Informacja PKS (połączenia międzynarodowe)

Rzeszów

Informacja PKS (połączenia międzynarodowe)

Opinie o Informacja PKS (połączenia międzynarodowe)

Czy ktoś z Was dysponuje najnowszymi informacjami o Informacja PKS (połączenia międzynarodowe)? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Evitka

Mam prośbę.Skoro ni przyjęła się u Was promocja w wersji audio to może pomogą kasety do dyktafonu?Taka kaseta nazywa sie mikrokaseta i ja takie zbieram.Już dzisiaj nagrywajcie tam np.cennik,porady dla pasażerów itp.i jutro czujnie rozglądajcie się na prawo i lewo no i prosto po to,aby w razie czego jak zobaczycie srebrnego Seata Ibizę to jak go dostrzeżecie to kierowca,któery go dostrzegł powinien wysiąsc,podejś.c.sprawdzić czy z tyłu jest pasażer,a jeśli tak to dać(chodzi o mnie,bo to ja jestem jego pasażerem),a jeśli nie to podejść do kierowcy(kierowcą jest moja mama)i podać jej.Niech sie wykaże każdy kierowca,nawet kierowcy MkS-u.Pozdrawiam.

kierowca

Firma kiepska... Słabe zarobki, organizacja pracy jak na tak starą i długo istniejącą firmę jest po prostu na poziomie przeczkola. Czterech "mędrców" planujących pracę kierowcom, to powinni krowy paść a nie ustawiać grafik pracy. Jak trzeba przyjść z wolnego do pracy, to by człowiekowi do tyłka weszli bez mydła, ale jak kierowca prosi o wolne, bo np. coś ważnego mu wypadło. To musi się płaszczyć jak pies żeby wyżebrać jeden dzień wolnego ( chociaż ma dużo nie wykorzystanego urlopu) i to rzadko kiedy się udaje... Jedno co jest ok w tej firmie to że płacą wszystkie składki ( zus, ubezpieczenia itp.) O warsztacie i mechanikach to lepiej nie będę wspominał, szkoda moich nerwów!!! Firma dobra dla młodego niedoświadczonego kierowcy, na zrobienie praktyki zawodowej, żeby miał co w CV wpisać. Kariery i majątku w tej firmie sie nie zrobi...

Evitka
@kierowca 07.05.2013 16:55

Jestem innego zdania.Oczywiście szanuje Pana opinię.

Zostaw opinię o Informacja PKS (połączenia międzynarodowe) - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Informacja PKS (połączenia międzynarodowe)