Przedszkole Samorządowe nr 34

Kielce

Opinie o Przedszkole Samorządowe nr 34

Ax

Wiesz co, no placówki wychowujące dzieci powinny faktycznie się przykładać do sprawy ale Przedszkole Samorządowe nr 34 radzi sobie tutaj całkiem nieźle.

wolnosc słowa

Własnie nie ma sie czym podniecać , ktos dobrze napisal że nic sie w tym przedszkolu nie remontuje bo poco jak jest nowe a stare niech sie inni martwia . Sprawą powino sie zajac Kuratorium i dac pieniadze na nowe toalety i okna.

rodzic

Dzień dobry mam kilka zastrzeżen kierowanych do Szanownej Pani Dyrektor bylismy ostatnio na Pusha były wigilia i od okien zimno przydalo by sie je wymienic pamietaja czasy PRLu a w łazienkach dramat stare kibelki woda sie leje dzieci moga sie nabawic jakiejs choroby. Mam w zwiazku z tym pytanie że niby stary oddzial to nie trzeba nic w nim remontowac to sa podstawy widze ze sprawe trzeba zglosic tam gdzie trzeba . Panie pracujace w tym przedszkolu przedszkolu dzieci bardzo lubia

Zostaw opinię o Przedszkole Samorządowe nr 34 - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedszkole Samorządowe nr 34