Osiedle Młodych Spółdzielnia Mieszkaniowa Administracja Osiedla Rusa

Opinie o Osiedle Młodych Spółdzielnia Mieszkaniowa Administracja Osiedla Rusa

sfrustrowany sytuacją...

Stop z braniem brudnych pieniędzy obudźcie się ludzie jesteście oszukiwani !!! materiał do termomodernizacji i nie tylko jest wybierany poprzez wzgląd na to gdzie więcej dostaną w łapę... co lepsze jak firma termomodernizacyjna chce zastosować lepszy materiał wtedy dział techniczny i projektant nie wyrażają zgody nie potrafiąc tego w żaden sposób uargumentować ...paranoja w chorym kraju ... Panie G.K oraz panie J.K zastanówcie się co wy wyprawiacie !!! Nie sądziłem że tak kiedyś napiszę ale cieszę się w takich momentach że Pis ma władzę i że prędzej czy później zrobi z takimi osobnikami porządek to tyle z plusów obecnej "Władzy" co bym przypadkiem nie został odebrany jako osoba akceptująca obecny rząd!!!

A
@sfrustrowany sytuacją... 04.01.2017 14:32

zgadzam się w 100%

Zostaw opinię o Osiedle Młodych Spółdzielnia Mieszkaniowa Administracja Osiedla Rusa - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Osiedle Młodych Spółdzielnia Mieszkaniowa Administracja Osiedla Rusa