BM Foka Ekologiczna Pralnia

Kraków

BM Foka Ekologiczna Pralnia

Opinie o BM Foka Ekologiczna Pralnia

Helena

Zachęcam do wypowiedzi z perspektywy osoby zatrudnionej w BM Foka Ekologiczna Pralnia. Jak oceniacie pracodawcę? Czy firma docenia swoich pracowników? Jaka atmosfera panuje w niej? Wasze wypowiedzi mogą pomóc osobom zastanawiającym się nad podjęciem pracy w BM Foka Ekologiczna Pralnia.

Katarzyna

Fatalna pralnia, fatalna obsługa i podejście do klienta. Brak odpowiedzialności za zniszczoną kurtkę zimową. Po wypraniu w pralni BM Foka os. Złotego Wieku kurtka nadaje się do wyrzucenia. Porozklejane rękawy, dół kurtki i klejenia tworzące "kieszenie' dla pierza. Reklamacja odrzucona - tłumaczą się złym klejem. Chyba znają się na klejach a nie na praniu. Pieniądze na pranie wydane a kurtka do wyrzucenia. Serdecznie ODRADZAM i napiszę to na każdym forum .

Helena

Zapraszam do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat BM Foka Ekologiczna Pralnia z Krakowa. Od dawna nikt nie zabierał głosu na temat tego pracodawcy, a z pewnością są wśród nas osoby zainteresowane warunkami zatrudnienia panującymi w tej firmie. Czy znacie BM Foka Ekologiczna Pralnia z punktu widzenia pracownika? Czy Waszym zdaniem warto rozważać zatrudnienie w tej firmie? Liczymy na Wasze opinie.

Czy ktoś wie, jak w tej chwili prezentuje się BM Foka Ekologiczna Pralnia na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób mieszkających w Kraków i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

ytr

wiesz wynagrodzenie to zalez takze od stanowiska pracu

max

super pralnia ,bardzo dobrze czyszcza wszystkie plamy...Szczerze polecam.

asdfg

BEZNADZIEJNA PRALNIA !!! NIE POLECAM ! jeśli chcecie mieć naprawdę czyste dywany to na pewno nie oddawajcie ich do tej pralni!

Zostaw opinię o BM Foka Ekologiczna Pralnia - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BM Foka Ekologiczna Pralnia