Opinie o Komarnicki i Machajski Sp. p. Kancelaria Prawnicza w Wrocław

Komarnicki i Machajski Sp. p. Kancelaria Prawnicza
counter
2 9 8 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Komarnicki i Machajski Sp. p. Kancelaria Prawnicza?

Konrad

Czy do kancelarii ciężko się dostać? płacą od pierwszego dnia pracy? czy jest jakaś premia? Pozdrawiam

O Nowy wpis
@Konrad

Czy ciężko się dostać to pojęcie względne - wybierane są raczej osoby o niewielkich wymaganiach finansowych i pewnym doświadczeniu. Płacą od pierwszego dnia ale najczęściej nie można liczyć na premię. Pracy jest dużo.

Pytanie Nowy wpis

Jakie narzędzia pracy zapewnia Komarnicki i Machajski Sp. p. Kancelaria Prawnicza? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

O Nowy wpis
@Pytanie

Firma w swoim biurze zapewnia pracownikowi komputer stacjonarny. Na całą kancelarię (wszystkich pracowników) jest tylko 1 telefon służbowy (zostawiany w biurze) i tylko jeden laptop (zostawiany w biurze). Nie ma w ogóle pojazdu służbowego.

POLECAM

Chciałbym tu podzielić się moja radością po korzystnym wyroku Sądu Najwyższego .Całą sprawę poprowadziła kancelaria Pana mecenasa Komarnickiego, chociaż zgłosiłem się do niej dosłownie w ostatnim momencie na złożenie kasacji, moja sprawa została przeanalizowana ,przyjęta i przesłana za pośrednictwem Sądu Apelacyjnego , który wcześniej wydał niekorzystny dla mnie wyrok, do Sądu Najwyższego.Wszystko odbyło się w ciągu TYLKO 2 dni. Pierwszym sukcesem był fakt,że Sąd Najwyższy przyjął sprawę, później wydał wyrok, jak wspomniałem korzystny dla mnie. Wyrażam tu ogromny szacunek dla wiedzy, fachowości i zwykłej ludzkiej chęci pomocy Pana Mecenasa, co odczuwałem w każdej naszej rozmowie . Zaznaczę, że mojej sprawy nikt wcześniej nie chciał się podjąć ze względu na jej trudność prawna, jak mi to wielu adwokatów mówiło odmawiając jej prowadzenia, sam też nie miałem zbyt wielkiej nadziei ale... Wobec takich trudności i problemów, które wcześniej napotykałem , jestem po stokroć wdzięczny Panu mec. Komarnickiemu i jego Kancelarii . Szczerze polecam potencjalnym osobom potrzebującym wsparcia prawnego przed sadami. Jan Dec.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

aghu

Ogromne zaangażowanie Mecenasa Jana Komarnickiego-Drużbycz w pracę z klientem, indywidualne podejście. Wymagający, ale skuteczny, słowny , punktualny i odpowiedzialny. Perfekcjonizm, sumienność i staranność widać w każdym przygotowanym dokumencie. Uparty i bezkompromisowy w dążeniu do celu. Do spraw trudnych, gdzie niezbędna jest logika, bystry umysł i zamiłowanie do szczegółów.

Wiecie jak teraz wygląda praca w firmie Komarnicki i Machajski Sp. p. Kancelaria Prawnicza , mieliście z nią doświadczenie? Zachęcamy obecnychpracowników do podzielenia się informacjami na temat pracy w firmie! Pomóżcie innym użytkownikom!

Zostaw merytoryczną opinię o Komarnicki i Machajski Sp. p. Kancelaria Prawnicza - Wrocław

Komarnicki i Machajski Sp. p. Kancelaria Prawnicza