Opinie o Bobryk Sławomir Jawex w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Bobryk Sławomir Jawex. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Bobryk Sławomir Jawex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bobryk Sławomir Jawex w Lublin

Nie moge sie do was dodzwonic

Wiktoria
@Monika

A możesz podać numer, na który próbujesz się skontaktować? Może nie jest poprawny?

Piotrek Nowy wpis
@Monika

a gdzie to teraz w ogóle jest na Sosnowej czy na bukowej?bo w internecie styre dane

Poldek

A firma to w ogóle funkcjonuje bo trochę dziwne jak cicho jest od dawna na forum?

Wiktoria

Czemu od razu tak brzydko o nich piszesz? :/ Z tego co widzę po krs w zawieszeniu to w pewnym sensie chyba nie bardzo?

Inga Bobek Nowy wpis
@Poldek

Działa działa tylko troche nieformalnie ,zawsze mozna sobie jakos zarobic na rodzine

Inga Bobek Nowy wpis
@Wiktoria

Jak tak sie znasz na rzeczy to nie po krs bo to nie jest jakas spółka tylko jednoosobowa dzialalnosc to jest CEIDG jaki tu krs? troche wiecej wiedzy ogólnej (jaka bukowa czy głusk??? taki mózg)

ŚWIDNIK Nowy wpis
@Poldek

Firma zawisła ,przykleiła sie i trzyma kitu a ludzie potrzebują pracy

Maciej

Ale tu głupich fałszywych komentarzy. Przeczytałem tylko jeden prawdziwy a reszta to pytania lub jakaś dziwna jazda. Szef to porządny człowiek i jak się chce pracować i ma coś w głowie żeby obsłużyć narzędzia to można zarobić za darmo nie ma nic. A co do siedziby nie wiem jak teraz ale kiedyś nie było siedziby a firma robiła (usunięte przez administratora) robotę, dbała o bezpieczeństwo w pracy i szanowała pracowników i to się liczy a jaka jest teraz- nie powiem dokłądnie.

Cezary
@Maciej

Nie miała siedziby czyli waliła na czarno????"robotę" jak jest przedsiębiorca zarejestrowany to zawsze musi podać siedzibę albo adres wykonywania działalności a to tak było sobie gdzieś tam? typowe dla polskich "biznesmenów".No ale teraz ma ,,niewiele się różni ale ma.TAkże jak jesteś zainteresowany to śmiało mogę pomóc

Benek

Czy firma normalnie działa? Co słychać, potrzebni są pracownicy?

Cezary
@Benek

Najweselsza dziura w okolicy , ogólnie fajnie. I po co panu tyle łóżek?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Bobryk Sławomir Jawex? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Konstruktor
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Wiktor

Dobry pracownik nie narzeka , nie szuka przysłowiowej dziury w całym i jest generalnie zadowolony.

koza

o no ale chyba coś zawsze dadzą do zrobienia z umową czy bez .

ucho

Tak firma jak na pl stabilna i na poziomie polskiej konkurencji wyrabia co trzeba. Ale cyganie nie dają zbyt zarobić tak już z nimi jest.Chcieliby bardziej czyn społeczny niż płacić pracownikom.A co do remontu to pewnie jakbym to rozumiał predmówcy chodziło pewnie o nieco inny rodzaj ""remontu""czy naprawy . Jego przenośnia mogła znaczyć coś innego w zamyśle chociaż remont nigdzie nie zaszkodzi jak poprawi to komfort pracy.Co do tej firmy remontu jako takiego to im nie proponuje bo już wtedy to pracownicy nie zobaczą złamanego grosza. Jak im w koszty pójdzie a teraz nie było remontów i już kiepścizna to co mówić po..!

lena

A czy firma budowlana musi koniecznie mieć siedzibę ? Czy chcecie na "lokal" pracować ? Czy magazyny nie wystarczą ?

sok z żuka

to przestarzała firma ,przydałby sie tam remont...

belka

No pewnie jak ktoś ma sprawne ręce i ma trochę umiejętności sam może wykonać takie prace.A nie liczyć na tych zasranych fachowców. To nie jest wielka filozofia tym bardziej ,że na rynku jest wiele produktów,wystarczy mieć w głowie i zrobi się jak trzeba samemu. Uczcie się a zaoszczędzicie na partaczach.

dedyk

To jest firma budowlana ale nie taka typowo budowlana. Wykonują izolacje przeciwwodne i przeciwwilgociowe w budownictwie, uszczelnienia betonu, ścian murowanych i wszelkiego rodzaju połączeń konstrukcyjnych. Ogólnie chodzi o hydroizolacje w budownictwie, więc żyby tam pracować trzeba mieć trochę pojęcia o takich rzeczach, nie tylko o szeroko pojętej budowlance.

Mareczek

Chętnych tam od cholery i wszyscy już przyjęci.Ale jak chcesz to pisz może zabraknie przy produkcji łoju i noszeniu worów z glajcho.Zawsze kogoś potsebują.

quest

A gdzie wogóle jest ta Bukowa ?,czy to te chałupy aż do ''Sekwany''nad Czerniejówką????

Wiktor ptk

Ale tam zatrudniają głównie rencistów i tych co nie trzeba za nich dużo płacić- bo to składki niższe.

oto spółka
@Wiktor ptk

To JEST MAJDAN TATARSKI- POPIERDZIAWKA A NIE FIRMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak chcecie pracować u oszustów z Bukowej to pracujcie.Dopóki będą tacy naiwni tak długo oni będą kombinować.A na godne pieniądze nie liczcie jak chcecie być poważnie traktowani to szukajcie pracy w prawdziwych firmach.

spółka

tak działamy jak możemy a co bedzie dalej to się okaże w kinie na rozstajnym w epoce żelaza

zyzek
@spółka

To jakaś duża spółka z Bukowej ale gdzie składać cv to trudno powiedzieć. Szefowa jest chyba bo szef to jakiś nieruchawy.Ona tam nosi ten styropian w workach.

gość

Czy są tam umowy oparte o kodeks pracy czy kodeks cywilny ? Gdzie jest siedziba firmy ???? Jak atmosfera w pracy ? Jak szef idzie się dogadać ?

szymbor

widzę natłok na forum Jawexu wyrzuconych pracowników. Po poziomie postów coś czuję, że ta decyzja nie była dla Jawexu złą

tyrone

Napiszcie w końcu prawde o firmie Jawex, bo wydaje mi sie, że kazdy przesadza w tych komentarzach, z góry dzięki.

earth

I co z tego że to nie średniowiecze ale zakutych łbów pododnie jak wtedy teraz też jest nadmiar.Mniejsza o klimat i krajobraz.Wierz se w co chcesz- fakt to fakt.

Połowiecki

Jak jesteś damskim bokserem to składaj już dziś.Słyszałem,że tam takich potrzebują.Właśnie kompletują ekipę dzielnicy DZIESIĄTA. Czaisz klimat? To wal!

Zostaw merytoryczną opinię o Bobryk Sławomir Jawex - Lublin

Bobryk Sławomir Jawex
1.8/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Bukowa 19 lok. 17
    20-353 Lublin