Globalny Portal Polski Michał Kościański

Brzostowo

Opinie o Globalny Portal Polski Michał Kościański

Radzę Panu omijać tego osobnika z daleka. NIC DOBREGO nie wynika z jego strony. Kompletna strata czasu na jakikolwiek kontakt z tą firmą i jej właścicielem.

Piła

jest chyba chory,opowiada bajki,powołuje się na znajomości w Watykanie, zero profesjonalizmu, to jakiś piekarz który postanowił zarabiać w budowlance.

Warszawa1

WITAM!!!!SERDECZNIE NIE POLECAM TEJ FIRMY!!![usunięte przez moderatora] TO O[usunięte przez moderatora]!!!PRAWDOPODOBNIE JEST POWAZNIE CHORY NA [usunięte przez moderatora],PONIEWAZ OPOWIADA KOMPLETNE BZDURY I BAJKI!!!SZKODA CZASU I PIENIEDZY NA TELEFON NA INTERESY Z TYM CZLOWIEKIEM!!!NIE POLECAM!!!

Zostaw opinię o Globalny Portal Polski Michał Kościański - Brzostowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Globalny Portal Polski Michał Kościański