Voltrim Trade Sp. z o.o.

Opinie o Voltrim Trade Sp. z o.o.

Czy Voltrim Trade Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

xxx

produkcja pracuje na 3 zmiany

Aleksandra
@xxx

A każdy pracownik musi pracować na 3 zmiany czy można się dogadać jak ktoś nie chce np. nocek robić?

Aleksandra
@xxx

A pracownicy biurowi mają 1 zmianę czy 2?

nie ma wyjątków, każdy operator pracuje w systemie 3 zmianowym

Wiktoria
@ania

I jak konkretnie jest to na grafiku rozpisane u takiej osoby?

@Wiktoria

no co tydzień masz inną zmianę, np. najpierw 6-14, następny tydzień 22-6 i kolejny tydzień 14-22

@ania

Praca od poniedziałku do piątku? Czy o weekendy też zahacza?

Edyta

pracownicy administracyjni pracują 8-16

@Anna

weekendy są nadgodziny, dla chetnych

Ola
@xxx

tak, produkcja pracuje w systemie III zmianowym

pracownicy administracyjni pracują w godzinach 8-16

@Pracodawca Nowy wpis

Dzień dobry , *pracownicy produkcyjni pracują w systemie III zmianowym tj. 6:00-14:00;14:00-22:00;22:00-06:00, *pracownicy kontroli jakości oraz utrzymania ruchu w systemie II zmianowym tj. 6:00-14:00;14:00-22:00 *pracownicy magazynu 7:00-15:00 *biuro od poniedziałku do czwartku 8:00-16:00, piątek 7:00-15:00

@Aleksandra

Pracownicy administracyjni pracują od poniedziałku do czwartku 8:00-16:00, piątek 7:00-15:00

Czy pracodawca Voltrim Trade Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Jaki dress code obowiązuje w Voltrim Trade Sp. z o.o.?

pracownik x

na produkcji są zapewnione firmowe mundurki i buty ochronne xD

Nie polecam

Najgorsza praca jaką miałam. Hasłas, stres, kiedy chcesz wyjść na papierosa to krzywo na Ciebie patrzą, nie potrafią wytłumaczyć konkretnie co trzeba zrobić, po 3 miesiącach dalej nie wiedziałam/łem najważniejszych rzeczy bo nikt się nie palił żeby o tym powiedzieć, śmieszny egzamin po okresie próbnym żeby zarabiać wiecej kasy xd ale pewnie dłużej tam nie popracujesz niż 3 miesiące więc luzik. Zimą non stop zimno, przeciągi i dziwią się, że ludzie chodzą na chorobowe, a latem za gorąco i idzie się ugotować w tych plastikowych drelichach. Co jeszcze a! Pójdziesz na chorobowe, to na wypłatę odliczają wszystkie premie i jesteś na najniższej krajowej chyba, że pracujesz tam 5 lat. Nie polecam

@Nie polecam

Skąd wiesz ze zima zimno a latem cieplo skoro pracowałeś 3 miesiące??

O... O... XD

Bo są tam pracownicy co pracują po kilka lat? Xd po firmie szybko roznoszą się newsy ????

HP
@O... O... XD

Skoro pracują po x lat, to chyba nie jest tak źle jak mówicie

Emilia
@HP

Czy ja wiem czy ludzie latami nie siedzą czasem w złych miejscach?? Nie byłabym taka optymistyczna. A ty co sądzisz o tej pracy

@Emilia

Nooo błagam ... Od kilku lat mamy rynek pracownika. Gdyby było tak fatalnie to ludzie nie siedzieliby x lat. Na strefie jest sporo firm. Pozdrawiam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Voltrim Trade Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Agata

Z tego co piszecie praca w tej firmie nie należy do najłatwiejszych i najlżejszych. Wynagrodzenie też takie sobie....czy jest cokolwiek na plus? Ilu zmianowa jest praca? Od czego uzależnione są premie i jak płatne nadgodziny?

Jaka umowa obowiązuje w Voltrim Trade Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

xxx

W czasie okresu próbnego pracownik zatrudniony jest na podstawie umowy o pracę na okres próbny trzech miesięcy

Czy w firmie można liczyć na dobre wynagrodzenie ?

XD
@Adam

Jeśli dobre wynagrodzenie to 2500 zł to śmiało składaj CV ????

X.X.
@XD

jak się nie ma zapału do pracy to zarabiasz podstawę :PP

Były pracownik 0_0

Nie polecam! Traktują pracowników przedmiotowo. Zwalniają ludzi przeszkolonych na kilka maszyn i zatrudniają nowych( chyba, że masz znajomego u "góry") Może ze 3 miesiące popracujecie, na wiecej nie liczcie. Mistrzowie nie stoją za swoimi pracownikami. Bardzo niskie premie lub jej brak! Kwitki od wypłat bardzo mało czytelne, wszystko tak WLICZONE aby się "zgadzało". Nikt nie może doliczyć się swojego wynagrodzenia, często brakują pieniądze za nadgodziny bo się pomylili i trzeba się upominać. Wykształceni ludzie z biur a potrafi przyjść i rzucać samymi k****mi i c***mi, gdy coś nie wyjdzie. Jedna wielka kpina, delikatnie mówiąc.

Czekajcie od tej firmy jak najdalej

Elo

NIE polecam pracy w tej firmie! Brak szacunku do pracownika ( zatrudniają ludzi na kilka miesięcy po czym nie przedłużają umowy na czas nieokreślony tylko zostawiają pracowników młodszych stażem, o nie przedłużeniu umowy informują 1 dzień szybciej bez ŻADNEGO UZASADNIENIA ) praca uciążliwa dla zdrowia ( hałas, stres, szkodliwe akumulatory ładujące się na hali produkcyjnej) Ogólnie (usunięte przez administratora) i wodorosty mają w (usunięte przez administratora) co się do nich mówi. Produkcja rządząi tak zwana góra a nie mistrz zmiany. Jedyny plus to współpracownicy. Trzymajcie się z daleka od tej firmy ;( nie pozdrawiam!

Edzia

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie,omijanie jak najdalej,jest tam straszny (usunięte przez administratora) ,płacą nic szczególnego najniższą krajową a o premii można zapomnieć bo zawsze coś na Ciebie znajdą(usunięte przez administratora)

admin

Twoja wiedza i doświadczenie w firmie VOLTRIM-KABLE może pomóc wielu osób szukającym tam pracy. Zachęcamy do komentowania na forum.

uho
@admin

dobra współpraca z pracownikami , brak szkoleń, wynagrodzenia słabo zadowalające, praca uciążliwa dla zdrowia brak poparcia ze strony dyrekcji pozdrawiam uho

Zostaw merytoryczną opinię o Voltrim Trade Sp. z o.o. - Kartoszyno

Voltrim Trade Sp. z o.o.