Ordersoft Firma Komputerowa Marek Durski

Pleszew

Opinie o Ordersoft Firma Komputerowa Marek Durski

Patryk

Czy firma poszukuje nowych pracowników? Nigdzie nie mogę znaleźć. Jaki jest powód, że tak dawno nikt nie pisał?

Iwona

@dzik a mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie? Chętnie dowiemy się jak Ordersoft wyróżnia się na tle innych pracodawców z branży oraz co oferuje swoim pracownikom. Na jakie możliwości rozwoju mogą oni liczyć? Dodatkowe informacje mogą być bardzo cenne dla osób, które szukają informacji na temat tego jakim pracodawcą jest Ordersoft.

olek

a słyszałeś o jakiś wolnych etatach w Ordersoft @Arek, bo mnie ta firma interesuje ale nie widziałem aby kogoś szukali

dzik

Ordersoft to poznańska firma komputerowa. Jak każda tego typu placówka przyjmują oczywiście praktykantów, ale nie wiem jak wiele miejsc rocznie dla nich posiadają. Nie jest to jakaś wielka spółka z ogromnym kapitałem , ale jak na prywatny biznes takich rozmiarów i tak radzą sobie moim zdaniem całkiem nieźle

miras

studentów w ogóle przyjmują do pracy ? bo szukam roboty jako student tak żeby dorobić bo studiuje zaocznie. wiecie trzeba mieć pieniądze na studia. proszę o opinie aktualnego jak to wygląda w 2015 roku. mam nadzieje, że uzyskam informacje od kogoś tutaj. robertto nie miał odowiedzi to może ja dostanę

ale_jaja

Potwierdzam powyższe wpisy. Brak perspektyw, szkolenia tak są - włączasz instrukcję w PDF i uczysz się sam :). Duża rotacja i "łatwe wypuszczanie" starych dobrych pracowników do innych firm (lepsza kasa). Większość referencji na stronie są napisane przez pracowników (mających własną działalność i pracujących dla ordersoftu). Atmosfera nie jest zła, ale tym człowiek rodziny nie nakarmi.

To co jest napisane na stronie to czysty marketing i nie ma się co dziwić bo większość firm tak robi. Szkoleń dla pracowników po prostu nie ma. Generalnie nie było by tak źle gdyby pensje były wyższe. Ludzie pouciekali bo pracowali za grosze. Pomimo tego, że sam tu pracuję to ja daję tej firmie jeszcze rok może dwa patrząc na poczynania szefostwa.

jooo

Właściciel jest jednocześnie dyrektorem. Potwierdzam powyższe wpisy. Żadnych perspektyw, brak współpracy zespołowej. Brak szkoleń. Uczysz się sam i słyszysz bajki o perspektywach i pensji. Ciągła rotacja. Nie polecam.

?

Nie wierzę w to co widzę. Firma nie oferuje żadnych szkoleń, "gdyż szkoda wydawać, bo i tak się nic nie nauczysz", a z tą premią to ktoś nieźle popłynął, zazdroszcze takiego podejścia, gdyby tak było to w ciągu pół roku nie odeszło by tyle ludzi....

Aktualny pracownik

Całkowicie błędna informacja. Zarówno handlowcy jak i konsultanci wynagradzani są zależnie od wyniku (oczywiście stała pensja też jest). Premie całkiem spore jeśli jest dobra sprzedaż produktów czy usług. Możliwości rozwoju też sporo ale trzeba CHCIEĆ się uczyć. Szef bardzo przychylnym okiem patrzy na tych co się rozwijają, dzieli się również swoją wiedzą i nigdy się nie zdarzyło żeby odmówił mi pomocy. Inni w biurze zresztą też nie.

Opinie trafne, duża rotacja, brak perspektyw, wciąż nowi pracownicy uczący się z instrukcji, zero współpracy zespołowej, no i nie docenianie dobrych, długoletnich pracowników. Szef już podchodzi bardzo rutynowo.

Dawniejszy pracownik

Jedynym problemem hamującym firmę był szef...A jeszcze pojawiła się jego kobieta na pokładzie...

Dawny pracownik

Niestety potwierdzam. Właściciel dawno zapomniał co to znaczy rozwijać się zawodowo. Na sensowną komunikację wew. też nie ma co liczyć. Taki urok ;)

Anonim_nowy

nie polecam, żadnych możliwości finansowych, rozwojowych.

Anonim

Awans....nie widzę takich mozliwości w tej firmie.

Szukam pracy

a jakie są możliwości awansu ?

Zostaw opinię o Ordersoft Firma Komputerowa Marek Durski - Pleszew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ordersoft Firma Komputerowa Marek Durski