Mirol Składnica Maszyn Rolniczych Jan Skowronek

Jędrzejów

Opinie o Mirol Składnica Maszyn Rolniczych Jan Skowronek

Marta

Czy dostępne są obecnie oferty pracy od Mirol? Dla osób szukających pracy w Jędrzejowie będą to pomocne informacje. Doświadczenie innych użytkowników forum z danym pracodawcą jest bardzo przydatne w przypadku chęci zatrudnienia w tej samej firmie. Pozwala to osobom aplikującym na dane stanowisko przyjrzeć się pracodawcy "od wewnątrz". Warto dyskutować i dzielić się informacjami, które mogą pomóc innym.

alfga

eusebio, ale u nich naprawdęw najbliższym czasie nie będzie takiej możliwości. Z tego co kojarzęto firma nie potrzebuje tak licznej kadry i rozbudowanej struktury. Chciałym się dowiedzieć czy ktoś z osób zainteresowany do nich składał aplikacjęa jeśli tka o kiedY?

ONA

WŁAŚCICIELU FIRMY MIROL,, przeczytaj dokładnie jak reklamują Cię Twoi NORMALNI PRACOWNICY!! Nie wiedzą o tym ,że Mirol to nie spółka ?

ONA

ania611 ,, MIROL to jednoosobowe zarządzanie,, a więc nie SPÓŁKA,, CO ZA PRZEKRĘTY TU WYPISUJESZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Marek

wiem co napisałem jestem rzeczoznawcą,,

Marek

to jednak była Pani zadowolona z usługi Pana Skowronka, tzn pokrycia akrylowe , bardzo często tak jest ,że wstępna wycena nie pokrywa się w czasie prac to normalka,,

tropiciel

a cos więcej o szefie?

a szef fajny,,,

Zostaw opinię o Mirol Składnica Maszyn Rolniczych Jan Skowronek - Jędrzejów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mirol Składnica Maszyn Rolniczych Jan Skowronek