Stoldrew M.R.J. Piątkowscy sp.j.

Opinie o Stoldrew M.R.J. Piątkowscy sp.j.

Jakie są warunki zatrudnienia w Stoldrew M.R.J. Piątkowscy sp.j.?

jARO

umowa, praca 6-14

W chwili obecnej pracujemy na 2 zmiany: 6-14 oraz 14-22. Praca w ramach umowy na pełen etat od poniedziałku do piatku. Pozdrawiamy.

Mateusz

Czy na święta dostaniecie jakieś dodatki?

@Mateusz

Panie Mateuszu, święta w naszej firmie to czas paczek dla dzieci oraz dodatkowej premii. Pozdrawiamy ciepło.

Irena

Cześć, mam pytanie odnośnie aktualnej sytuacji w firmie Stoldrew, a konkretnie tego, jak firma przetrwała czas pandemii i czy w ogóle jest możliwość, żeby obecnie się tam zatrudnić. Czy są jakieś nowe stanowiska pracy?

@Irena

Dzień dobry, Mamy tak dużo pracy, że uruchomiliśmy kolejną zmianę, uruchomiliśmy tartak a już za chwilę ruszymy z produkcją rolet... Poszukujemy: - handlowców, - pracowników hali okien PCV - pracowników działu rolet Pozdrawiamy.

Iwona

Czy do pracy w Stoldrew M.R.J. Piątkowscy przyjmują też kobiety? Na jakich stanowiskach to właśnie Panie mogłyby się sprawdzić? Dajcie znać! Mieszkam w okolicach Płocka i nie wiem, czy w ogóle interesować się pracą w tym miejscu.

@Iwona

Pani Iwono, tak, przyjmujemy do pracy również kobiety. Niestety nie na produkcji... W chwili obecnej Panie zapraszamy do składania CV na stanowisko handlowca. Bardzo chętnie współpracujemy z kobietami, doceniając ich potencjał. Wszystkiego dobrego.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Stoldrew M.R.J. Piątkowscy sp.j.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
klient zrobiony w bambuko

Zleciłem wymianę zamka w drzwiach. Wycenę pani robiła 2 tygodnie. Później przysłała fachowca żeby obejrzał. Po jego wizycie zmieniła wycenę, którą tak długo mozolnie robiła. Kazała czekać 3 tygodnie na dostawę. Po dostawie ponownie przyszli fachowcy stwierdzając, że przyszedł inny zamek. Zamówili ponownie. Mieli być dziś, ale nie dotarli i nikt nie raczył mnie poinformować, że wciąż nie mają odpowiedniego zamka. Całość trwa już prawie 2 miesiące. Takiego papractwa dawno nie widziałem. Pani z działu handlowego wysoce niekompetentna. Nie daj Boże im cokolwiek zlecać.

@klient zrobiony w bambuko

Szanowny Panie! Co do zmiany ceny, wynikała ona z domówienia przez Pana wkładki. Drzwi, zamki i wkładki zamawiamy bezpośrednio u producenta, stąd nie mamy wpływu na czas oraz pomyłki występujące u firmy produkującej zamawiany przez Pana zamek. Producent poinformował nas, że są one skutkiem sytuacji związanej z Covid. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Nie wynika ona z niekompetencji naszych pracowników co wnikliwie sprawdziliśmy. Pana zamówienie zostało objęte szczególnym nadzorem oraz szeroko omówione z dostawcą. Prosimy o cierpliwość i kulturę w kontakcie z osobą z obsługi klienta - to też człowiek :) Pozdrawiamy ciepło :)

Daniel

Dobry pracownik nie ma powodu do narzekania na firmę, może warto przyłożyć się do pracy?

Chyba konkurencja pisała, jeżdżę u nich kupę czasu i wszystko popłacone...

Kuba

Jest w porządku

Rad

Pracuję, polecam.

Klient

Wszyscy narzekają, a nikt nie mówi w jaki sposób i na jakich warunkach zamówił okna w tej Firmie. Ja zostałem obsłużony profesjonalnie,terminowo i zgodnie z umową. Ja nie mogę podzielić opinii osób niezadowolonych i śmiało polecam tego producenta. A co do reklamacji, wszyscy są zapracowani,mają problemy kadrowe i po prostu trzeba być cierpliwym, nikt nie jest pępkiem świata. Jeszcze raz polecam.

Betty

Witam. Male sprostowanie do ostatniej opinii o Firmie Stoldrew. Drzwi otrzymalismy za co dziekuje Pani Renacie Piatkowskiej.Po dosc duzych turbulencjach;)))osiagnelismy wspolne porozumienie co do kosztow teansportu.Firma Stoldrew wywiazala sie z danego slowa co uwazam nalezy docenic jako ze umowa byla werbalna i zawsze ktos kto chce byc cwany moze isc w zaparte .Tutaj tego nie bylo!!! Towar absolutnie bez wad dotarl do UK.Pozdrawiam zycze sukcesow.

Betty

Witam jestem klientem tej firmy! Firma i pracownica w szczegolnosci Pani Emilia popoelnila blad w zamowieniu i wyslano do UK drzwi zewnetrzne w zlym kolorze.Po reklamacji przyznano sie do bledu i kazano czekac 4fo 5 tyg. Czekalismy 8 tyg nikt nic nie wie wlacznie z Pania odpowiedzialna za cala sprawe i do tego kaza nam placic za odbior i wysylke poprzednich.Szok brak wyobrazni i niekompetencja!!!nie badz naiwny nie kupuj tam okien .Jest tyle firm na rynku! Ja juz odpowiednie kroki powzielam strace troche czasu ale mam we krwi upor .

Pozdrawiam

Firma ekstra, szef bardzo nieprzyjemny, w zime pracujesz w temperaturze max 10 stopni na plusie czy ogrzewaniu z dwoch farelek, polecam wejsc do ostatniego budynku od ulicy. Oczywiscie za marne pieniadze. Po 15 latach pracy ludzie dostaja po 2500 zl. Najlepiej jak codziennie zostaniesz na nadgodziny i przyjdziesz jeszcze w sobote

Rzetelna firma, dobrze płacą, firma jest godna polecenia, stawiają na rozwój i patrząc na tę firmę widzę jak co raz bardziej się rozwija, szef jak szef jest wymagający ale to też człowiek

Agnieszka

Pracuję od miesiąca (wiem, że krótko :)), ale atmosfera rewelacyjna. Dostałam dofinansowanie do kursu, szef wymagający ale jako człowiek oki. Osobiscie polecam!

Kamil napisz coś bo bym tam podjechał bo szukam roboty ale nie wiem z kim gadać, i kogo szukają a wiesz jak się wie z kim rozmawiać to łatwiej tak na początek

Fajnie że się odezwałeś Kamil, jakoś "tu" nie zaglądałem a kogo szukają do pracy CV to lepiej mailem czy osobiście podwieźć i napisz z kim tam gadać bo to chyba kilku wspólników jest tak wynika z tego m.r.j....

J.P.

a na jakie stanowisko szukają ludzi monterów czy na produkcje bo ja to njchętniej na kierowce bym poszedł a jaka kasa...poza tym że na czas....?

Pracuję cały czas atmosfera super a w styczniu kasa była przed terminem... kogoś chyba szukają podjedź spytaj raczej warto Polecam:-)

Kamil do kiedy tam pracowałeś, czy nadal tam pracujesz... szukam jakiejś roboty warto tam podjechać i podać czy kogoś szukają

Zostaw merytoryczną opinię o Stoldrew M.R.J. Piątkowscy sp.j. - Płock

• Jak się pracuje w Stoldrew M.R.J. Piątkowscy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Stoldrew M.R.J. Piątkowscy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stoldrew M.R.J. Piątkowscy sp.j.?

Stoldrew M.R.J. Piątkowscy sp.j.