EuroAp Agencja Promocji Adam Pawłowski Expoforum

Białystok

Opinie o EuroAp Agencja Promocji Adam Pawłowski Expoforum

Paulina

Chcecie dowiedzieć się więcej o EuroAp Agencja Promocji Adam Pawłowski Expoforum? Poznać firmę bliżej? Wiele informacji znajdziecie na ich stronie internetowej: http://expoforum.pl/o-nas/ A Wy jakie macie doświadczenia z EuroAp Agencja Promocji Adam Pawłowski Expoforum?

Sra

EuroAp Agencja Promocji Adam Pawłowski Expoforum ma się coraz lepiej, ich oferty są coraz ciekawsze.

dxb

do informacji zainteresowanych - firma wystawia sie od jutra w Dubaju na INDEX fairs.https://www.indexexhibition.com/search/?search=doors z ciekawosci przejde sie i zobacze co to za firma :)))

gość

Poświęć trochę czasu i poczytaj opinie na internecie, a sam zdecydujesz.

gość

Witam wszystkich. Chciałem wynająć miejsce od Expoforum na targach. Czy ktoś się orientuje jak AP postępuje z klientami.

ja

Niestety, wyszukiwanie po KRS-ie nic nie daje, na stronie www też nie ma zaktualizowanych danych.

Tomu

Czy może ktoś podać dokładny adres prowadzenia działalności przez pana (usunięte przez administratora)p. Ul. Orzeszkowa .?? Proszę o odp.

Staram się o pracę w expoforum (usunięte przez administratora). Na jakie zarobki można w ogóle liczyć i czy spóźnienia w wypłatach to duży problem w tej firmie?

A sa tam tacy co pracuja dluzej niz 1 rok?

Zostaw opinię o EuroAp Agencja Promocji Adam Pawłowski Expoforum - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EuroAp Agencja Promocji Adam Pawłowski Expoforum