"Unimetal" Sp. z o.o.

Złotów

Opinie o "Unimetal" Sp. z o.o.

Spawacz

Spawacz Unimetal Brześć kujawski krakowska 116 czy to ta sama firma? U nas ciekawiej jak to to samo to dalej opisze to się posmiejecie

Zenek

Wszystkim radzę omijać firmę!!! Mydła oczy zarobki tragedia a wymagania straszne kamery stoper i normy z palca! Wyjście do toalety i telefon gdzie pracownik bo 2 min kamery go nie widzą! Pensja spawaczy piaskarzy nie licząc szkodliwego którego brak a zarobki firmy ze sprzedaży kpina! Dyrektor wybrany przez prezesa bez konkursu ubrany wymyty i wielki Pan tylko rączka Witka i bez powazania u pracowników! O prezesie lepiej nie wspominać renoma na mieście a zabrama zakładu terror!

dyrektor

tylko kilka osób zarabia dobrze unimetal jest podzielony na dwie firmy,unimetal i firma córka, unimetal serwis który zarabia kasę, pracownicy nie otrzymują rynkowych płac, z podwyżkami zawsze są problemy nigdy nie wiadomo co od czego jest uzależnione nie szanują pracowników - jeszcze dużo muszą się uczyć aby gierek odszedł z tej firmy firma dobra na pierwszy rok aby wiedziec jakie firmy omijac

maniek

zabawki ciekawe, ale co z tego jak tylko nieliczni osiągają godziwe zarobki?? tylko wybrańcy mają szansę się rozwijac i awansowac a reszta pracownikow "stoi w miejscu" lub uwstecznia sie.

Szakal

Witam praca spoko jak najbardziej ogólnie ciakawe urządzenia tylko alkoholicy na maxa !!!!!!!!

Zostaw opinię o "Unimetal" Sp. z o.o. - Złotów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Unimetal" Sp. z o.o.