Bartesko Bartłomiej Skowroński

Koźmin Wielkopolski

Opinie o Bartesko Bartłomiej Skowroński

adi

Alfons taki mondry a zapomnial jak za mlodych czasow gnojowke wywozil.....

Bawelniarz

@aneta- czytaj pani ze zrozumieniem a sie dowiesz...

Bawelniarz

Każdy kto troche ma szacunku dla samego siebie nie pujdzie tam robic. Odzywki szefow do pracownikow są na poziomie potentata bawełny do niewolników. Szefostwo zyje jakby nigdy mieli nie umrzec. Pieniadze nie są warte tych nerwow

mf 255

NIE KUPUJCIE kabin z tej firmy totalny szmelc a po telefonie do szefa karze przywiez kabinę do firmy na poprawkę krzywa kabina!!!!!!!!!!!!!

ANTY!!!

Kolega Daniel to widzę prawa ręka szefa... szkoda tylko, że od podcierania [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dużo ci płacą za te komentarze? : D nie usuwaj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wpisów

ANTY!!!!

Nawet bym nie chciał by ktoś taki jak ty nazywał się moim kolegą...

Aneta

Bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Takie dyskusje utrudniają tylko innym znalezienie informacji na temat pracy w firmie. Chętnie dowiemy się więcej o tym jakim firma jest pracodawcą, jednak proszę o merytoryczne komentarze. Nie jest to miejsce do atakowania, czy obrażania innych uczestników wątku.

Kasia

Pisać rozpowszechniać prawdę o tej firmie, jak traktuje pracowników,

bartek

UWAGA KONKURS DLA BYŁYCH PRACOWNIKÓW BARESKO . LOGUJEMY SIE NA FEJSIE POLUBIAMY STRONE BARTESKO I WKLEJAMY LINK Z TEJ STRONY JAKA TO FIRMA NIECH SWIAT SIE DOWIE JAKA JEST PRAWDA

Roman
@bartek 21.05.2017 04:06

Super pomysł, z tym FB, tępić takie firmy cwaniaków , jestem za pisaniu o nich na FB

Daniel
@Roman 22.05.2017 07:29

Roman ty zanim zaczniesz coś tutaj pisać na temat Twojego chlebodawcy musisz najpierw nauczyć się zawodu w którym pracujesz a o którym nie masz pojęcia.Pokora rzecz dla Ciebie niepojeta .

bartek

napewno ale co tam robic..........

daniel
@Aneta 17.05.2017 09:25
@Danielmógłbyś powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda praca na Twoim stanowisku? Co uważasz za największy plus pracy w firmie?...

tajemnica zawodowa

Daniel

Ja tu pracuję prawie dwa lata i nie narzekam a jak się komuś robić nie chcę to niech się położy.

Aneta

Wątek ten jest miejscem na merytoryczne opinie na temat pracy w firmie. Nie jest to miejsce na obrażanie pracowników, czy też innych użytkowników wątku. Bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi.

Mariusz

Panowie już koniec dyskusji na temat tej firmy która już nie zatrudnia tylko zwalnia pracowników z braku pracy którą odebrała konkurencja z tej samej miejscowości. Okazując się lepszymi pracodawcami szanując pracowników osiągnęli cel zatrzymując najlepszych fachowców. Czego nie można powiedzieć o Panu B.S który ludzi ma za nic .

Aneta

@Bartekrozumiem, że ostatnio aplikowałeś do pracy w Bartesko Bartłomiej Skowroński. Co sprawiło, że odniosłeś takie wrażenie po rozmowie kwalifikacyjnej? Chętnie dowiemy się również więcej o samym procesie rekrutacji.

Bartek

Tak widać że ta firma to Dnooo, miałem doczynienia z takim niskim , chyba właściciel taki nadety był podczas rozmowy, kultury brak totalne olewanie rozmówcy, mysli że jak ma firme to jest kimś ważnym a to taki zwykły cwaniaczek, olałem ich oferte pracy,

Anka

Pracowałam tam 3 miesiące , porażka , to nie jest tylko moja opinia, ale to jest prawda co tu ludzie piszą

Aneta

@Anka a Ty już długo pracujesz w firmie Bartesko? Co możesz powiedzieć na temat Twoich doświadczeń z pracy?

Anka

M 93 - dziekuje za opinie , jak nwjeięcej takich osób, tepić takich gnoiiii , co ludzi traktuja jak bydło zgłaszać do PIP w Ostrowie, śmiało ludzie do przoduu, co macie byc niewolnikami , za chwile wejda wam na głowe ,

M93

Firma to jedno wielkie nieporozumienie , brak jakichkolwiek zasad, brak poszanowania ludzi , nie wspominając o podstawowych narzędziach do pracy.( jedna szlifierka na trzy stanowiska , żałosne). Doszlo do tego ze sam sobie szybki do maski musiałem kupowac. A no i najwazniejsze brak rysunku technicznego jak to twierdziło szefostwo obowiazuje tajemnica służbowa i nie mozna tego udostepniac pracownika. Na początku obiecuja złote góry, szkolenie w AutoCAD itp... Z biegiem czasu stają sie tak uciazliwi, że człowiek psychicznie nie wytrzymuje i z trudem się powstrzymuje by komuś nie dac w mordę. Oczywisci to jest tylko i wyłącznie moja opinia. Są ludzie , którym się podoba no ale trzeba wtedy być konfidentem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] resztę wtedy z biegiem czasu zostaniesz brygadzista lub dostaniesz telefon sluzowy.... Żal tylko ludzi którzy muszą tam pracować bo sa w takim wieku ze boją się zmieniać już pracy. Ludzie uwierzcie w siebie i uciekajcie stamtad jezeli macie taka okazje. Mógłbym pisac o wielu historiach, ktore mnie tam spotkaly ale szkoda juz mi czasu, ktory stracilem na tą firmę. Niecały rok spędzony tam uważam za zmarnowany. W skali od 0 do 10 daje 0. NIEPOLECAM PS. pozdr dla końca hali

kaśka

witam, jako pracodawca, bartesko, sie nie sprawdza. A jak wgląda kwestia jakości wykonanych kabin? pośrednic twierdzą że są lepsze niż Naglaka. z gór dziękuję za opinie

ANONIMEK
@kaśka 01.02.2017 18:58

ALF
@ANONIMEK 14.07.2017 03:01
Nie bierz bartesko, jakośc kabin to dramat. To sie tylko na smietnik nadaje. Naglak to przy tym cud swiata....

Kolego masz rację... Sam te kabiny tam robiłem przez jakiś czas... to była tragedia, żadnego rysunku technicznego, wszystko robione na oko, towar z jakiego były robione kabiny też pozostawiał wiele do życzenia. Nie miało znaczenia czy coś było kilka cm wyżej czy niżej, później duży młot i napierdalanie po kabinach by uzyskać jakąś symetrie... naciąganie błotników, dachów to norma, podobnie jak spawanie elementów do pomalowanych już ram z zamontowanymi szybami... jeden wielki cyrk i kabaret.

d67

szkoda czasu na taką firmę, życzę bankructwa, kabiny badziewia

Piękna pogoda

nie polecam pracy, lepiej poszukać u normalnych pracodawców, a ten Bartłomiej S, sam niech porobi może ulepi jakąś kabinkę,

Kurdupel w okularach

Firma w Witaszyczkach istnieje ?? Spawaja nadal kabiny ? jaka płaca ?

karol

88' a napisz wlasnie jak przebiega u nich rozmowa kwalifikayjna bo i ja na przyszly tydzien jestem umowiny , wiec też nie wiem czego mam sie spodziewać ,chca by negocjować warunki umowy?

Firma beznadziejna, rozmowa przypomina przesłuchanie, jakby to była poważna firma, a szopa w lenwicie, przesłuchanie miałem u Pana B.podobno młodszy właściciel, i jak coś nie było po myśli , to robił się bardzo szeroki , że byłem z urzędu pracy to napisał "odmowa pracy , nie jest zainteresowany" a że pracuje w branży rolniczej to ma teraz za to swoje cwaniactwo skuteczna antyreklamę swoich kabinek ,,mogłeś głupot nie pisać,,

Lebera

I co, co znowu? Juz tak nie godejcie. Ja pije wode jana i biore ibuprom w duzych paczkach i jakos daje rade. Puf puf

jajo

firma beznadzieja selekcja pracownikow tylko przez PUP .Spawanie kabin bez uprawnien jak kto chce sobie pospawac to do bartesko lub agro techma .Mieszkanie daja juz Ukraincom ? Odradzam tam pracy .

seba

pracuje w tej firmie zle sie dzieje wlasciciel alfons rozum zjadl zero pomyslu ? Otoczony kablami jak smierdziel daniel !Smieje sie za plecami z tej firmy jak mi placa dobra kase to musze dobrze grac z nimi

Mikołaj

A już miałem wysyłać papiery z góry dziękuje, bardzo cenne informacje o tej firmie, to jak oni maja produkcje bez technologa ??

kosa

kolego sluszne slowa dodam od siebie ich wozki na lotniskach sa tez reklamowane produkcja ich jest bez wiedzy .Teraz szukaja technologa chyba troche pozno ? Mysle ze klienci oszukani ich niewiedza im nieodpuszcza tak aby inni nie byli oszukiwani .Bartesko Agrotechma wielka sciema slabego slusarza .

PITAGORAS

Fakt na rozmowie taki mały właściciel nawet nie wiem jak sie nazywał, normalnie król, nawet jakby dał 5 tys, to sobie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] może wsadzić,SZKODA JECHANIA NA ROZMOWĘ, BURACZKI :)

ślepy

UWAGA Drodzy pracownicy ta firma to beznadzieja.Brak szacunku to mało powiedziane.NIE POLECAM.

Wanda

@Piotr pracowałeś ww. firmie prosimy o opinie

kamil

Firma która poszukuje cały czas pracowników, na Urzędach pracy maja swoje ogłoszenia, poszukują praktycznie na każde stanowisko, pewnie nikt tam już nie chce pracować, w terenie nie maja opinii pozytywnej, każdy kto tam pracował odradza, Uwaga ktoś pisze pewnie z firmy pozytywne opinie o rozmowach :)najlepiej popytać byłych pracowników,

US

Odradzam, nie polecam, rozmowa kwalifikacyjna , przypomina przesłuchanie w PRL totalne pokazywanie wyższości, faktycznie negatywne opinie mają w 100 % prawdę, taka mała firma :)

stefan

Ostatnio zauważyłem ogłoszenie na PUP Jarocin szukają kierownika produkcji, oraz na inne stanowiska, proszę o opinie, czy warto wysłać dokumenty

gigus

Witam nie wiem o co wam się wszystkim rozchodzi ciągle piszecie że coś jest nie tak ale czy znacie jakąkolwiek firmę gdzie pracodawca będzie was głaskał i mówił że wszystko jest okej. Takie posty piszą tylko osoby które zostały zwolnione i chcą się w jakikolwiek sposób odegrać na szefie. Powiem krótko kto chce pracować to będzie pracował a kto olewa sobie pracę to zawsze będzie narzekał że to szef nie taki to pracownicy są kapusiami i takie tam ludzie zastanówcie się co robicie, bo idealne pracy i tak nie znajdziecie a rodzinę trzeba utrzymać.

alfi 2

szef który nadużywa alkoholu i jego syn który nie ma pojęcia o niczym , doprowadzili ze warunki pracy w tej firmie są skandalicznie . wymagają aby pisać w zeszycie co się zrobiło przez cały dzień jak w jakim przedszkolu, a jeśli szef to przeczyta i nie będzie mu się widziało co zrobiło się przez dany dzień to dniówka nie zapłacona. jeśli będziecie się zatrudniać w tej firmie to uważajcie na konfidenta Daniela W.

sadziłes

Istny cyrk i studio fotograficzne z górnikiem strzałowym na czele.

Obserwator

Tak jest!!! wszystkie negatywne opinie są jak najbardziej poprawne, nie dajcie się nabrać na bajkowe zatrudnienie jakie snują Szefowie podczas rozmowy i początków pracy. Warunki płacowe kicha, Bhp pozostawia wiele do życzenia,a już o traktowaniu pracowników szkoda gadać.Szef ma zarządzać i kontrolować ok, zgodzę się ale nie takie ma być podejście żeby mieć swoich konfidentów i odciągać z wypłaty ale nie umieją w twarz powiedzieć swojej opinii czy zastrzeżeń, potrafią zwalniać pracowników i czerpać z tego jakieś zadowolenie. odradzam pracy w tej firmie

Kaziu

moja opinia jest taka ze nie warto tam skladac paierow bo dobrze jest tylko na początku mila atmosfera itd. a później jesteś zrównany z ziemia traktowany jak podwładny na jakims zamku a ta firma to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie zamek i pracuje tam kilku konfidentow jeden nawet bez zdolności do pracy i wszystkich w kolo denerwuje i dostaje za to nie male pieniądze a drugi to zwany Jelen następny konfident taki smierdziel z okolic Witaszyczek

stas

Witam Nie polecam tej firmy nikomu z powodu nie poszanowania pracownika odciągania kasy za byle co jak chcesz urlop to prosisz się tydzień albo dwa do przodu a na końcu tak go nie masz i panuje w tej firmie jeden klam jeden drugiego podpierdala niby kierownikowi. Ludzie idzcie do pracy wszędzie tylko nie tam stracicie tylko nerwy i szacunek nawet dla samego siebie.

ALFI

Pracowałem przez jakiś czas w ich drugiej firmie we Witaszczykach AGRO-TECHMA I STWIERDZAM ZE TO NAJGORSZA FIRMA W JAKIEJ PRACOWAŁEM , szef tylko przy rozmowie jest miły , później na każdym pracowniku jedzie jak po psie ,wymyśla nie stworzone historie tylko żeby obciążyć jak najwięcej pracownika przy wypłacie a jak ktoś idzie na chorobowe to od razu jest zwolniony. Nie płaci za nadgodziny i soboty , a jak już to marne grosze które i tak próbuje odbić sobie w inny sposób.W firmie brakuje organizacji i sprzętu , szef to najlepiej chciałby aby każdy pracownik sam przynosił sobie swoje narzędzia do pracy. W firmie tej jest brak przepisów i zasad bhp na stanowiskach pracy , trzeba się myc w zimnej szatni , brakuje ciągle środków czystości (pasta itp ), ciężkie blachy które wazą po 300-400 kg i kabiny trzeba ładować ręcznie bo oczywiście w firmie brakuje na nowy wózek a starym strach jeździć. Parę osób stosuje tam mobbing wobec nowych pracowników wiec odradzam tam pójścia do pracy. W firmie tej tez malują kabiny chociaż nie maja pozwolenia malowanie. Tylko gdy ma pojawić się inspekcja malarnia jest zamykana. Od środka wszystko to wygląda strasznie więc nie nabierzcie się na miłe słówka jak pójdziecie na rozmowę bo to tylko szefa chwyty przez wyzyskiem

pocałuj mnie w d...

Pracowałem w ich drugiej siedzibie w Witaszyczkach dobrych parę lat i powiem wam tak NIE POLECAM TEJ FIRMY. Starszy i młodszy szef faktycznie nie mają poszanowania do drugiego człowieka i obaj myślą że są panami świata. Szefostwu najlepiej wychodzą sprawy sądowe, bo rządzić nie umieją, gdyż każdy ma swoje zdanie w którym nie potrafią się między sobą porozumieć.Kierownik dobry lecz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie potrafi nic załatwić. Praca tam nie jest ciężka(nie licząc ręcznych załadunków kabin), ale psychika siada raz dwa. Człowieka trzymały tam tylko pieniądze, które w tej firmie się skończyły. Jeszcze większego odradzenia kieruję do pójścia do pracy do biura, bo nawet ściera z podłogi tyle nie zniesie co tam trzeba. Dziewczyny odchodzą z płaczem i aż ich żal.

Arvatus

Przeglądam różne fora, różnych firm, z firmą Bartesko, jak pisałem wcześniej, miałem doczynienia. Wszędzie jedzie sie na prezesów, dyrektorów, kierowników itd. Może rzeczywiście nie zawsze jest kolorowo, ale tak naprawdę zacznijcie myśleć. Jak chcecie być innymi pracodawcami dla podwładnych, to sami załóżcie firmy. Trochę rozumiem tych ludzi, nie rozumiem, że nie szanuja pracownika, ale z drugiej strony, jak pracowałem w korporacji, gdzie na 3 zmiany pracowało 3,200 ludzi, to kierownik musiał być świnia. Gdyby jakieś zlecenie zostało "skopane", to firma płaciła kary. A większość robiła tylko po to, żeby odwalić swoje i mieli to gdxzieś. A firma płaciła. Nie bronię Bartesko, czy innych firm, ale ciekawi mnie, jacy Wy byście byli na ich miejscu, bo podobno "Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia". Praca nie jest zła w Bartesko, tylko trzeba pracować,a nie obijać. Zawsze się ma wybór, można odejść.

Tom

Trzymajcie się od tej firmy a w szczególności od tego człowieka wielkiego prezesa gdzie mu słoma z butów wystaje z daleka. Człowiek zachowuje się jak by wszystkie rozumu pozjadal, nie szanuje ludzi!!!!Odradzam

xx

no nieźle... polecam firme z Kroto - PW PARTNER Rogalki, też nieporozumienie..... wypłata dodatkowa na lewo, na początku jeszcze w miarę, ale potem robi się kryzys.... Pan RR ma wysokie mniemanie o sobie, znawca wszystkiego, a Pani "dyrektor" to dopiero specjalistka - od nie wiadomo czego....

anka

Jak ktoś chce zobaczyć jak tam jest niech się sam tam zatrudni,gwarantuję że po miesiącu będzie leczył nerwicę.Gorszej firmy nie widziałam.

Bryl
@anka 11.10.2014 23:05

Bartek to śmieć zwykły wraz ze swoim tatusiem który wszystko mu pod nos postawia

Arvatus

Czytam Wasze opinie i mam mieszane myśli. Szukacie firmy idealnej? Gdzie za wszystko głaszczą? Wierzycie każdemu, kto tu cokolwiek napisze. Gdybym napisał, że codziennie jak jestem w pracy w Bartesko, to szef zamawia dla nas pizze, też byście łyknęli? Albo coś negatywnego: że np. mamy zamknięte ubikacje na klucz i musimy błągać o otwarcie, też byście to łyknęli? Pamiętajcie o jednym. A skąd wiecie, jakim pracownikiem była lub jest osoba, która takie opinie pisze? Może to leń i nierób, któy ma tylko żądania? Jeśli komuś praca nie odpowiada, to przecież nie ma na sobie kajdan, może iść gdzie indziej. (usunięte przez administratora)

Niedladebili
@Arvatus 17.04.2014 06:36

Panie (usunięte przez administratora)no proszę Pana sam Pan sobie wpisy robi? Celem? poprawienia opini? ale tego już nie da się poprawić proszę Pana.Niestety nie ma Pan żadnej opinii pozytywnej.

Klient

Ta "firma" to jedne wielka pomyłka. Wykonanie kabin to koszmar. Masa problemów, masakryczna jakość, bajzel w dokumentach i w biurze. Takiej firmy dawno nie widziałem. Wydawało się wszystko ok, do momentu zakupu/sprzedaży. Jak już wszystko było załatwione to zero gwarancji. Widziałem się z nimi na targach w kielcach. (usunięte przez administratora). Od pługa oderwani.

Zostaw opinię o Bartesko Bartłomiej Skowroński - Koźmin Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bartesko Bartłomiej Skowroński