Forum Hurtownia Papiernicza Rajmund Osiński

Włocławek

Opinie o Forum Hurtownia Papiernicza Rajmund Osiński

nbjlk

chyba że sa premie od sprzedaży, to wtedy i na kokosy można liczyć :P w każdym razie na chwilę obecną firma nie poszukuje ludzi

bezradny

Złodzieje!!!! jedno słowo opisuje Monie i Rajmunda OSINSKICH. Nie wypłacają wypłat pracowniką wykorzystuja starszego faceta który tyra za 3 osoby. Ale szkoda pisać na tych złodziei. NIE POLECAM !!!! ja niestety tam pracowalem ale chce ustrzec innych od tych Złodzieji

\\\"Forum\\\" Hurtownia Papiernicza Rajmund Osiński a raczej sklep a nie hurtownia, najniższa krajowa, 48 godz w tygodniu pracy, praca dla niewolników. ogólnie nie polecam !!!

Tort

Znam osobiście Pana Osińskiego i NIE POLECAM NA SZEFA !!!!!!!!!!!!!!!!!. Facet ma przerost ambicji nad możliwościami, jest totalnie upierdliwy i zadufany w sobie. Jeszcze jeden co wszystko wie najlepiej.

Zostaw opinię o Forum Hurtownia Papiernicza Rajmund Osiński - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Forum Hurtownia Papiernicza Rajmund Osiński