Opinie o Zakład Produkcji Pościeli Świt Izabela Wintoniak w Zielona Góra

Zakład Produkcji Pościeli Świt Izabela Wintoniak
2 25 50 5 1
Darek Nowy wpis

Ludzie są zadowoleni z pracy . Firma ma wyróżnienie dobrego pracodawcy ale i tak znajdą się maruderzy.

TakNie1

Mur Nowy wpis
@Darek

W którym roku to wyróżnienie zostało przyznane? Nie pracuję w "Świcie" już od jakiegoś czasu. Do firmy w której obecnie pracuję przychodzi coraz więcej pracowników prosto ze "Świtu" I nie są to absolutnie żadni malkontenci. Nie chcecie wiedzieć, co w chwili obecnej sądzą o samej firmie, jak i warunków tam panujących. A propos (usunięte przez administratora), czy nie pisałeś tej opinii przypadkiem siedząc w fotelu kogoś z kierownictwa? Wiem, że i to się u Was często zdarza.

Michał Nowy wpis
@Mur

Mógłbyś napisać co spowodowało, że zrezygnowałeś z zatrudnienia? Próbowałeś coś zmienić lub poprawić tak, żebyś był bardziej zadowolony z pracy? Nie znalazłem żadnych aktualnych ofert pracy. Może ktoś z obecnych pracowników mógłby napisać na jakie stanowiska można aplikować i czy rekrutacja jest trudna do przejścia.

Piotr

Firma ma opinie dobrego pracodawcy. Konkurencja nie przyłożyła się do pisania!!

Jupi
@Piotr

Poniosło cie jaka konkurencja

Mur Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja
@Piotr

Konkurencja nie musi się przykładać. Szefostwo Świtu samo się wykończy swoją zachłannością.

Svitlana

Grzegorz to łysy uj

Paulina

@Amasiae, co konkretnie dzieje się w ZPP ŚWIT ZPCHR? Możesz swoją wypowiedź uzasadnić? Każda merytoryczna uwaga na ten temat będzie bardzo cenna dla osób poszukujących informacji o tym pracodawcy przed podjęciem decyzji o aplikowaniu do niego.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Balbina

Tam pracuje coraz mniej polaków. Część sama się zwolniła, część została zwolniona. Warunki pracy urągają wszelkim standardom. Jesteś potulny i godzisz się, aby tobą pomiatano-może się uchowasz. W przeciwnym razie nawet nie aplikuj. Bogaczem na pewno nie zostaniesz, a stracisz kupę nerwów.

Tak11Nie

Amasiae
@Balbina

Zgadzam się. Pozbawią cię człowieczeństwa, obedrą z godności, wyśmieją i wyzwą.

TakNie1
Bąbel

Zwalniają z dnia na dzień! Za nadgodziny nie płacą. A taniej wychodzi zatrudnianie ludzi z Ukrainy więc Polaków do kosza. No chyba że masz grupę, wtedy jesteś niepelnosprawny a musisz pracować więcej niż człowiek w pełni sprawny! Wyzysk!

DOCIEKLIWY
@Bąbel

a CO NA TO WSZYSTKO ZŁOTODAJNY PEFRON?

TakNie

Czy ktoś z użytkowników chciałby wypowiedzieć się na forum o ZPP ŚWIT ZPCHR w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Reks

Proszę zwrócić uwagę na komentarze. Te dobre kończą się kilka lat temu. Od tej pory już kicha. Daje do myślenia?

Tak14Nie

kacper

Właśnie zetknąłem się z ofertą na portalu Urzędu Pracy: "Pracownik wykańczalni produkcji". Wykreślcie ostatnie słowo i będziecie mieli gotową opinię o tej firmie.

Tak9Nie

Babcia

FORSA, FORSA, FORSA... JESZCZE, JESZCZE, WIĘCEJ I WIĘCEJ!!! Ludzie...? To tam pracują ludzie? Hm... Szefostwo chyba tego nie zauważyło.

Tak6Nie

Olek

Wystarczy sprawdzić opinię na alleglo o produktach "zppswit" Neutralne ciągle opisują te same wady produktów. A pozytywne tylko ''Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam.''

krawcowa_z_góry

Firma jak firma , płacą trochę lepiej niż w innych zakładach krawieckich na terenie Zielonej Góry , w zasadzie najlepiej , wiem bo przerobiłam już cztery a to mój piąty. Pracować trzeba tak jak piszecie dosyć ostro ale jak ktoś nie chce może się zwolnić , w sumie tempo pracy we wszystkich zakładach krawieckich jest takie samo. Dziewczyny zastanówcie się na paroma osobami niepełnosprawnymi, nie bedzie pisania nazwisk- czy wg Was one znalazly by pracę w innych firmach? Niektorzy przyjęci są do pracy chyba z litości. Pozdrawiam tych narzekających i tych którzy po prostu wiedzą po co przyszli do pracy -PRACOWAĆ !!! Na plusy weźmy to że w firma jest w miarę nowoczesna , nie szyjemy na trupach tylko nowe maszyny, wypłata zawsze parę dni przed 10-tym nigdy po terminie (pracuje 3 lata) i to wszystko ,sprawdźcie jak jest w innych firmach a nie piszecie głupoty bo w końcu ktoś to zacznie czytać i zrobi nam po prostu gorzej , nie ma co drażnić Lwa :)

Obiektywna
@krawcowa_z_góry

W miarę nowoczesna firma? Czy gdziekolwiek pracowałaś brodząc po kolana w uszytych produktach. Czy chcąc dostać się do niektórych części hali musiałaś wspinać się na kolanach na leżące bezpośrednio na podłodze hałdy pościeli. Tam pracują nie tylko krawcowe. Dziewczyny od składania pościeli często muszą robić to w powietrzu, bo na stołach nie ma już miejsca. Faceci obsługujący produkcję lawirują jak się da między nimi, a walniętymi wszędzie kołdrami. Szycie poduszek to porażka. Idziesz, uważaj żeby nie dostać w łeb rzuconą w stronę pakujących poduszką. Wtedy zapomnij już o swobodnym przejściu. Najlepszy jest numer wtedy gdy jest coś "na wczoraj" (więc bardzo często) Miejsca brakuje, wszyscy się śpieszą, jeden drugiemu włazi na łeb a na to wszystko wchodzi... pani sprzątaczka i w tym domu wariatów wymachuje jeszcze szczotką. Pani krawcowo " z góry". Pani ma swoje stanowisko pracy. I tyle panią obchodzi. Ale żeby Pani mogła szyć, ktoś musi bele z materiałem wtargać po schodach. Robią to... niepełnosprawni (nawiasem mówiąc chory pomysł, żeby krojownię robić na piętrze.) Krawcowe pracują także na dole. W porównaniu z tym co tam się dzieje Pani faktycznie ma "luksus" (choć tam z kolei jest bardzo gorąco, a o wodzie pitnej można tylko pomarzyć. W upalne lato była może cztery razu.) Jak słyszę, że z litości trzymają krawcowe, pusty śmiech. Tam nikogo nie trzymają z litości. Tam liczy się TYLKO KASA!!!

Tak8Nie

Perwol
@krawcowa_z_góry

Twoja wypowiedż jest właśnie kwintesencją atmosfery tam panującej. Zapieprzaj, nie gadaj, nie myśl! "NIE DRAŻNIĆ LWA!!!"

Krawcowa
@krawcowa_z_góry

Sprawdziłam jak jest w innych firmach. Nigdzie tak nie pomiatają ludżmi. Nigdy nie wrócę do "Świtu".

Ja tam nie pójdę!

Zakład pracy chronionej. Chronią Cię przed radiem (zakaz słuchania w czasie pracy), przed telefonia komórkową ( telefon zostaje w szatni) i przed stosunkami międzyludzkimi ( nie rozmawiać, brać się do roboty). Nawiasem mówiąc, niedługo będziesz się porozumiewać tylko w języku wschodnich sąsiadów ( Nie mam nic przeciwko nim, ale w ostatnim czasie nawet oni zwalniają się znalazłszy dużo lepsze oferty). Jeśli przyjmujesz się tam do pracy jako osoba niepełnosprawna spytaj jakie warunki otrzymujesz od razu, a co będzie "mile widziane" po kilku miesiącach. Mam wrażenie, że jak Unia otworzy się przed pracownikami z Ukrainy, staną przed nie lada problemem. Choć, z drugiej strony : pewien gatunek zawsze na wierzch wypłynie.

Ceres

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę właścicielom i kierownictwu firmy, abyście zechcieli zauważyć, że pracują dla Was ludzie, nie roboty. Abyście zapewnili im w końcu godziwe warunki pracy ( o płacach nawet nie wspomnę ). Ps: Może warto zajrzeć do słownika, przeczytać hasło "niepełnosprawność", a następnie przejrzeć kodeks pracy i zorientować się co przysługuje, a czego nie wolno wymagać od pracowników z orzeczonym stopniem niepełnosprawności. Wesołych i Spokojnych Świąt

Bąbel

gf

@broda nie no w sumie tak nie powinno jednak być..

broda

Owszem, tylko że często wygląda na to, że Twoją niepełnosprawność mają gdzieś. Z tego co wiem, niejeden w pełni sprawny wyrywałby stamtąd w trymiga.Warunki pracy również fatalne. Ciasnota i totalny bałagan.

broda

Jedno jest pewne. Tam potrzebują bardzo sprawnych niepełnosprawnych. Mam wrażenie, że niepełnosprawność pracowników potrzebna jest tylko i wyłącznie po to, aby móc wydusić jeszcze parę złotych dopłat

pracownica

Pozdrawiam tych którzy piszą prawdę na początek dają w miarę zarobić a potem coraz więcej roboty a mniejsza płaca inwestują wrozbudowe firmy ale kosztem pracowników karzystaja z dopłat pefronu a pracowników mają za nic pracowni z 2 grupą powinien pracować 7 godzin dziennie 35 tygodniowo a powinien mieć płacone za 8 godzin i nie może pracować żadnych nadgodzin i należy się 36 dni roboczych w roku płatny urlop organizacja do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mają bałagan totalny

xxx

Witam malizna tu xxx masz rację jak można się z tobą skontaktować na prv. Pozdrawiam

malizna2

Witam kobiety które pracują tam ponad 5 lat nie piszą prawdy jak tam jest w tej firmie.Załoga owszem zajebist..... kobiety ale reszta do ........ na poczatku płacą ,ale potem zaczynają się problemy za nadgodziny nie płacą a do tego obciążają pracowników kosztami utraconymi czylii za spóżnienia w wysyłkach,braki, itd tak to tłumaczą.Zakład Pracy Chronionej a robią z ludzmi co chcą.Tych inteligentnych i myślących ludzi którzy nie dają sobą pomiatać to się wyzbywają.

xxx

Piszecie załoga super, praca również ok ale nie płacą za nadgodziny.

mala
@xxx

Firma tragedia placz nerwy pomiatanie ludzmi mobing pracowalam tam stracilam zdrowie ze jeszcze sie za ta firme nie wzieli moze ktos w koncu zrobi tam porzadek

pracownica

jest jak w innych firmach płaca na poziomie NISKIM wymagania wielkie a organizacja na Trójkę żeby zarobić to musisz zapierdzielać jak wielbłąd nic za darmo nie płacą

Monika

Po prostu jestem krawcową i zarabiam 2500 zł a moje koleżanki z branży w innych firmach ledwo 2000 zł ,

Monika

Potwierdzam firma super , jestem tu 5 rok

kasia

a jak można wysłać cv? na jaki adres?

karolina

Polecam kazdemu , godne zarobki , firma sie rozwija

k......

mam jeszcze pytanie czy tam sie pracuje na 1 zmianę czy na 2?

K-xxxxxx

Zadzwoń 068 324 28 61 może potrzebują , ja pracuję 11 lat i jestem mega zadowolona , są ludzie którzy pracują tylko miesiąc jak się nie nadają to lecą ale większość zostaję , Pani Iza to złota kobieta, było parę trefnych brygadzistek np Pani Rudowłosa Pani Ela ale te czasy minęły , teraz jest Super . Dla niekumatych - Pani Iza to Szefowa najlepsza na świecie można z nią iść w dym. Niektórych krawcowych nie pozdrawiam ale nie ja kompletuje załogę , Praca 10/10 Lekka miła i przyjemna Płace 9+/10 zawsze może być lepiej Ludzie 9/10 kierownictwo okej itp ale niektóre krawcowe zaniżają poziom , chodzi mi o poziom wypowiedzi i tematy rozmów, Czas pracy 10/10 z tego jestem mega zadowolona

krawcowa

czy przyjmują tam ludzi do pracy???

Zostaw opinię o Zakład Produkcji Pościeli Świt Izabela Wintoniak - Zielona Góra

Chcę opublikować: