Ortus Paweł Ohla

Bydgoszcz

Ortus Paweł Ohla
2 3

Opinie o Ortus Paweł Ohla

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy w firmie Ortus Paweł Ohla w ostatnim czasie wydarzyło się coś ciekawego?

Danielos

Witam chciałbym się dołączyć do komentarzy pracowałem tam rok tragedia jak ja tam wytrzymałem to zam nie wiem umowę maja przeważnie osoby co długo już robią i stolarz a tak to lipa zarobki też szału nie ma atmosfera porażka zapylenie i bałagan hehe szok brygadzista taki jest jak by był najmadrzejszy poprzedni był tak zwany gołąb hehe z niego już wogole beka była dziwak jakiś wymyślal co chwilę coś nowego hehe

Wiesz jak wyglądają zarobki w Ortus Paweł Ohla? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się ważne!

Osioł

Praca w kurzu hałasie i w smrodzie tyryć po 12 14 godzin a o podwyżkę można zapytać Osła.

GWIAZDKA

Praca w bardzo złych warunkach. Ogromne zapalenie i hałasach. brak szacunku dla pracowników. Ciągła presja , patrzenie na ręce pracownikowi przez brygadzistę który sam nic nie robi tylko donosi na innych. Jedynie czego można się dorobić to tylko nerwicy.

Aaaaaaaaaaaaaa
@GWIAZDKA 01.10.2016 12:06

Zgadzam się z powyższymi opiniami atmosfera w tym zakładzie jest nie do zniesienia jak to w poprzedniej opinii zaznaczone trafnie jedyne czego można tam się nabawić to nerwica,a co do pracy oczekiwane jest od pracownika więcej niż pozwalają na to siły i zdrowie.Nie polecam pracy w tyn zakładzie pracownik nie jest uszanowany.A co do brygadzisty brak słów, przez półtora roku jego dowodzenia odeszło więcej osób niż przez 6 lat trwania zakładu.Zmiany nocne mają non stop te same osoby(w szczególności dwie),premii za godziny nad liczbowe zero,w co drugą sobotę trzeba być w pracy.Nie polecam pracy w tym zakładzie.

alina

wyzysk w biały dzien,codziennie sie robi po 10godz plus kazda sobota i wybrane osoby maja nocki od niedzieli,non stop te same osoby a dodatek nocny to 40zl i to maja tylko ludzie na umowie stalej a takich tam malo bo wszyscy maja prawie smieciowki,atmosfera nie ciekawa,brak prawdziwch kierowników i brygadzistek,ciezko o jeden dzien wolnego,po za tym kurz,halas a zdrowotnego za takie warunki pracy brak,zero premii a soboty i nocki na zleceniowce placone tak jak normaly dzien nic wiecej,po prostu katastrofa,zeby wyjsc na 1500 trzeba zawsze byc i charac

Zostaw opinię o Ortus Paweł Ohla - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ortus Paweł Ohla