BM Foka Ekologiczna Pralnia

Kraków

BM Foka Ekologiczna Pralnia
4 3

Opinie o BM Foka Ekologiczna Pralnia

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Helena

Zapraszam do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat BM Foka Ekologiczna Pralnia z Krakowa. Od dawna nikt nie zabierał głosu na temat tego pracodawcy, a z pewnością są wśród nas osoby zainteresowane warunkami zatrudnienia panującymi w tej firmie. Czy znacie BM Foka Ekologiczna Pralnia z punktu widzenia pracownika? Czy Waszym zdaniem warto rozważać zatrudnienie w tej firmie? Liczymy na Wasze opinie.

Czy ktoś wie, jak w tej chwili prezentuje się BM Foka Ekologiczna Pralnia na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób mieszkających w Kraków i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

ytr

wiesz wynagrodzenie to zalez takze od stanowiska pracu

max

super pralnia ,bardzo dobrze czyszcza wszystkie plamy...Szczerze polecam.

asdfg

BEZNADZIEJNA PRALNIA !!! NIE POLECAM ! jeśli chcecie mieć naprawdę czyste dywany to na pewno nie oddawajcie ich do tej pralni!

Zostaw opinię o BM Foka Ekologiczna Pralnia - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BM Foka Ekologiczna Pralnia