Opinie o Zakład Produkcji Pościeli Świt Izabela Wintoniak w Zielona Góra

counter
2 25 56 5 1

Popularne opinie

Reks

Proszę zwrócić uwagę na komentarze. Te dobre kończą się kilka lat temu. Od tej pory już kicha. Daje do myślenia?

Tak15Nie

Bąbel

Zwalniają z dnia na dzień! Za nadgodziny nie płacą. A taniej wychodzi zatrudnianie ludzi z Ukrainy więc Polaków do kosza. No chyba że masz grupę, wtedy jesteś niepelnosprawny a musisz pracować więcej niż człowiek w pełni sprawny! Wyzysk!

Tak6Nie

Wszystkie opinie

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 81 dni.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Zakład Produkcji Pościeli Świt Izabela Wintoniak. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Lento.pl, ostatnio dodali 24 czerwca.

TakNie1
Piotr

Firma ma opinie dobrego pracodawcy. Konkurencja nie przyłożyła się do pisania!!

TakNie1
Jupi
@Piotr

Poniosło cie jaka konkurencja

Mur
@Piotr

Konkurencja nie musi się przykładać. Szefostwo Świtu samo się wykończy swoją zachłannością.

teresa Nowy wpis
@Mur

brawo

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 182 dni.

Jak szefostwo w Zakład Produkcji Pościeli Świt Izabela Wintoniak? Spoko traktują ludzi?

Mateo Nowy wpis

Koszulki rozmiarówka dla niemowlaków Jakość marna Wniosek pieniądze na ten towar wyrzucone w błoto

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Julia
 Rekomendacja

Firma bardzo fajna każdy wie co ma robić jest duży porządek

Michał
@Julia

To ważne, że firma jest zarządzana w odpowiedni sposób. Twoja wypowiedź bardzo mnie zachęciła, dlatego chciałbym ustalić, czy firma ta zatrudnia osoby bez doświadczenia zawodowego?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 322 dni.

Jak wygląda temat awansu w Zakład Produkcji Pościeli Świt Izabela Wintoniak? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Inżynier?

Darek

Ludzie są zadowoleni z pracy . Firma ma wyróżnienie dobrego pracodawcy ale i tak znajdą się maruderzy.

Tak1Nie2
Mur
@Darek

W którym roku to wyróżnienie zostało przyznane? Nie pracuję w "Świcie" już od jakiegoś czasu. Do firmy w której obecnie pracuję przychodzi coraz więcej pracowników prosto ze "Świtu" I nie są to absolutnie żadni malkontenci. Nie chcecie wiedzieć, co w chwili obecnej sądzą o samej firmie, jak i warunków tam panujących. A propos (usunięte przez administratora), czy nie pisałeś tej opinii przypadkiem siedząc w fotelu kogoś z kierownictwa? Wiem, że i to się u Was często zdarza.

Svitlana

Grzegorz to łysy uj

Paulina

@Amasiae, co konkretnie dzieje się w ZPP ŚWIT ZPCHR? Możesz swoją wypowiedź uzasadnić? Każda merytoryczna uwaga na ten temat będzie bardzo cenna dla osób poszukujących informacji o tym pracodawcy przed podjęciem decyzji o aplikowaniu do niego.

Balbina

Tam pracuje coraz mniej polaków. Część sama się zwolniła, część została zwolniona. Warunki pracy urągają wszelkim standardom. Jesteś potulny i godzisz się, aby tobą pomiatano-może się uchowasz. W przeciwnym razie nawet nie aplikuj. Bogaczem na pewno nie zostaniesz, a stracisz kupę nerwów.

Tak12Nie

Amasiae
@Balbina

Zgadzam się. Pozbawią cię człowieczeństwa, obedrą z godności, wyśmieją i wyzwą.

Tak1Nie1

Tak6Nie
DOCIEKLIWY
@Bąbel

a CO NA TO WSZYSTKO ZŁOTODAJNY PEFRON?

TakNie

Czy ktoś z użytkowników chciałby wypowiedzieć się na forum o ZPP ŚWIT ZPCHR w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Reks

Tak15Nie

kacper

Właśnie zetknąłem się z ofertą na portalu Urzędu Pracy: "Pracownik wykańczalni produkcji". Wykreślcie ostatnie słowo i będziecie mieli gotową opinię o tej firmie.

Tak11Nie

Babcia

FORSA, FORSA, FORSA... JESZCZE, JESZCZE, WIĘCEJ I WIĘCEJ!!! Ludzie...? To tam pracują ludzie? Hm... Szefostwo chyba tego nie zauważyło.

Tak7Nie

Olek

Wystarczy sprawdzić opinię na alleglo o produktach "zppswit" Neutralne ciągle opisują te same wady produktów. A pozytywne tylko ''Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.''

Tak3Nie

krawcowa_z_góry

Firma jak firma , płacą trochę lepiej niż w innych zakładach krawieckich na terenie Zielonej Góry , w zasadzie najlepiej , wiem bo przerobiłam już cztery a to mój piąty. Pracować trzeba tak jak piszecie dosyć ostro ale jak ktoś nie chce może się zwolnić , w sumie tempo pracy we wszystkich zakładach krawieckich jest takie samo. Dziewczyny zastanówcie się na paroma osobami niepełnosprawnymi, nie bedzie pisania nazwisk- czy wg Was one znalazly by pracę w innych firmach? Niektorzy przyjęci są do pracy chyba z litości. Pozdrawiam tych narzekających i tych którzy po prostu wiedzą po co przyszli do pracy -PRACOWAĆ !!! Na plusy weźmy to że w firma jest w miarę nowoczesna , nie szyjemy na trupach tylko nowe maszyny, wypłata zawsze parę dni przed 10-tym nigdy po terminie (pracuje 3 lata) i to wszystko ,sprawdźcie jak jest w innych firmach a nie piszecie głupoty bo w końcu ktoś to zacznie czytać i zrobi nam po prostu gorzej , nie ma co drażnić Lwa :)

Obiektywna
@krawcowa_z_góry

W miarę nowoczesna firma? Czy gdziekolwiek pracowałaś brodząc po kolana w uszytych produktach. Czy chcąc dostać się do niektórych części hali musiałaś wspinać się na kolanach na leżące bezpośrednio na podłodze hałdy pościeli. Tam pracują nie tylko krawcowe. Dziewczyny od składania pościeli często muszą robić to w powietrzu, bo na stołach nie ma już miejsca. Faceci obsługujący produkcję lawirują jak się da między nimi, a walniętymi wszędzie kołdrami. Szycie poduszek to porażka. Idziesz, uważaj żeby nie dostać w łeb rzuconą w stronę pakujących poduszką. Wtedy zapomnij już o swobodnym przejściu. Najlepszy jest numer wtedy gdy jest coś "na wczoraj" (więc bardzo często) Miejsca brakuje, wszyscy się śpieszą, jeden drugiemu włazi na łeb a na to wszystko wchodzi... pani sprzątaczka i w tym domu wariatów wymachuje jeszcze szczotką. Pani krawcowo " z góry". Pani ma swoje stanowisko pracy. I tyle panią obchodzi. Ale żeby Pani mogła szyć, ktoś musi bele z materiałem wtargać po schodach. Robią to... niepełnosprawni (nawiasem mówiąc chory pomysł, żeby krojownię robić na piętrze.) Krawcowe pracują także na dole. W porównaniu z tym co tam się dzieje Pani faktycznie ma "luksus" (choć tam z kolei jest bardzo gorąco, a o wodzie pitnej można tylko pomarzyć. W upalne lato była może cztery razu.) Jak słyszę, że z litości trzymają krawcowe, pusty śmiech. Tam nikogo nie trzymają z litości. Tam liczy się TYLKO KASA!!!

Tak9Nie

Perwol
@krawcowa_z_góry

Twoja wypowiedż jest właśnie kwintesencją atmosfery tam panującej. Zapieprzaj, nie gadaj, nie myśl! "NIE DRAŻNIĆ LWA!!!"

Krawcowa
@krawcowa_z_góry

Sprawdziłam jak jest w innych firmach. Nigdzie tak nie pomiatają ludżmi. Nigdy nie wrócę do "Świtu".

Tak5Nie

Ja tam nie pójdę!

Zakład pracy chronionej. Chronią Cię przed radiem (zakaz słuchania w czasie pracy), przed telefonia komórkową ( telefon zostaje w szatni) i przed stosunkami międzyludzkimi ( nie rozmawiać, brać się do roboty). Nawiasem mówiąc, niedługo będziesz się porozumiewać tylko w języku wschodnich sąsiadów ( Nie mam nic przeciwko nim, ale w ostatnim czasie nawet oni zwalniają się znalazłszy dużo lepsze oferty). Jeśli przyjmujesz się tam do pracy jako osoba niepełnosprawna spytaj jakie warunki otrzymujesz od razu, a co będzie "mile widziane" po kilku miesiącach. Mam wrażenie, że jak Unia otworzy się przed pracownikami z Ukrainy, staną przed nie lada problemem. Choć, z drugiej strony : pewien gatunek zawsze na wierzch wypłynie.

Tak3Nie

Ceres

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę właścicielom i kierownictwu firmy, abyście zechcieli zauważyć, że pracują dla Was ludzie, nie roboty. Abyście zapewnili im w końcu godziwe warunki pracy ( o płacach nawet nie wspomnę ). Ps: Może warto zajrzeć do słownika, przeczytać hasło "niepełnosprawność", a następnie przejrzeć kodeks pracy i zorientować się co przysługuje, a czego nie wolno wymagać od pracowników z orzeczonym stopniem niepełnosprawności. Wesołych i Spokojnych Świąt

Tak2Nie

Tak4Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Produkcji Pościeli Świt Izabela Wintoniak - Zielona Góra

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zakład Produkcji Pościeli Świt Izabela Wintoniak
2/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Błotna 5B