Opinie o PHU Krynicki Tomasz Krynicki w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PHU Krynicki Tomasz Krynicki. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PHU Krynicki Tomasz Krynicki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU Krynicki Tomasz Krynicki w Wrocław

Nick Nowy wpis

Wszystko ok

Marti

Firma z pozycją na rynku, a to daje poczucie stabilizacji . Dość szeroki zakres asortymentu powoduje że jest ciekawa, ale potrzeba czasu aby wszystko ogarnąć. Faktycznie atmosfera jest ok i to pomaga przejść przez okres szkoleniowy. Jak ktoś sobie z tym da radę , to później warunki są spoko. Warto.

Anna Nowy wpis
@Marti

Jest ok.

Iza Nowy wpis
@Anna

O hej, super, że piszesz, że ok. ;) Słuchaj to jak wygląda u was sytuacja z rekrutacjami, wiesz może? Bo dalej byłabym zainteresowana. ;)

Iza Nowy wpis

Widzę że opinie bardzo dobre, super bo chcę tam aplikować. Ktoś może jeszcze zdradzić jak wyglądają kwestie finansowe? Czego można spodziewać się na początek, czy potem można liczyć z czasem na jakieś podwyżki?

Życzliwy ;)

Jest OK. Fajny zgrany zespół ludzi znających się na swojej robocie. Miła atmosfera , nawet mimo tego że zajec jest sporo i tempo czasami wysokie. Ale w końcu przecież to praca a nie wakacje...

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie PHU Krynicki Tomasz Krynicki? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
pytanko

@Wojtek a co wg niego jest najważniejszymi plusami pracy tutaj?

Wojtek

Mój kolega tam pracował i z tego co mówił jest całkiem spoko.

Dawid

A czy aktualnie są prowadzone rekrutacje? Warto w ogóle aplikować bo czas dość niepewny.

Arek

Ale to jest forum pracownicze więc uwagi klientów nie tu powinny się znaleźć.

Konrad

Przecież wiadomo, że zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony. Generalnie to dobra firma i warto w takiej pracować.

Lukas

Rzetelnie i jasno określane warunki współpracy , calkiem atrakcyjne jak na ta branze. A do tego miły kontakt i kompetencja właściciela. Widac ze zna się na rzeczy. Niezle miejsce z dobrą atmosfera, które z tego co wiem powoduje że udzie pracują tam po ladnych kilka lat , co przekonuje ze właściciel umów dotrzymuje. Jakoś inne opinie tu przeczytane trudno nazwać rzeczowymi i konkretnymi...

Sebastian

Beznadzieja. Nic dodać nic ująć

Zostaw merytoryczną opinię o PHU Krynicki Tomasz Krynicki - Wrocław

• Jak się pracuje w PHU Krynicki Tomasz Krynicki?

Zobacz opinie na temat firmy PHU Krynicki Tomasz Krynicki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHU Krynicki Tomasz Krynicki?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042