Globalny Portal Polski Michał Kościański

Brzostowo

Opinie o Globalny Portal Polski Michał Kościański

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy w Globalny Portal Polski Michał Kościański jest podobnie? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat! Może to być cenna wskazówka dla osób rozważających pracę w tej firmie.

karolink

Niestety jest końcówka 2017 roku i informacje się potwierdzają. Jestem na początku drogi biznesowej i dałam się zwieść, ale muszę powiedzieć, że dali się również zwieść dużo poważniejsi i zamożniejsi ludzie. Pan Michał ma charyzmę i potrafi wzbudzić sympatię, niestety. Powołuje się na bliską znajomość z najbogatszym Polakiem, ze sławnymi muzykami i innymi zamożnymi ludźmi. W dzisiejszych czasach jest możliwy jednak z tymi ludźmi pośrednio kontakt, a ponieważ zależy im na przejrzystości i sądzę, że nie chcieliby być zamieszani w oszustwa, gdzie Pan Michał obiecuje złote góry to sami potwierdzają stan rzeczywisty, że nigdy nie mieli z tym panem do czynienia co więcej nigdy nie słyszeli o projekcie nad którym akurat wspólnie pracujemy, a na co Pan Michał obiecywał wprowadzić inwestorów właśnie między innymi w postaci tych osób. Rozumiem, że można opowiadać bajki ludziom, ale takiego człowieka powinno się jakoś ograniczyć, ponieważ wprowadza zamieszanie tam, gdzie sprawa idzie o duże pieniądze, poza tym jest w stanie zszargać czyjąś opinię. Co więcej mami też pieniędzmi. Niestety mami nimi na tyle, że niektórzy wydający się poważni ludzie idą w jego ślady i podtrzymują jego chorą wersję, a to wprowadza jeszcze większe zamieszanie. Ci wydający się poważni ludzie na chwilę mogą nawet pozwolić podtrzymywać mu chore urojenia dla własnych bliżej nieokreślonych celów.

karolink

Osoby mające do czynienia z tym Panem i w jakiś sposób dotknięte jego poczynaniami bardzo proszę o kontakt pod emailem: projektsycylia@gmail.com

Radzę Panu omijać tego osobnika z daleka. NIC DOBREGO nie wynika z jego strony. Kompletna strata czasu na jakikolwiek kontakt z tą firmą i jej właścicielem.

Piła

jest chyba chory,opowiada bajki,powołuje się na znajomości w Watykanie, zero profesjonalizmu, to jakiś piekarz który postanowił zarabiać w budowlance.

Warszawa1

WITAM!!!!SERDECZNIE NIE POLECAM TEJ FIRMY!!![usunięte przez moderatora] TO O[usunięte przez moderatora]!!!PRAWDOPODOBNIE JEST POWAZNIE CHORY NA [usunięte przez moderatora],PONIEWAZ OPOWIADA KOMPLETNE BZDURY I BAJKI!!!SZKODA CZASU I PIENIEDZY NA TELEFON NA INTERESY Z TYM CZLOWIEKIEM!!!NIE POLECAM!!!

Zostaw opinię o Globalny Portal Polski Michał Kościański - Brzostowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Globalny Portal Polski Michał Kościański