Jawex Sławomir Bobryk

Lublin

Opinie o Jawex Sławomir Bobryk

koza

o no ale chyba coś zawsze dadzą do zrobienia z umową czy bez .

ucho

Tak firma jak na pl stabilna i na poziomie polskiej konkurencji wyrabia co trzeba. Ale cyganie nie dają zbyt zarobić tak już z nimi jest.Chcieliby bardziej czyn społeczny niż płacić pracownikom.A co do remontu to pewnie jakbym to rozumiał predmówcy chodziło pewnie o nieco inny rodzaj ""remontu""czy naprawy . Jego przenośnia mogła znaczyć coś innego w zamyśle chociaż remont nigdzie nie zaszkodzi jak poprawi to komfort pracy.Co do tej firmy remontu jako takiego to im nie proponuje bo już wtedy to pracownicy nie zobaczą złamanego grosza. Jak im w koszty pójdzie a teraz nie było remontów i już kiepścizna to co mówić po..!

lena

A czy firma budowlana musi koniecznie mieć siedzibę ? Czy chcecie na "lokal" pracować ? Czy magazyny nie wystarczą ?

sok z żuka

to przestarzała firma ,przydałby sie tam remont...

belka

No pewnie jak ktoś ma sprawne ręce i ma trochę umiejętności sam może wykonać takie prace.A nie liczyć na tych zasranych fachowców. To nie jest wielka filozofia tym bardziej ,że na rynku jest wiele produktów,wystarczy mieć w głowie i zrobi się jak trzeba samemu. Uczcie się a zaoszczędzicie na partaczach.

dedyk

To jest firma budowlana ale nie taka typowo budowlana. Wykonują izolacje przeciwwodne i przeciwwilgociowe w budownictwie, uszczelnienia betonu, ścian murowanych i wszelkiego rodzaju połączeń konstrukcyjnych. Ogólnie chodzi o hydroizolacje w budownictwie, więc żyby tam pracować trzeba mieć trochę pojęcia o takich rzeczach, nie tylko o szeroko pojętej budowlance.

Mareczek

Chętnych tam od cholery i wszyscy już przyjęci.Ale jak chcesz to pisz może zabraknie przy produkcji łoju i noszeniu worów z glajcho.Zawsze kogoś potsebują.

quest

A gdzie wogóle jest ta Bukowa ?,czy to te chałupy aż do ''Sekwany''nad Czerniejówką????

Wiktor ptk

Ale tam zatrudniają głównie rencistów i tych co nie trzeba za nich dużo płacić- bo to składki niższe.

oto spółka
@Wiktor ptk 07.08.2014 13:28

To JEST MAJDAN TATARSKI- POPIERDZIAWKA A NIE FIRMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Marek

Jak chcecie pracować u oszustów z Bukowej to pracujcie.Dopóki będą tacy naiwni tak długo oni będą kombinować.A na godne pieniądze nie liczcie jak chcecie być poważnie traktowani to szukajcie pracy w prawdziwych firmach.

spółka

tak działamy jak możemy a co bedzie dalej to się okaże w kinie na rozstajnym w epoce żelaza

zyzek
@spółka 28.07.2014 03:24

To jakaś duża spółka z Bukowej ale gdzie składać cv to trudno powiedzieć. Szefowa jest chyba bo szef to jakiś nieruchawy.Ona tam nosi ten styropian w workach.

gość

Czy są tam umowy oparte o kodeks pracy czy kodeks cywilny ? Gdzie jest siedziba firmy ???? Jak atmosfera w pracy ? Jak szef idzie się dogadać ?

szymbor

widzę natłok na forum Jawexu wyrzuconych pracowników. Po poziomie postów coś czuję, że ta decyzja nie była dla Jawexu złą

tyrone

Napiszcie w końcu prawde o firmie Jawex, bo wydaje mi sie, że kazdy przesadza w tych komentarzach, z góry dzięki.

earth

I co z tego że to nie średniowiecze ale zakutych łbów pododnie jak wtedy teraz też jest nadmiar.Mniejsza o klimat i krajobraz.Wierz se w co chcesz- fakt to fakt.

Połowiecki

Jak jesteś damskim bokserem to składaj już dziś.Słyszałem,że tam takich potrzebują.Właśnie kompletują ekipę dzielnicy DZIESIĄTA. Czaisz klimat? To wal!

feliks

Nie dziwię ci się ,że ci się "TO"" nie widzi znam tę firme tam mało kto co widzi.A jak już widzi to białe myszki!!!!! Pozdrawiam 40 jednoosobowych i sałatke z krokodyla!!!!!!!

morda

Pracuje tam cały czas ale chyba się zwolnie.Bo jakoś nie widzi mi sie ""to"wszystko.

kaktus

Firma zbierająca wszystko co sie przyda czy nie . Chcecie się pozbyć śmieci- aplikujcie!!!! W sklepach też wyciągają łapy i se biorą jak leci--- to firmy dzieci. He he he he eeeeeee

Zainteresowany

Dobre tam zarobki ????? dają umowy?????? Chyba złoże tam cv

wlad

Gościu składaj bezpośrednio Bukowa 19/17 (usunięte przez moderatora)

Pet

Tak, to w tym stylu

gość

Napiszcie coś jakie umowy i zarobki no jakie warunki pracy bo to przecież ważna rzecz.

Gość

Może byście napisali coś więcej o warunkach tam pracy? Jakie umowy ? Jakie zarobki? Kto tam pracował

czesiek

A to jest firma budowlana bo ja słyszałem,że to inna profesja? Jawex to usługi?

dawid

Co i jak?

promo

Na które miejsca składać CV, to ile ta firma ma" oddziałów" ?bo słyszałem tylko o jednym na Bukowej w Lublinie to ja już w końcu nie wiem. Pomóżcie!

gość

Ja chciałem tam aplikować ale po tych komentarzach chyba zrezygnuję.

Gość

Napiszcie trochę więcej jak tam się pracuje. Dobrze ,że jest internet !

grzegorz

Zgadzam się to CEPELIADA!!!!!!!!

madzio

Ja nie polecam .Każdy ma jak widać inne zdanie! Brak tu profesjonalizmu!

Zostaw opinię o Jawex Sławomir Bobryk - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jawex Sławomir Bobryk