AD REM NIERUCHOMOŚCI CEZARY PAPLIŃSKI

Lublin

Opinie o AD REM NIERUCHOMOŚCI CEZARY PAPLIŃSKI

luz

czy da się zarobić w nieruchomościach aż 4 tysiące z samej prowizji? hmm pewnie tak, ale jak napisał @jaco, trzeba się napracować, a przy okazji mieć niezłego farta i akurat trafić na dobry moment i klienta :)

Olka

Pracowałam w tej firmie 2 lata, na własnej działalności, dłużej nie, bo Zus mniejszy mi się skończył. Na rekrutacji od razu powiedzieli, że na działalność i prowizję. Mnie odpowiadało, bo jak chciałam to pracowałam a jak nie to nie. Przy dzieciach wygoda. Minus taki, że podstawy nie miałam. Ale coś za coś. Z 2strony nie muszę 8 godzin siedzieć. Jak więcej wydzwaniałam ofert to i transakcje były, a jak odpuściłam to i kasy niet. Ale w sumie uczciwie, jak na dodatkową robotę.

Zostaw opinię o AD REM NIERUCHOMOŚCI CEZARY PAPLIŃSKI - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AD REM NIERUCHOMOŚCI CEZARY PAPLIŃSKI