Amidex Sp.j. Alina i Ireneusz Cieśla Sklep

Kłodzko

Opinie o Amidex Sp.j. Alina i Ireneusz Cieśla Sklep

Marco

Potwierdzam. Parę lat w tym zakładzie to tylko strata czasu. Dopiero po kilku rozmowach w innych firmach otworzyłem oczy

Xara

Niestety praca w Amidexie nie jest szczytem marzeń i zawiedzie się ten, kto oczekuje stabilnej posady na dłużej. Większość zatrudniona jest na najniższych stawkach a o docenieniu wkładu pracy nie ma co marzyć. Brak jakiegokolwiek systemu motywacyjnego sprawia, że szybko się ludzie wypalają. Aktualnie większość najlepszych pracowników jest na etapie szukania lepszej pracy :P To mówi samo za siebie

Ireneusz
@Xara 12.09.2016 22:39

Pani Xaro, nie wiem skąd wzięła Pani te informacje. Nasza firma ma bardzo stabilna załogę, z wieloletnim stażem. Natomiast wszyscy nowi pracownicy, którzy po okresie próbnym spełnili nasze oczekiwania pozostali na swoich stanowiskach.

Zostaw opinię o Amidex Sp.j. Alina i Ireneusz Cieśla Sklep - Kłodzko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amidex Sp.j. Alina i Ireneusz Cieśla Sklep