyjemna Płace 9+/10 zawsze może być lepiej Ludzie 9/10 kierownictwo okej itp ale niektóre krawcowe zaniżają poziom , chodzi mi o poziom wypowiedzi i tematy rozmów, Czas pracy 10/10 z tego jestem mega zadowolona

krawcowa

czy przyjmują tam ludzi do pracy???

Nic nie mający wspólnego z waszą firmą

Jak czytam te negatywy to wyobrażam sobie tych nieudaczników co je piszą. Jesteście LUDZIE żałośni jesteście zerami którymi nie wyszło bo jesteście leniami i oszustami. Czy to tylko ciemna strona firmy i lepszych stron nie ma? Dlaczego inni pracują, a wy nie???? GAMONIE :) i jeszcze pomyślicie że to ktoś z wewnątrz pisze tego posta - jesteście prości jak zagięty widelec. see ya

ola

Napiszcie ile się tam zarabia i jak jest z godzinami pracy i dlaczego piszecie że jest tam az tak zle. Jedni piszą że jest pięknie a inni odwrotnie. Uzasadnijecie swoje wypowiedzi aby pomoc innym w podjeciu decyzji. Pozdrawiam

edzia

a jak wygladają tam godziny pracy??? Czy często są nadgodziny i czy one sa obowiązkowe???

Stefcia

Jak dobrze będziesz szyła to nie będziesz wiedziała ile wynosi minimalna pensja :) zarobki godne a co najważniesze przyjemny klimat dla pracowników , Szefowa (usunięte przez moderatora) to złota kobieta

pracusss

a jak wygladaja tam zarobki, nie licze na kokosy tylko na umowe o pracę i troche wiecej niz minimalna, na jakich "stanowiskach" pracujecie?? proszę o odpowiedź

Kasia

Dziękuje że mogę pracować w tak cudownej firmie , pozdrawiam całą załogę :))

grazynka

Potwierdzam super firma pracuje tam ponad 10 lat.

Mloda_79

Potwierdzam wspaniała firma

Justyna

Potwierdzam , bardzo uczciwi pracodawcy, pracując jako krawcowa w latach 1995 -2003 byłam w stanie utrzymać niepełnosprawnego męża i dziecko. Polecam każdemu kto chcę pracować uczciwie , obijanie się i oszukiwanie nie w tym zakładzie , Panią Izę gorąco pozdrawiam , takiej wspaniałej szefowej nie miałam nigdy

Bogusia

Pracowałam tam 5 lat w mojej 16 letniej karierze i nigdy nie znalazłam lepszej pracy , z przyczyn losowych musiałam się wyprowadzić z Zielonej Góry , Pani Iza wlascicielka firmy oferuje godne zarobki i zawsze mila atmosfere .

Zostaw opinię o ZPP ŚWIT ZPCHR - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPP ŚWIT ZPCHR